SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czas na zmiany

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4502

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 802
Witam, jestem Mateusz, mam już prawie 22 lata, ćwiczę jakieś 4 lata z różnymi efektami Dziennik zakładam po to żeby dowiedzieć się czegoś nowego, pogadać z kimś o siłowni i doświadczeniach, sam już sporo wiem, więc czasem też pomogę.

historia
hmm zacznę od tego że zawsze byłem gruby, w krytycznym punkcie w wieku 17 lat i przy wzroście 174 cm ważyłem 103kg masa ale niestety nie siłą bo na wycisk brałem ledwie 65kg. Wtedy postanowiłem coś zmienić zamiast diety wprowadziłem głodówkę, schudłem ale po czasie waga wróciła. później ruszyłem na siłownie jako że moja klatka (raczej cycki) wisiały do kolan, to klatka była moim celem, doszedłem do 90 w wl, i znów mi się znudziło, później wyjazd za granice, spadek wagi z 95 do 75, wygład masakra, 0 mięśni, brak sił. WRÓCIŁEM ZNOWU WAGA WRÓCIŁA. znowu trenowałem i się zniechęcałem. Później rok czy ponad rok imprezowania, no ale od początku tego roku wziąłem się za siebie na poważnie, efekty może nie powalające ale na pewno widoczne, kiedyś jak zrobię to zdjęcie wstawię.

diety brak
suplementacja: w ciągu tych paru lat zjadłem sporo kreatyny, spalaczy i różnego rodzaju pomp.

od początku tego roku był jeden cykl na kreatynie cm3 1250
później poszedłem nieco dalej i sięgnąłem po sterydy, tu nie wiem czy się rozpisywać co do cykli, jeśli kogoś to ciekawi i jeśli ktoś to przeczyta to na pewno odpowiem

wymiary: w nawiasach to to ile przybyło mi od początku cyklu
klatka 123cm (+5)
kark 45 cm (+3)
biceps 40cm (+2)
przedramię 34 (-2)
pas 100cm (+2)
udo 63 cm (+5)
łydka 42 (+4)
wzrost 178 cm
waga na dziś 102- planuje dobić do 110-115 i później redukować
wyniki siłowe klatka jakieś 130 by poszło, ale nie wiem bo nie podchodziłem, w ostatniej serii 115 na 6 powtórzeń

rozpiski z treningów będę dodawał na bieżąco, często zmieniam ćwiczenia i ilości powtórzeń.


Zmieniony przez - mati1990 w dniu 2012-06-25 23:07:52
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 802
dzis pierwszy w zyciu trening nog, jak bylo, sam nie wiem, ciezary dla niektorych pewnie smieszne ale ja po schodach wejsc nie umialem

przysiad sztanga z tylu 20x60kg taka jakby rozgrzewka
tylko jedna seria, niestety nie mam stojakow i cwicze sam wiec przeszedlem na przysiad ze sztanga z przodu wiele wygodniejszy jak dla mnie, 15x70kg 10x80kg, 10x90kg

wykroki, tu robilem z hantelkami 12kg jeden, 4 serie po 10 powtorzen, to cwiczenie odczulem chyba najbardziej.

martwy ciag na prostych nogach 3x10x90kg
wspiecia na palcach 3x10x90kg

raczej slabo to wyglada ale w koncu za nogi tez trzeba sie wziasc, jesli ktos moze doradzic jakies dobre cwiczenia to prosze bardzo, chetnie wypruboje, cwiczenia jedynie hantle/ sztanga, brak sownic i wyciagow na nogi.

poza tematem z ciekawosci pytam ie macie w barkach?? ostanio sie mierzylem i wyszlo 123cm chyba licho jakos, ale nie mam porownania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 802
26.06.2012
plecy i biceps-lekko

plecy
wiosłowanie 3x10x65kg
sciaganie drazka 3x12x30kg
szrugsy 3x12x65 kg
podciaganie 3x6 tu ciezko zawsze balem sie podciagac i dopiero co zaczynam, jak na razie przy wadze 102 musze sie podpierac bo nie dam rady wiecej niz 2 razy

biceps
unoszenie stojac 3x16x30kg
unoszenie hantli na lawce 30' 3x10x12kg (kg na 1 strone)
modlitewnik 10x 30, 40,50kg

trening do dupy, wogole nie moglem sie skupic, szkoda gadac
teraz jeszcze zrobie brzuch i koniec na dzis



Zmieniony przez - mati1990 w dniu 2012-06-26 21:36:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 802
jako ze cwicze 3/1 dzis wypada mi wolne aszkoda bo chcialo by sie pocwiczyc, ale nic odpoczac tez trzeba.
cwicze 3 dni nastepnie 1 dzien przerwy itd...
klatka + biceps
barki + nogi
plecy + triceps
nie wiem czemu ale wczoraj z plecami bicka zrobilem, cos mi sie pomieszalo
w koncu wziolem sie za brzuch, masakra rano zakwasy, choc nie za moocne

Zmieniony przez - mati1990 w dniu 2012-06-27 17:25:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Eee.. jest ok... po tym co napisałeś ile Ci przybyło cm to jest ok.
Oby tak dalej, trzymam kciuki ;), a jeszcze 3 pytanka.
Dietkę trzymasz?
Siłownię masz domową czy gdzieś do miasta chodzisz?
(nie wiem jak to sformułować bo moim zdaniem napisałem jakbyś na wsi był)
Jakie teraz suple/doping bierzesz?
...
Napisał(a)
Usunięty przez Antos098 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 802
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
brak jakiejkolwiek wiedzy o treningu oraz diecie.
Pisanie o dopingu w dziale do tego nie wskazanym - ban na 96h.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13362
zaczynają się rządze tyrani :D:D:D <żarcik antoś :P),wstaw fotki poglądowe ;],i życzę progresu :)
...
Napisał(a)
Usunięty przez Antos098 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 802
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tu będę cichutko teraz bo już w dziale Junior mam bana ...
Pytanie za co...
A zresztą wbijam w to patyczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Podtrzymuje swą decyzję, nie piszemy w tym dziale o środkach wspomagania wysiłku, gdyż czytają to osoby nieletnie, które mają chwilowe aspiracje na "mega przyrosty". Proszę o rzetelne prowadzenie dziennika. Pomagam b. dużo w tym dziale.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase ocencie

Następny temat

Świat jest zbyt duży, żeby być małym DT by wariatmaly str 3

WHEY premium