SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

częste bóle gardła.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5643

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5
mam nietypowy problem. często boli mnie gardło. jestem alergiczką i może to jest powodem tego bólu. podobno też krzyczę chociaż nie wydaje mi się, że to robię mam 'zatkane uszy.' obawiam się, że to coś groźnego. proszę o pomoc!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Możliwe, że coś siedzi w gardle.
Były robione jakieś badania?
Laryngolog był odwiedzany?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 686 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2312
koniecznie do laryngologa! masz stan zapalny ktory prawdopodobnie mogl objac juz rowniez ucho wewnetrzne, skoro krzyczysz tzn ze masz przytepione slyszenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5
nie byłam u lekarza. mam dopiero 16 lat więc każde pójście do lekarza jest uzależnione od rodziców, a mama jak to mama nie chce słyszeć o chorobach. więc bóle gardła i fakt że krzyczę jest spowodowane tym samym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13476
przewlekłe zapalenia gardla moga byc tez spowodowane paleniem papierosów-lekarz mi tak niedawno powiedziala :) Palisz??

Obecnie jestem na cyklu na gainerze o_O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5
oczywiście że nie! nie palę nic a nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 89 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3757
Mozliwe ze masz zapalenie zatok i ropa ci splywa:P ja mam podobnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5
no ale mnie nie boli głowa w okolichach nosa. a gardło bardzo. i tylko mnie ono boli i nic innego mi nie jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 89 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3757
To wiesz co moze idz do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5
no i byłam u tego lekarza. i powiedział mi że nic nie widzi ani w gardle ani w uszach. tylko to że moje bóle mogą być spowodowane krzywą przegrodą nosową. którą trzeba zoperować.;/ a gardło mnie teraz tak strasznie boli że nie wiem. nie mogę nawet jeść.:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5
a czy moje bóle moga być spowodowane tym, że nie wykryto u mnie migdałka? bo wszędzie jest napisane, że takie rzeczy są u małych dzieci. a ja jak krzyczałam tak krzyczę i gardło jak bolało tak boli:(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spina Bifida s1

Następny temat

zerwany wiazadlo kolanowe

WHEY premium