SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cysta - doradzcie co poczac

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3267

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 306 Napisanych postów 681 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8849
witam. jestem po wizycie u lekarza, poniewaz "cos" uroslo mi na glowie. lekarz od razu zdiagnozowal, ze to nieaktywna cysta, mowiac, ze to nic nadzwyczajnego, ze to normalna rzecz u ludzi w miejscu, gdzie rosna wlosy, jak pod pachami, czy wlasnie na glowie. gosc poddal mi 3 rozwiazania:
1. nie robic nic, bo jest to bezpieczne, mozna z tym zyc cale zycie, tylko, ze wyglada to jak wyglada, defekt wizualny
2. wszamac antybiotyk przez tydzien
3. pojsc na stol i to wyciac

z racja tego, ze mialem komorki nowotworowe histiocytoza x, jakies 10 lat temu, zzarlo mi to kosc cala kosc ciemieniowa po prawej stronie czaszki. mam dosc spora blizne na glowie, bo byla rozcinana. stad tez gosc odradzil ciecie operacyjne, bo mowi ze juz w ogole bede caly w bliznach na lbie i bedzie to fatalnie wygladac.

przypisal mi antybiotyk Flucloxacillin zawierajacy peniciline. mam to brac przez 7 dni, 4 tabletki dziennie na pusty zoladek. tabsy po 500mg. pomijam fakt, ze szanuje swoje jelita i ogolnie przewod pokarmowy i ostatnia rzecza, jaka chce jesc to antybiotyk. na dodatek w dzialaniach niepozadanych m.in.:
- srodmiazszowe zapalenie nerek
- zapalenie jelita grubego

no i kurde nie wiem, co zrobic... moze ktos ma jakas cyste, albo doswiadczenie z takimi rzeczami i moze istnieja jakies naturalne sposoby na walke z tym...? slyszalem, ze ponoc mozna to atakowac olejkiem rycynowym...

co radzicie zrobic? jesli mam wybrac pomiedzy: zyc z tym, badz zjesc antybiotyk, po ktorym nie mam pewnosci, ze to zniknie, to wybieram opcje pierwsza. szczegolnie, ze pani z apteki na moje pytanie o moc tego antybiotyku to powiedziala, ze jeden z silnijeszych... sam nie wiem... jakas rada?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Co to był za lekarz ? Może powinieneś zgłosić się do dermatologa bądź chirurga , może to również być np. kaszak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 306 Napisanych postów 681 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8849
siedze w Anglii. lekarz GP, taki ogolny, cos ala internista w Polsce. gosc byl pewien na 100%, ze to cysta, brzmial mega pewnie i przekonujaco.

2x sprobowalem to na poczatku wycisnac, mysla, ze to jakis pryszcz alien. poleciala krew, calosc stala sie plaska, nie minelo 40-60 minut wszystko na nowo napecznialo.

tak to wyglada...








Zmieniony przez - sfdpowersfd w dniu 5/1/2018 6:28:24 PM

Zmieniony przez - sfdpowersfd w dniu 5/1/2018 6:29:54 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Wytnij, jedna blizna więcej czy mniej, i tak już masz, z balonem nie będziesz chyba chodził, wpisz sobie cyst w youtube masz sporo filmików z zabiegów

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy ból barku

Wiecej