SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl z oxandrolonu jakie osłonki co i jak z góry dziękuję

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 403 Wiek 85 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6696
Wita, zaczynam od przyszłego tygodnia Oxandrolon 10-12 tyg 20-30mg ed proszę o pomoc czy i jakie osłonki czy jakiś odblok(podobno nie blokuje)ale pytam od a do z. 10-12 tyg po 2 -3 tabsy podzielone w dawkach dziennie. Na ostatnim cyklu propa 3-4 lata temu wszystko brałem jak należy osłonki odbloki micha efekty super. Nie wiem co przy oxie jest niezbędne Z góry dziękuję
1.WIEK:37
2. WAGA:80
3. WZROST:178
4. WYMIARY:
-biceps:41
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:Brazylisjkie Jiu Jitsu 7 lat, siłownia 16 lat ,
6. DIETA:takie tam na co dzień
śniadanie płatki + jajecznica z 4 jajek
12:00 30 g białka odżywka lub tuńczyk
15:00 obiad 200 g piersi trochę ryżu + warzywa ryby
po treningu omlet warzywa ryby
kolacja białko izolat
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 12 lat temu, daaawno, Primabolan + winstrol, metanabol, Test en, deca winsrtol, metanabol, undestor , z 4 lata temu test prop
8. TRENING:5 razy w tyg pon śr ptk jiu jitsu czwartek siłownia sobota worek
9. CEL CYKLU:wycinka, redukcja wytrzymałość
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:3-4 lata
11. POZIOM BF
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):normalna
13. STAN ZDROWIA:bdb wszystkie badania krew mocz próby wątrobwe cholesterol idealnie, usg jamy brzucha ok, ekg ok
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):dobra
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:125 kg na 8 razy, (rekord na odżywkach) ogólnie treningi bardziej wytrzymałościowe pod jiu jitsu, crossfit, dużo sparingów pod wytrzymałość. Generalnie muszę utrzymać wagę do 80 kg , nie chcę przytyć w ogóle. Do wymiarów ani obwodów jakoś nie przywiązuję wagi w Bjj to się nie liczy tylko siła i wytrzymałość. pozdrawiam i czekam na odpowiedź.






Zmieniony przez - vinyl1981 w dniu 2018-04-19 21:13:43

...................................................................................................

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
jeśli jesteś kobietą to dawki ok , jeśli nie to kasa w błoto plus pewnie blok
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 403 Wiek 85 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6696
lodzianin tyle biorą kolesie z Kikboxingu u mnie w mieście i dają radę. Proszę Cię o rozpisanie niezbędnych osłonek ewentualnie rzezy niezbędnyh z góry dzięki pozdrawiam

...................................................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
trochę lecytyny a po cyklu heparagen , oxa dawka 20-30 mg to dawka dla kobiety
dodatkowo stawiam że w trakcie cyklu klapnie libido bez testa tutaj , a pewnie tego nie chcesz
dużo na tym nie ugrasz , jak dla mnie to nic
oxa dobrze z kretką się zgrywa ale musiał byś dac dawke sporo w górę
ja mam zdanie nie zmienne środki typu oxa/prima to srodki dla pań
dla nas totalnie nie opłacalne (dawka/cena/efekty) oxa też cię zblokuje tak wiec pct niezbędne
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 403 Wiek 85 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6696
co na odblok po oxie ile czego ? a jakieś osłonki oprócz lecytyny typu hepatil, essentiale,omega 3, koenzymq10 i resZtę tyh rzeczy co przy teśie tu też się bierze?

...................................................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 403 Wiek 85 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6696
tu masz jeszcze filmik laski która brała jedną tabsę 10mg podzieloną przez 10 tyg a ostatnie 2 tyg brała poł tabsy czyli 5 mg i zobaz efekty więc nie wiem czy żadne efekty nie będą po 30mg ed , ja nie jestem fanem rozmiarów i masy tylko jakości i niskiej wagi pozdrawiam i z góry dzięki za odpisanie na pytania


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2018-04-19 21:53:41

...................................................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
to co wymieniłeś nie zaszkodzi
po cyklu na pewno clomid
osobiście zrobił bym pod koniec tego "cyklu" badania
test,e2,prl,prog i ewentualnie lh i fsh i sprawdził co i jak się ma i pod wyniki dobrał pct
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 403 Wiek 85 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6696
ile clomidu ile dni?

...................................................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
vinyl1981
tu masz jeszcze filmik laski która brała jedną tabsę 10mg podzieloną przez 10 tyg a ostatnie 2 tyg brała poł tabsy czyli 5 mg i zobaz efekty więc nie wiem czy żadne efekty nie będą po 30mg ed , ja nie jestem fanem rozmiarów i masy tylko jakości i niskiej wagi pozdrawiam i z góry dzięki za odpisanie na pytania



Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2018-04-19 21:53:41


filmik musiałem przykasować , dorosły chłop a jakiś filmik jest dla ciebie wykładnią ?
przerabiałem takie cykle z dziesiątkami osób , i efekty sensowne były u małej części ale to dlatego ze dopieli na 100% miskę
coś tam na pewno da ale sam zobaczysz pod koniec ile na tym ugrałes i wspomnisz moje słowa
dodatkowo zbliżasz się pod 4 z przodu test pikuje już w dół , oxa to również 17 i leci po wątrobie tak więc że to bezpieczny środek można włożyć między bajki
ale "mit" oxy dalej w modzie ,małą dawka,zdrowy cykl i suchy mięsień .no niestety ale tak nie jest i nie będzie ( a szkoda oczywiście )
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
vinyl1981
ile clomidu ile dni?


zobaczysz jak wyjdą badania i czy jesteś zblokowany( pewnie będziesz) ,lecz po 12 tyg to takie 3 tyg to pewnie będzie minimum

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
Ja jestem zdania że oxandrolonu w UG nie znajdziesz albo stężenie zaniżone kilkakrotnie.
Dlatego ludzie biorą po 80-100 mg oxy. I dop mówią że czują
A tam pewnie jest 1/10 stężenia patrząc na cenę surowca a cenę jak już przejdzie przez kilka rąk
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja winko enan i ...

Następny temat

Test Enanth +Boldenon + spalacze

WHEY premium