SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

cykl z oxandrolonu jakie osłonki co i jak z góry dziękuję

Wysłana -
Wita, zaczynam od przyszłego tygodnia Oxandrolon 10-12 tyg 20-30mg ed proszę o pomoc czy i jakie osłonki czy jakiś odblok(podobno nie blokuje)ale pytam od a do z. 10-12 tyg po 2 -3 tabsy podzielone w dawkach dziennie. Na ostatnim cyklu propa 3-4 lata temu wszystko brałem jak należy osłonki odbloki micha efekty super. Nie wiem co przy oxie jest niezbędne Z góry dziękuję
1.WIEK:37
2. WAGA:80
3. WZROST:178
4. WYMIARY:
-biceps:41
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:Brazylisjkie Jiu Jitsu 7 lat, siłownia 16 lat ,
6. DIETA:takie tam na co dzień
śniadanie płatki + jajecznica z 4 jajek
12:00 30 g białka odżywka lub tuńczyk
15:00 obiad 200 g piersi trochę ryżu + warzywa ryby
po treningu omlet warzywa ryby
kolacja białko izolat
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 12 lat temu, daaawno, Primabolan + winstrol, metanabol, Test en, deca winsrtol, metanabol, undestor , z 4 lata temu test prop
8. TRENING:5 razy w tyg pon śr ptk jiu jitsu czwartek siłownia sobota worek
9. CEL CYKLU:wycinka, redukcja wytrzymałość
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:3-4 lata
11. POZIOM BF
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):normalna
13. STAN ZDROWIA:bdb wszystkie badania krew mocz próby wątrobwe cholesterol idealnie, usg jamy brzucha ok, ekg ok
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):dobra
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:125 kg na 8 razy, (rekord na odżywkach) ogólnie treningi bardziej wytrzymałościowe pod jiu jitsu, crossfit, dużo sparingów pod wytrzymałość. Generalnie muszę utrzymać wagę do 80 kg , nie chcę przytyć w ogóle. Do wymiarów ani obwodów jakoś nie przywiązuję wagi w Bjj to się nie liczy tylko siła i wytrzymałość. pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Zmieniony przez - vinyl1981 w dniu 2018-04-19 21:13:43
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
jeśli jesteś kobietą to dawki ok , jeśli nie to kasa w błoto plus pewnie blok
Wysłana -
lodzianin tyle biorą kolesie z Kikboxingu u mnie w mieście i dają radę. Proszę Cię o rozpisanie niezbędnych osłonek ewentualnie rzezy niezbędnyh z góry dzięki pozdrawiam
Wysłana -
trochę lecytyny a po cyklu heparagen , oxa dawka 20-30 mg to dawka dla kobiety
dodatkowo stawiam że w trakcie cyklu klapnie libido bez testa tutaj , a pewnie tego nie chcesz
dużo na tym nie ugrasz , jak dla mnie to nic
oxa dobrze z kretką się zgrywa ale musiał byś dac dawke sporo w górę
ja mam zdanie nie zmienne środki typu oxa/prima to srodki dla pań
dla nas totalnie nie opłacalne (dawka/cena/efekty) oxa też cię zblokuje tak wiec pct niezbędne
Wysłana -
co na odblok po oxie ile czego ? a jakieś osłonki oprócz lecytyny typu hepatil, essentiale,omega 3, koenzymq10 i resZtę tyh rzeczy co przy teśie tu też się bierze?
Wysłana -
tu masz jeszcze filmik laski która brała jedną tabsę 10mg podzieloną przez 10 tyg a ostatnie 2 tyg brała poł tabsy czyli 5 mg i zobaz efekty więc nie wiem czy żadne efekty nie będą po 30mg ed , ja nie jestem fanem rozmiarów i masy tylko jakości i niskiej wagi pozdrawiam i z góry dzięki za odpisanie na pytania

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2018-04-19 21:53:41
Wysłana -
to co wymieniłeś nie zaszkodzi
po cyklu na pewno clomid
osobiście zrobił bym pod koniec tego "cyklu" badania
test,e2,prl,prog i ewentualnie lh i fsh i sprawdził co i jak się ma i pod wyniki dobrał pct
Wysłana -
ile clomidu ile dni?
Wysłana -
vinyl1981
tu masz jeszcze filmik laski która brała jedną tabsę 10mg podzieloną przez 10 tyg a ostatnie 2 tyg brała poł tabsy czyli 5 mg i zobaz efekty więc nie wiem czy żadne efekty nie będą po 30mg ed , ja nie jestem fanem rozmiarów i masy tylko jakości i niskiej wagi pozdrawiam i z góry dzięki za odpisanie na pytania

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2018-04-19 21:53:41

filmik musiałem przykasować , dorosły chłop a jakiś filmik jest dla ciebie wykładnią ?
przerabiałem takie cykle z dziesiątkami osób , i efekty sensowne były u małej części ale to dlatego ze dopieli na 100% miskę
coś tam na pewno da ale sam zobaczysz pod koniec ile na tym ugrałes i wspomnisz moje słowa
dodatkowo zbliżasz się pod 4 z przodu test pikuje już w dół , oxa to również 17 i leci po wątrobie tak więc że to bezpieczny środek można włożyć między bajki
ale "mit" oxy dalej w modzie ,małą dawka,zdrowy cykl i suchy mięsień .no niestety ale tak nie jest i nie będzie ( a szkoda oczywiście )
Wysłana -
vinyl1981
ile clomidu ile dni?

zobaczysz jak wyjdą badania i czy jesteś zblokowany( pewnie będziesz) ,lecz po 12 tyg to takie 3 tyg to pewnie będzie minimum
Wysłana -
Ja jestem zdania że oxandrolonu w UG nie znajdziesz albo stężenie zaniżone kilkakrotnie.
Dlatego ludzie biorą po 80-100 mg oxy. I dop mówią że czują
A tam pewnie jest 1/10 stężenia patrząc na cenę surowca a cenę jak już przejdzie przez kilka rąk
Strona 1 z 13
Dodaj odpowiedź