SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl z oxandrolonu jakie osłonki co i jak z góry dziękuję

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 403 Wiek 85 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6696
czyli 3 tyg clomidu po tym cyklu muszę lecieć? to nie wiem 80 % łepków z kika i mma tu leci na takiej dawce i wyglądają konkretnie, biorą jakiś nowy z Dragona. Ogólnie to się dziwię bo wszem i wobec we wszystkich opisówkach oxy czy tam anavaru jeden czort piszą że nie blokuje w ogóle więc już zgłupiałem . Napisz jeszcze dokłądnie jak i ile tego odbloku dawki


Zmieniony przez - vinyl1981 w dniu 2018-04-19 22:04:46

...................................................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 403 Wiek 85 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6696
I jeszcze jedno pytanie jak laski biorą to przez 10 tyg po 10mg czyli 1 tab dziennie podzieloną w dwóch dawkach to też muszą coś bra po cyklu? coś im to rozregulowuje taka dawka?

...................................................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94296 Napisanych postów 364219 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668470
Oxa blokuje jak każde saa
Kobiety nic oczywiście po cyklach nie biorą ,żadnego pct .
Clomidu dawka 50mg na noc najlepiej brac
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58657
kolego nie planuje się odbloku bez badań - obojętnie co by to nie było!, to po pierwsze. Po drugie jak koledzy Ci mówią ze klepie ich 20-30mg oxy to na bank nie ma tam grama oxy tylko pewnie wino. Oksa jestz jednej strony jest środkiem niby przereklamowanym, podkreślam niby, bo faktycznie w przypadku dawek rzędu do 50mgg nic nie da. Ja sam osobiście biorę teraz i zawsze na redukcji biorę oxe ale dawki rzedu 80-100mg i pisze o czystej 100% oxie. Wtedy fakt, mozna powiedziec ze to zaj**isty środek. I wtedy dopiero spełnia swoje zadanie. Jest pełno stron na zachodnich boardach gdzie piszą jakie środki i jakie dawki są efektywne przy konkretnym środku. Takie dawki jakie piszesz to jak kolega Ci napisał dla kobiety. Sam prowadziłem nie jedną bikiniarę i 20 mg podkreslam czystej oxy brała i tez nie było nie wiadomo jakiego szału. Wiec tak jak pisałem jezeli czują 20-30 mg to nie jest to oxa. Badania jakie należy zrobić przed odblokiem to podstawy: estro, prolka, tesć, lh, fsh.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94296 Napisanych postów 364219 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668470
azazelll
kolego nie planuje się odbloku bez badań - obojętnie co by to nie było!, to po pierwsze. Po drugie jak koledzy Ci mówią ze klepie ich 20-30mg oxy to na bank nie ma tam grama oxy tylko pewnie wino. Oksa jestz jednej strony jest środkiem niby przereklamowanym, podkreślam niby, bo faktycznie w przypadku dawek rzędu do 50mgg nic nie da. Ja sam osobiście biorę teraz i zawsze na redukcji biorę oxe ale dawki rzedu 80-100mg i pisze o czystej 100% oxie. Wtedy fakt, mozna powiedziec ze to zaj**isty środek. I wtedy dopiero spełnia swoje zadanie. Jest pełno stron na zachodnich boardach gdzie piszą jakie środki i jakie dawki są efektywne przy konkretnym środku. Takie dawki jakie piszesz to jak kolega Ci napisał dla kobiety. Sam prowadziłem nie jedną bikiniarę i 20 mg podkreslam czystej oxy brała i tez nie było nie wiadomo jakiego szału. Wiec tak jak pisałem jezeli czują 20-30 mg to nie jest to oxa. Badania jakie należy zrobić przed odblokiem to podstawy: estro, prolka, tesć, lh, fsh.


Tylko się mogę pod tym podpisac

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 403 Wiek 85 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6696
lodzianin przez ile dni ten clomid dla mnie ? i nie będę ukrywał że 10mg ed będzie brała znajoma koleżanka i hciała też żebym się dla niej rozeznał. Więc pytanie ile tygodni może ciągnąć 10mg solo ta laska na filmiku szłą 10 tyg jedna inna 8. I ile tyg ja mogę to ciągnąć 30mg ed i ile dni tego clomidu, dzięki pozdrawiam

...................................................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 403 Wiek 85 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6696
lodzianin1
azazelll
kolego nie planuje się odbloku bez badań - obojętnie co by to nie było!, to po pierwsze. Po drugie jak koledzy Ci mówią ze klepie ich 20-30mg oxy to na bank nie ma tam grama oxy tylko pewnie wino. Oksa jestz jednej strony jest środkiem niby przereklamowanym, podkreślam niby, bo faktycznie w przypadku dawek rzędu do 50mgg nic nie da. Ja sam osobiście biorę teraz i zawsze na redukcji biorę oxe ale dawki rzedu 80-100mg i pisze o czystej 100% oxie. Wtedy fakt, mozna powiedziec ze to zaj**isty środek. I wtedy dopiero spełnia swoje zadanie. Jest pełno stron na zachodnich boardach gdzie piszą jakie środki i jakie dawki są efektywne przy konkretnym środku. Takie dawki jakie piszesz to jak kolega Ci napisał dla kobiety. Sam prowadziłem nie jedną bikiniarę i 20 mg podkreslam czystej oxy brała i tez nie było nie wiadomo jakiego szału. Wiec tak jak pisałem jezeli czują 20-30 mg to nie jest to oxa. Badania jakie należy zrobić przed odblokiem to podstawy: estro, prolka, tesć, lh, fsh.


Tylko się mogę pod tym podpisac


ok zrobię tak jak mówisz, a co tam mogło by by turinabol czy winstrol, ? i możes napisać pełne nazwy tych badań to je zrobię przed wynikiem i wkleje wyniki pozdrawiam i dzięki za pomoc

...................................................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94296 Napisanych postów 364219 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668470
Za dużo filmików oglądasz
Niech da 5 tyg 10 mg i 5 tyg 20 mg
Badania ci wypisalem wczesniej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 403 Wiek 85 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6696
Dzieki lodzianin tak zrobi czyli ona zadnego odbloku nie bierze i ciagnie cykl do 10 tyg. A ja ile clomidu ile dni dla mnie?


Zmieniony przez - vinyl1981 w dniu 2018-04-20 07:15:51

...................................................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 403 Wiek 85 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6696
Jeszcze pozwolilem sobie przejrzec kilka opisowek tego srodka i. Troche sie dziwie skad wy te dawki macie 100mged bo podaje od 10 do20 mg kobiety i mezyczyzni od 30:60mg ed wiec nie chce sie madrowac tylko tak pisze internet na wszystkich stronach o sterydach. I nigdzie nie wyczytalem informacji ze oxa w dawkach 30mg ed blokuje. Idzie zwariowac juz kyo ma rację. ?

...................................................................................................

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja winko enan i ...

Następny temat

Test Enanth +Boldenon + spalacze

WHEY premium