SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl z omadrenu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2798

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie odnosnie tego co wziasc sobie do omadrenu zeby byly widoczne efekty (istnial sens brania cyklu).

Cykl 5 strzalow omadrenu
Celem ma byc duzy wzrost sily i ubicie sylwetki (teraz nie jest za dobra)

Jakie odzywki do tego napewno jakies weglowodanowa bialkowa Mass Gain??

Jaka dieta do tego redukcyjna czy ona bedzie dobra czy moze wrecz przeciwnie ??

I czy oplaca sie brac do tego jakies witaminy czy nie spowolni dzialania cyklu a moze wrecz odwrotnie.

Prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe powiem Ci tak mam kolesi ktorzy braliome po 1 wygladaja lipnie bo sa zalani woda nie widac zadnyc miesni a chyba nie chcesz zostac zwykl;ym tusciochem

Pozdrawiam
!! Imperatorr !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aha jak to wogole rozpisac
1 strzal - 1 tydzien
1 strzal - 2 tydzien
2 strzaly - 3 tydzien
1 strzal - 4 tydzien

??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wypełnij profil. Napisz ile masz lat, jaki staż na siłowni, który to ma byc cylk (zakładam że pierwszy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po 1 jezeli masz tylko 2 strzalow omki to jest za maloo musisz miec z 10 tak zeby byl widoczny efekt a ewentualnie jakis metanabol ktory tez cos tam podkreci do tego jakas dobra dieta + suplementy(bialko, kreatyna) i bedzie dobrze a dawkowanie to:1 zastrzyk z 5 dni przerwy nastepnie 2 i co 3 dni zastyyk ostanie dni tedecja spadkowa czyli jak bedziesz mial ostatni strzal to zrob przerwe z 4 dni i zalop ostatniego
dzieki tej metodzie sadze ze znaczniee poprawisz swoja sylwetke

Jezeli moj post Ci pomugl wcisniej przyciks w prawym dolnym rogo mojego posta ;)

Pozdrawiam
!! Imperatorr !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
dzial humor-Witamy!=D

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe powiedz ze Cie sie nie podobal opis cylku z omki ( to jest dal ludzi chetnych dobrego przyrostu)

Pozdrawiam
!! Imperatorr !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam jeden cykl z 5 strzalow na poczatek jest to moj pierwszy kontakt ze sterydami czy ktos ma jakies opinie dotyczace tego tematu. Co odnosnie diety redukcyjna czy polecicie cos innego ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 829
Zostaw to w spokoju. Ten cykl nie da Ci za wiele i potem sięgniesz po następny i tak to się będzie ciągnęło. Poducz się trochę na temat diety, i suplementów, sterydów (cały czas ćwicząc) i jeżeli nadal będziesz zdecydowany to zaplanuj taki cykl, który przyniesie Ci jak największe korzyści przy minimalnym ryzyku. Ale i tak jak już zaczniesz to nie przestaniesz, chyba że zrezygnujesz z tego sportu. Koks nie jest CI do niczego potrzebny.
Cześć.


Aga

rea

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe stary jezeli to jest twoja 1 sesja to podaruj sobie omke lepiej uzbieraj te pare zloty wiecej i kup sobie decke (10 szotow) a napewno lepieje na tym wyjdziesz bo omka przez nikogo nie jest polecanan na pierwszy raz ze wzgledu duzych skutkow uboczynych a i duza mozliwosc dostania ginekomastii a tego sadze ze napewno nie chcial bys miec bo szkoda by bylo po 1 sesji sie skaleczyc nie sdzisz ??

Jezeli Ci pomoglem nacisniej przycisk w prawym dolnym rogu mojego posta

Pozdrawiam
!! Imperatorr !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chyba juz za pozno caly czas sadze ze odzywki juz nic nie daja czas siegnac po co mocniejszego zeby w koncu "powera" w lapie poczuc.

Zbieram opinie na ten temat bo juz mam jakies podstawowe wiadomosci i chce zebrac spostrzezenia roznych osob zeby wyciagnac najlepsze wnioski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmm własnie duzo osob na internecje poleca mi dece grecka (cenna nie jest wazna dla mnie) ale nie mialem mozliwosci porozmawiania i zobaczenia osob ktore byly po cylku deki wszyscy ktorych znam polecaja mi omke moze sie myla ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

blokowanie

Następny temat

doping kofeinowy

WHEY premium