SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl xpand nitro...prosze o rady

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2241

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5047
witam

planuje około 30 dniowy cykl bo tyle bede miec około czasu przed wyjazdem na wakacje chodzi mi o nadanie kształtu mieśnią itp..

co powiecie o zestawie:

xpand
nitrobolon 120 tab
tauryna mega caps 150 tab

oczywiscie wcinam cały czas zma apteczne i multiwitamine dokupie omege3 i zeńszeń

bede mieć koło 300zł chce to jak najlepiej zainwestować

dawkowanie przy taki zestawie

rano xp 2xtauryna
przed treningiem nitro 5 tab 2xtauryna
po xpand 2xtauryna

w NT 2 porcje xp odpowiednio: rano i po południu + do kazdej po 2 tab tauryny...

mój cykl chce w głównej mierze oprzeć na xpandzie.. macie jakieś inne propozycje pisać

Zmieniony przez - SebekTT w dniu 2005-06-01 20:10:26

>>> ..:: Created by SEBEK. All rights reserved. ::.. <<<

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nitro bym już nie dodawał bo xpand daje już wystarczającą pompę i brałbym drugą jego porcję przed treningiem a za kasę którą wydałbyś na nitro kupiłbym mono albo ester i brał tylko po treningu albo zma z apteki zamieniłbym na lepiej działające oryginalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5047
mono napewno odpada!!...

po za tym duzo czasu nie mam...suple na pompe takie jak diablo albo AE2 lub Aeo 2 czy jak tam to sie zwie z BX troche duzo wychodzą..a nitro podobno daje dobrą pompe dako dodatek do xp wydaje mi sie w sam raz

xp napewno bede brać po treningu ma dobre własciwości regeneracyjne kataboliczne itp... przed daje pompe i energie na trening

wiec moze wpierw pojade ja samym xp póżniej włacze nito

np
60 min prze dtreningiem xp 20 min nitro na mega pompe po treningu xp

słucham waszego zdania?!

>>> ..:: Created by SEBEK. All rights reserved. ::.. <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470103
polecam tak

dni T

xp rano z 1 kap tauryny
przed treningiem nitro
po xp i 2 kap tauryny

dni NT
XP tylko rano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
proponuję przed treningiem dorzucić kilka kapsów nitro do porcji xp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5047
ok marian dobre ale tylko w niedziele bede brać 1 dawke xp.. w tygodniu mam 5 treningów potrzebuje dobrej regeneracji bede wcinac po 2 porcje dziennie oprócz własnie niedzieli... od ilu nitro polecasz zaczać? 5 tab powinno być ok chyba co? potem moze zwieksze zobacze jakie efekty beda

>>> ..:: Created by SEBEK. All rights reserved. ::.. <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Sebek naprawdę xpand już pompuje wystarczająco ale jak chcesz, napewno lepiej jest zainwestować w te kilka kapsów estru niż w nitro gdy masz już dobrze działający w tym względzie xpand, zresztą nitro musisz dawkować we większej dawce niż zaleca producent więc nie wiem czy tak wyjdzie tanio, ja bym wolał odrobinę kretki jeszcze po treningu wziąć albo nawet jakiś dobry antykatabolik niż złudny w sumie w działaniu nitro, pompę uzyskasz może jeszcze większą ale lepiej chyba dodać coś co przyczyni się do szybszej regeneracji na której ci tak zależy, tym bardziej, że jak piszę xpand ma więcej aakg niż cała zalecana porcja nitro ze wszystkimi zawartymi w niej składnikami...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5047
mówisz ze mam olac nitro? hmm..

wiec tak jak już mówiłem cykl opieram na xpandzie bede go brać przed i po treningu...sam ester? coś w stylu cm2?

>>> ..:: Created by SEBEK. All rights reserved. ::.. <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
lub ester z Bx'a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
30 dniowy cykl powiadasz??? to starcza na 25dni brania 2 razy dziennie x-panda. zrob tak:
rano biertz cala porcje x-panda
a przed treningiem ( lub w podobnej godzinie w nieten) bierz 0.75 porcji + 5 kaps nitrobolona
oooooooooo za to ze sie tak omyslilem masz mi dac soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470103
hmmm

adrian dobry pomysł
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak daWkować ******** ????????

Następny temat

kretyna+hmb+glutarol 1000?

WHEY premium