SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl roczny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6511
witam

Chciałbym poruszyc tutaj temat suplementacji rocznej
Krótki opis mojej historii i obecnie
Trening jak i dieta jest uzupełniana gainerem lub białkiem (w zależności jak uda mi sie konkretnego dnia zjeść) ćwicze już kawałek czasu 2 latka będą ( choć wiadomo przerwy jakies tam były młodość poszaleć trzeba ) wymiary początkowe to 26 w łapce było 175 cm i 50 kg wagi (panienka) obecnie 187 cm łapka 37 ) no i 85 kg (w najlepszym okresie 95 kg i 38-39 cm w łapce masa problem z rozstępami spory :( ) stale w użyciu jest oprócz gainera i białka omega-3 zma apteczne witaminki (ultimate moje ulubione ) obecnie też w użyciu jest xpand + cell pump jest to pierwszy cykl rozpoczynający moją walke o mase wyższej jakosci niz masa tłuszczyku :)
No i przechodze do sedna sprawy. Cel jest taki by do marca 2007 roku zmasować sie konkretnie od marca trening dieta i suplementacja ostro pod redukcje. Planowałem w tym czasie z 3-4 cykle na stackach kreatynowych typowo na mase i tu pytanie z jakich suplementów zrobic poszczególne cykle kreatynowe mam tam w głowie jakąś wizje ale wolałbym sie poradzić fachowców na tym forum. Czekam na propozycje i zapraszam do dyskusji :)

pozdrawiam Cruk
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
potem wal cos na KA opartego
a potem cos wyjdzie nowego
nie martw sie na zapas

Zmieniony przez - trance4eve w dniu 2006-05-15 19:15:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 862 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12904
Wszystko stacki kreatynowe:
CellMass, Green Bulge, NitroBolon 2, Swole V.3, SwoleN, Xpand/XpEnergized/XpNEW, Storm, Clout, HorsePower,

a do tego:

Kre-alkalyn....


sam widzisz ze wybór wielki...

ile $$$ ??

żyje tylko dla Niej..
żyje tylko dzięki Niej..
Dziękuje..dziękuje za to, że jesteś..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
proponowałbym na początkek "przetestować" CellPump-a i Storma <- mimo iż nie nie mają najbardziej wypasionych składów są bardzo udanymi stakami kreatynowymi w dobrej cenie. Pamiętaj o odpowiednio długich przerwach między cyklami i odpowiedniej regeneracji.

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6511
Kasy będzie sporo wystarczająco by w kazdym cyklu kupywac najdrozsze stacki ale nie o to chodzi by szaleć z forsą ma być w miare ekonomicznie:) nie martwie sie na zapas ale jestem takim typem człowieka że jak mam rozpisane coś to sie do tego przykładam jak nie to jestem leń to taki typ człowieka poprostu :) kwestia motywacji itd :)

poza tym mój psychiatra mi tak radzi (mówie serio :) ) mam taki typ osobowści i koniec :)

pozdrawiam Cruk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
wal staki kreatynowe
pomiedzy cyklami NO
diete trzymaj caly czas
zwiekszaj liczbe kcal
i rosniesz

ps.planowac nie ma co...powiem Ci na moim przykladzie,ze mialem zaplanowane wsyztsko do konca 2006roku
a jak wyszedl HP,Green Bulge,nowy Xpand,H-Bomb4 itpitpitp to sam nie wiem na co sie zdecydowac
planuj najblizszy cykl,nastepnych lepiej nie planowac, bo wkazdej chwili beda wychodzily jeszcze to "bardziejsze" nowosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6511
Ok Daro zastosuje sie sog musi byc :)

Tylko jeszcze jedna kwestia chodziło mi również jak to rozłożyć na poszczególne miesiące ja myślałem by zrobic tak jeszcze w lecie (40 dni odstepu od obecnego cyklu ) zrobic cykl na nitrobolonie II następny gdzieś październik i kolejny to styczeń a następny cykl to już wycinka scorch itd czyli marzec ale to chyba nie ma dużego znaczenia nurtuje mnie tylko cykl na wakacjach ( nie pije nie pale nie ćpam imprezuje sporadycznie) więc jest to dla mnie elegancki czas do wykorzystania ale spotkałem sie z wypowiedziami by sobie na wakacjach odpuścić

pozdrawiam Cruk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
napisze Ci pozniej lub wieczorem dokladnie opisane jak ja bym to widzial
posiedze i przemysle dokladnie
a tera koncze referat itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 862 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12904
jak Daro rozpisze to sie nie wpierdykam

Zmieniony przez - ziom89 w dniu 2006-05-15 20:01:03

żyje tylko dla Niej..
żyje tylko dzięki Niej..
Dziękuje..dziękuje za to, że jesteś..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
Tak wiec:
Maj-tera jedziesz xp+cp(nie wiem, kiedy zaczeles,wiec pisze "domyslajac sie")
Czerwiec-Poczatek czerwca...Koniec Cyklu...Walnalbym No-bostera(np.White Blood)
Lipiec-Poczatek badz polowa lipca i jedziesz np.Storm + Shock (Mietkiego post mozesz skumac-dobre polaczenie )
Sierpien- dalej cykl
Wrzesien -NO,np.body octane
Pazdziernik-polowa paź i walisz nastepny cykl,np.clout+swolen ,badz xp + xpenerg(bez cudowania)
Listopad -do konca
Grudzien-NO(np.no-xplode)
Styczen-Ostatni cykl,np:Nitro2+HP
Luty-do polowy lutego lub jedziesz do konca marcai wycinka


Tak szczeze duzo jest mozliwosci,wiekszosc stackow az tak sie nie rozni składem,a efekty są podobne...poprostu podalem Ci jeden z przykładów
Jezeli szkoda Ci az taksiana,to mzoesz zrezygnowac np.niekiedy z NO(i poprostu trzymac dobra diete)

Bialka,gainery,bulki etc Ci nie napisalem,bo to kwesta indywidualna(diety)
Zma apteczne(mozesz stosowac stała suplementacje,niekiedy rob przerwy tygodniowe,zeby org.nie zapomnial czerpac skł.mineralne z pokarmu)
Witaminy tez zakupi stosuj
Aminokwasy imo zbedne
Mozesz pobawic sie tez w HMB(przy dluzszym okresie brania moze "odpowiednio"zadzialac)

To tak w skrocie
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6511
ok dzięki za pomoc :) soga dałem:)

pozdrawiam Cruk
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki fat burner? jakie ważne składniki?

Następny temat

suplementy na sile ...kreatyna i co jeszcze???

WHEY premium