SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl pod SW

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5332

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2550
witam Panowie. Planuje cykl pod sporty walki.

Mam dylemat co wybrać cypio czy prop? do tego chciałem dorzucić coś jeszcze i zastanawiam się na turą/oxą/masteronem?

Mam już pewne doświadczenia w temacie dopingu, dużo czytałem ale nigdy nie brałem tury i nie wiem czy bedzie lepsza niż oxa?
Z kolei przy 45mg oxy miałem małe dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego dlatego po głowie chodzi mi masteron. co mniej dale po flakach? 20-30mg tury czy 45 oxy?

1. WIEK: 27
2. WAGA: 95
3. WZROST: 188
4. WYMIARY:
-biceps: 41
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5 lat
6. DIETA: jem różnie, to zależy od ilości treningów w ciągu dnia, co najmniej 20-30 gram białka w posiłku a węgiel i tłuszcz tak jak potrzebuje
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: enan i oxa, prop i oxa,
8. TRENING: 3 razy bjj, 2 razy zapasy 1 raz siłownia, czasami jakieś cardo do tego
9. CEL CYKLU: lekka rekompozycja i poprawa wydolności
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: skończyłem odblok na początku sierpnia
11. POZIOM BF%: 15%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): do tycia
13. STAN ZDROWIA: bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie zauważyłem ani do porostu ani do wypadania
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE: nie robie rekordów, te które podaje są sprzed pół roku na bombie
-klata: 150
-martwy ciąg: 180
-przysiad: 150
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2550
Nie zgodzę się z tym ze długie estry i nandrolony to nieumyte gary. Sam znam takich co walili deke. Ja osobiście wole cypio albo enana niż propa bo i tak muszę kontrolować estro a mam mniej kłucia. Z reszta test to zwykle tylko podkład pod jakiś niearomatyzujacy oral.

Estro staram się trzymam na fizjologicznym poziomie. Jak jest za duzo to się mięśnie pompują i wodyz za duzo się trzyma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
z cyklu prop oxa byłeś zadowolony??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Daj sobie propionat + combo oxa+tura.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2550
Byłem zadwolony ale Na propie strasznie estro mi skakało. Nawet jak biłem codziennie po 35mg. Na enanie nie czułem tego problemu.

A jakby takie kombi miało wyglądać? Tzn jaki dawki.

Zastanawiam się nad tura bo to ponoć ulubiony steryd zapaśników.

Myślałem o:
150mg cypio e5d albo e4d
20-30 tury ed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Ok. Więć rozbij sobie 2x 150mg pon/czw cypka + 30-40mg turki dzień. Takie combo możesz ciągnąć długo.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
takie combo nawet i 16 tyg i co 4 tyg podbijasz dawkę turki
fajnie się to sprawdza w realu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Można tak zrobić, jednak ja bym turke podbił tylko 1x, tzn przykład 1-8 30mg / 9-16 40mg.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2550
dzieki za podopiwedzi. a możecie się jeszcze odnieść do tego co będę bardziej czuł po flakach? oxe czy turę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 58 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 407
Ja bym celowal w cypio, masteron i oxandro. Turinabol bym odradzal bo ciezko z dobra tura u nas. Znajac zycie dostaniesz mix szitu z meta i estro Ci wywali. Z oxa tez ciezko ale w najgorszym wypadku dostaniesz mixa winka z oxa i nawet nie zauwazysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
Ja bym obstawial w druga strone z tymi srodkami

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
bakus15
dzieki za podopiwedzi. a możecie się jeszcze odnieść do tego co będę bardziej czuł po flakach? oxe czy turę?



Ten temat będzie Tobie pomocny


https://www.sfd.pl/Oral’saa_problem_Ból,_zgaga,_brak_apetytu_–_czytaj!-t1072625.html 

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witamy nowego :-) moda w dziale

Następny temat

Wspomaganie chwytu

WHEY premium