SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl po dwu letniej przerwie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2599

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 460
witam
prosze was o rade!
nie bralem nic od ok 2lat.
w tej chwili mam nastepujacy zestaw
10ml durabolu, 100tab stanozolu, 100tab mety, 100tab clenbuterolu, 2 opakowania clostylbegytu i 2 opakowania nolvadexu z tym ze nolvadex jest 10mg. mogłby ktos z Was mi jakos to rozpisac??
jesli chodzi o clenbuterol to chodzi mi o max spalenie tluszczu który przez ostatnie dwa lata niestety troche sie nagromadzil:(.
a i jeszcze jedno ile tabletek sylimarolu musze brac na ten stanol i mete??kiedy i ile mam zaczac brac clostylbegyt i nolvadex??
POZDRAWIAM WSZYSTKICH i PROSZE O POMOC
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 460
OK. DZIEKI.
i tak doloze do tego co 5 dzien strzal durabolu.
powiedz mi jeszcze jeli mozesz kiedy i w jakich dawkach mam zastosowac clostylbegyt i nolvadex, oraz ile tab sylimarolu? tyle samo co wina??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
ankieta.
a gdzie tesc?

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 460
1.WIEK: 24
2.WAGA: 88
3.WZROST: 178
4.WYMIARY:
BICEPS: 41
KLATA: 116
UDO: 56
TALIA: 82
5.STAZ NA SILOWNI: 6-7
6.DIETA w przygotowaniu
BIALKO:
WEGLOWDANY:
TLUSZCZ:
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: kilka; glownie meta oma deca tescie i clen
8.TRENING:
9.CEL CYKLU: masa
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: ok2lata
11.POZIOM BF%
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): umiarkowana
13.STAN ZDROWIA: bdb
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA:po tesciu wystepowalo u mnie lysienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 460
sorry biceps 40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
jak to mozliwe ze po cyklach z takich srodkow wazysz 88kg?

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 460
przez ostatnie 2 lata prawie wogole nie chodzilem na silownie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
A od jakiego czasu regularnie znów ćwiczysz? Jeśli dopiero zacząłeś nie ma sensu ruszać z koxem. Regularny trening + dobra dieta + odpowiednia suplementacja pozwoli osiągnąć przyzwoitą formę. Dopiero po tym okresie mógłbyś coś myśleć.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 460
od ok 1,5 mies ale jestem na to w 100% zdecydowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Powinieneś odpuścić i wracać do formy na sucho przynajmniej 3-6 miesięcy licząc z tym okresem. Odłóż ten pomysł z pewnością wyjdzie Ci to na lepsze. Nie ma sensu tego przyspieszać.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
dokladnie jak krzykacz
tym bardziej, ze miesnie maja pamiec, wrocisz do tego spokojnie chociazby na suplach.

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 460
ja i tak to wezme teraz. nic ani nik nie jest wstanie zmienic mojej decyzji. Was prosze o rozpisanie tego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Propiobolin UC

Następny temat

moze ktos pomoze

WHEY premium