SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl po 2,5 roku

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 666
Witam mam pytanie co do mojego kolejnego cyklu . będzie to 3 cykl ankietę wypełnienie jak wrócę z pracy ale mniej więcej 95kg 190 cm wzrostu obwód bicepsa 43.5 . Pierwszy cykl 15 prolo 10deki i 100 matki drugi to 10omnadrenu i. Siłownia 4 razy w tygodniu diety nie trzymam ale odzywa się zdrowo i i w miarę możliwości bez tłuszczów . zależy mi teraz na suchym mieniu dobrej jakości i dużej sile . propozycje ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 666
Foty wstawie za tydzien a jak narazie 4kg wagi i 5kg na wycisku . Czuje sie bardzo dobrze raz tylko po treningu poleciala mi krew z nosa . Powiedz mi jak rozlozyc 60 tabletek na ten cykl i dawki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2552 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51919
Bez michy chooy nie koksowanie. Takie jest moje zdanie, sory ze Cie zdziwie ale od samych igieł i strzykawek sie nie rośnie. Diete nie jest cieżko ułożyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 666
Ciezko jest u mnie z dieta bo mam prace w trybie nocnym 19-6 rano sen 8h pozniej silownia i nie ma czasu na przygotowanie tego wszystkiego:)ale mysle ze cos mozna ulozyc i pod to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 666
Ciezko jest u mnie z dieta bo mam prace w trybie nocnym 19-6 rano sen 8h pozniej silownia i nie ma czasu na przygotowanie tego wszystkiego:)ale mysle ze cos mozna ulozyc i pod to:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2552 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51919
Daj ankiete.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 666
Dalej daje ankiete zeby nie bylo:) i Czekam na szybkie propozycje

1. WIEK:21
2. WAGA:96
3. WZROST:190
4. WYMIARY:
-biceps:43.5
-klatka:117
-udo:nie mam pojecia:)
-talia:jw
5. STAŻ NA SIŁOWNI:4.5
6. DIETA:
-białko:Bedziemy musieli ustalic
-węglowodany:Bedziemy musieli ustalic
-tłuszcz:jw
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:1 Cykl meta 1-5 25mg e0d deca 1-10 250mg e7d prolo 3-11 100mg e3d:) a Drugi to bylo 15 Omnadrenu ale nie pamietam jak rozlozone bylo.
8. TRENING:Poniedzialek :Klatka i biceps Sroda : Triceps i Barki Piatek : NOgi plecki i Sobota :najslabsza partia plus aeroby
9. CEL CYKLU:Duza sucha masa miesniowa i sila
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA:Omnadren 2.5 roku
11. POZIOM BF%: 20
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):Endomorficzny
13. STAN ZDROWIA:Bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:130
-martwy ciąg:200
-przysiad: Nie robilem maxow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2552 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51919
Weź sobie Propa 1-8 100 mg e2d + Metke 30mg ed tak do 6 tyg.
24 tabsy Clomidu na PCT. Po 2,5 i tak pewnie ładnie Cie to ruszy!
Dopracuj miche sobie zebyś tylko nie zmarnował środków, z dobrą michą można myśleć o lepszych środkach na następne cyklony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 141 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18935
Wiesz co g.... prawda robie w barze od 20 - 5 rano i jakos daje rade przygotowac przed robota 3 posilki zabrac i jak czas wszamac, ale jak sie nie chce to zawsze sie usprawiedliwienie znajdzie, nie ? Bez diety ch.. nie cykl ... no ale każdy ma swoja glowe

"Nie umrzesz za mnie, wiec nie mów mi jak mam żyć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 666
Trzymalem diete przez jakis czas ale na prawde ciezko jest ja nie pracuje w barze tylko na spedycji i mam bardzo ograniczony czas na przerwe i chwile dla siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 141 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18935
to zamiast małym sie bawic to pociśnij kure :P przerwe (podrecznikowo) masz co 4,5 h nie ? zresztą nie wazne, sam powinies wiedziec co robisz ... zdrowia

"Nie umrzesz za mnie, wiec nie mów mi jak mam żyć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 666
30minut na 10h.. W Niemczech jestem tak poza tym:P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na pierwszy cykl ?

Następny temat

testosteron

WHEY premium