SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl ns hgh

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3459

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 123
witam!mam zamiar brac hgh przez 6-8 miesiecy!i tu moje pytanie kieruje do ludzi znajacych temat!!jaka pora najlepiej i jaka minimalna dawka?myslalem o 3jm z rana i 3 popoludniu!

hgh

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 954
mysle ze propa nie bylo w srodku!!!cholera nie wiem jak najlepiej rozpisac ten cykl wyzej!!!!pomocy!!!!!!!!!!!!!!!

Zmieniony przez - majazydar w dniu 2011-01-30 22:25:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Profil konkret. Zaraz wpadna chlopaki to ci pomoga, bo ja sie nie znam zbytnio na gh. Jak zamierzasz jechac z tym gh? Bedziesz laczyl to z SAA/insa? Jakie cykle lecialy juz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 123
cykle rozne:) do hgh czce dac inse krotka t3 i saa minimalnie mysle walnac to 7 miesiecy ale mysle ze 8 bedzie!

hgh

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Jaki masz gh? Pewne zrodlo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 123
100procent pewniak!!!

hgh

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 123
hygertopin 500jm i 500jm z piznera

hgh

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Bedziesz lecial stale tescia przez 7-8 miesiecy i dorzucal co jakis czas inne SAA? Insa 4 tygodnie on i 4 off i tak na zmiane? Wklej jak mozez zdjecia swojego towaru w dziale doping-zdjecia, pomoga innym w zakupie dobrego towaru, nie fejka.

Nie pisze juz wiecej w temacie co by ci nie zasmiecac w watku.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2011-01-26 17:25:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 432 Napisanych postów 1940 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 87657
podlaczam sie pod pytanie Nacjola

Zmieniony przez - big ron w dniu 2011-01-26 17:26:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 123
myslalem inse 6 tyg 2 tyg off co chodzi o tescia to bede zmienial!chodzi mi głownie ile jm mam walic najlepiej bo rozne opcje mam !!jeden z czolowych kult.napisal mi zebym walil domiesniowo ale z tego co wiem szybciej stezenie spada!jak to jest w koncu???

hgh

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 123
ok jak bede na chacie porobie foty!!nie ma problemu!!

hgh

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 433
mozesz dac gh w nocy calas dawke 6iu
insy z t3 niuelaczy sie chyba ze najpierw ins puzniej zronbisz wycinke
saa tez w zaleznosci od celu i co lecialo do tej pory dla tego wstaw najpierw ankiete
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cypek+winiarz+propek

Następny temat

Testoviron Bayer Schering

WHEY premium