SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl na npp spofy i enanie , nie dziala , co robic?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4647

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818
jestem 5 tydzien na cyklu z superki spofy i polskim enanie , jak narazie poszlo mi 4 kg ale one wskoczyly momentalnie i do tej pory nic sie nie zmienia , bylem prawie 4 lata off z wyjatekim jednego cyklu na m-drolu i paru stralach anana jakies pol roku temu , teraz wale dawki 600mg tescia i 300mg superki , z takimi dawkami nigdy nie mialem do czynienia dlatego spodziewalem sie duzych przyrostow , jesli nie masy (bo wegle trzymam nisko) to napewno sily , a tutaj normalnie bryndza jak*****. Co robic bo konczy mi sie juz tesc , z zalozenia cykl mial trwac jakies 13 tyg , 8tyg na superce i enanie i kolejene 4 zejscie na propie , teraz biore pod uwage albo przerwanie , szybki odblok i kolejny cykl , albo zrobic zejscie na propie , ale nie wiem czy jest sens bo napewno w tej jelfie co mam nie siedzi 100mg tescia w jednym ml , wiedz nie wiem od czego zaczac . Albo szybko zakupic dece tescia i wino w tabsach i pociagnac to przez kolejne 10 tyg , ale walnac za jakies kolejne 6tyg hcg , DORADZCIE


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 6

Waga: 95

Wzrost: 179

Obwód klatki: 123

Obwód ramienia: 47

Obwód talii: 85

Obwód uda: 64

Obwód łydki: 44

Staż na siłowni: dlugi z przerwami

Ilość spożywanego białka: 3,5

Ilość spożywanych węglowodanów: 3,5g

Ilość spożywanych tłuszczów: 2

Opis przebytych cykli sterydowych: dawno temu taki sam jak teraz na dwa razy miejszych dawkach , i pol roku temu m-drol i enan

Trening: szybki intensywny

Cel cyklu: sucha masa i sila

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: 6 miechow

Poziom BF%: nie cale 20%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): trudno powiedziec

Stan zdrowia: dobry

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: nie

PPM podstawowa przemiana materii: nie wiem

Wyciskanie leżąc (MAX): 160

Martwy ciąg (MAX): 200

Przysiad (MAX): 160
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sorki
ale uważam,że nie trzeba faszerować się zbytnio węglami chyba,że zasuwasz z aerobami naprawdę dość gęsto.od czerwca do zeszłego tygodnia byłem na ogromnej ilości białka z minimalną dawką węgli i byłem z tego z.a***iście zadowolony.ostatni tydzień dla próby zrobiłem jak w książkach pisano i efekt jest makabryczny,mam zalany brzuch jak baba w ciąży,ryjek okrągły jak księżyc fakt jestem dużo większy jednak nie jest to forma zadowalająca mnie nawet w 50 %.
glikogen powinno się uzupełniać ale do tego służy np.vitargo(tylko po treningu) i bez stosowania insy nie powinno być w diecie zbyt wiele cukrów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 761 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4498
zwiększ węgle ...to podstawa w tedy przytyjesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jak celem cyklu jest sucha masa to chyba taka ilość jaką ma powinna być ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818
mam tez problem ze stopa , lekaz powiedzial , ze mam o nia dbac chodzic w wygodnych butach , jesli to nie pomoze to bedzie zastrzyk z sterydow w noge , bylem przekonany , ze jak wejde na cykl z nandrolonem to napewno to sie zagoi a tu dupa .Krew z nosa tez nie poszla ani razu , szkoda ze krac tu nie zaglada on by mi podowiedzial odrazu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
kikoa bardzo mądre spostrzeżenie .......,żeby zrobic z człowieka kalekę 20 % bf a ty mu każesz węgli do*******ic jeszcze brawo !!

























...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
on nie chce przytyc tylko zyskac suchą masę równie dobrze może zjechac i 10 kg i zyskac nowe mięso
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818


ja wole robic suche mieso na niskich weglach , jak wale duzo wegli to mi idzie wody w***** i po cyklu i tak wychodzi to samo , nie wiem w sumie jaki bf bo kratke troche widac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818


dieta wyglada teraz tak
posilek 1
120g platek owsianych 2 banany lub 50g rodzynek i jablko 100g migdalow 2 miarki odrzywki bialkowej

TRENING

posilek 2
taki sam jak pierwszy ale bez migdalow

posilek 3 po ponad godzinie od poprzedniego
300/350g piersi z kury 50 gram ryzu lub kromka ciemnego chleba (30g wegli w kromce ) wazywa

posilek 4
omlet z 3calych jaj i 7 bialek 70g paltek 50 migdalow

posilek 5
300g kury kromka ciemnego chleba wazywa olej mct lub oliwa

posilek 6
130 tunczyka oliwa i wazywa

posilek 7
300/350g wolowego steka

przed snem jeszcze bialko i olej mct

czesem dodaje duo wiecej wegli jednego dnia w tyg obcinam wtedy porcje migdalow a dodaje rodzynki do omleta i porcje 100g ryzu do posilkow piersi

nie chtos kumaty cos doradzi co robic , bo normalnie nie doastej tutaj od jakiegos czasu zadnej pomocy i konkretnej rady kiedy tego potrzebuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pompa na treningu jest wogole?Jak ty czujesz ze towar dziala?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2695
prolo nie jest wałowane, dieta wg mnie białka za dużo w stosunku do węgli i ten nadmiar jest wydalany, co Ci ma wbudować białko w mieśnie jak masz tak niski poziom węgli?
dodatkowo jak jest z suplementacją?być moze jeszcze brak wystarczających ilości błonnika, witamin i soli mineralnych
ponadto samą ta dietą zakwaszasz organizm, za mało produktów zasadotwórczych

Jeden za drugim stoi, nikt się nie boi...Lech Poznań

foty http://www.sfd.pl/-TWOJA_CHWILA_PRAWDY_XII--t521827-s43.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kto ci tak powiedzial ze nie jest walowane
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Które wino w tabs?

Następny temat

Clomid a wzrok

WHEY premium