SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl metki wg. braci zza Buga

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3470

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem od znajomych sportowców z Ukrainy, że mete biorą w cyklu 14 brania + 5-7 dni przerwy. I tak przez 2-3 miesiące przed sezonem. Nadmieniam że startują na zawodach z kontrolą antyDop. Co sądziscie o tym?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Albo z mniejszej ilośći (84 - jedno mniej opakowanie), jeśli jest to twój pierwszy cykl: 123321.
Zapoznaj się z postem minka w tym dziale - tam jest jeszcze lepszy sposób na branie mety.

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Ciekawe. Metanabol w Polsce i Ukrainie jest wykrywalny dwa tygodnie. W niemczech i na dużych imrezach (MŚ, olimpiada)
ponad 3 miesiące(około 100dni)

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moi znajomi ze wschodu też twierdzą że mate wystarczy opuscić na 2 tyg. (stara kontrola). Ale jezeli bedziesz poddany nowej kontroli międzynarodowej to podobno potrzeba ok.40 dni. Z kolei mój znajomy który zna się na koksach twierdzi że metka jest nie dla prawdziwych wyczynowców: "Oni nie mogą sobie na to pozwolić". Stosują test. propinicum i clenbuterol. Przynajmniej w tak jest w ciężarach u zawodników wysokiej klasy (Kadra Polski )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
barczysty rozpisz jak ma ten cykl wygladac,z tego co wiem tam chlopcy sa duzi.moze czas zmienic system ..

Aptekarz
Moderator Dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Tak, rozpisz. Ale metka JEST dla wyczynowców - pod warunkiem, że nie jest akurat rok olimpijski :)

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 183 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4740
Witam !

Ja natomiast slyszalem o braniu przez 5 dni a pozniej 2 dni przerwy... Tak podobno mozna pociagnac bez problemu przez 6 tygodni...
Ale tylko slyszalem. Nie sprawdzalem.

Ciekawe czy rzeczywiscie jest roznica ?


Pozdrawiam,
icey.

Pozdrawiam,
icey.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ICEY mnie też się kolo ostatnio pytał, czy tak brać..? (5 dni i 2 luzu), może coś w tym jest...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
podobny ten system bylby do brania clenbuterolu,nie wiem czy takie branie mialo by sens z prostego powodu,meta dziala max 3 godz dlatego zaleca sie branie mety co pare godz.Sam teraz jestem w fazie testowej na wlasnym organizmie,biore metanabol po 1 tab co 3 godz ,od 24 przerwa do 8 rano i znow czyli 6 tab na dzien,jestem w 3tyg i efekty jak z filmow fantastycznych,poprostu staram sie nie dopuscic do zmniejszenia zawartosci w krwi metandienonu.
po cyklu zobaczycie fotke i powiecie czy system wypalil,powiem tyle ze metki przeznaczam na to 180 tab.
tak malo jeszcze nigdy nie bralem

Aptekarz
Moderator Dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 183 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4740
Wlasnie wydaje mi sie ze ten system ma sens przy wiekszych dawkach dziennych...
Watroba ma wtedy (po duzych dawkach) dwa dni na regeneracje...
A to jest chyba pozytywny dzialanie takiego cyklu...



Pozdrawiam,
icey.

Pozdrawiam,
icey.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
tak watroba ma przerwe,ale system jesli ma miec skutek to nie ma sie opierac na zdrowiu watroby.
pozatym wedlug mnie takie skoki zawartosci metandienonu nie wydajom mi sie zdrowe,2 dni jestes czysty a tu nagle 30 mg metandienonu ,serce moglo by niewytrzymac dlatego bierze sie piramidom zeby organizmnie zatarl sie.
nie ma sie co poruwnywac do systemu z clenem,poniewaz clen ma calkiem inne wlasciwosci i zazyty raz dziala 24 h i dluzej,w przeciwienstwie do metki ktora max dzialania ma 3 h.
podobnie system opiera sie z hgh tam szczaly sa co 4 h po to zeby nie dopuscic do spadku hgh we krwi.


Aptekarz
Moderator Dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1245 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 296550
czyli mete powinno sie brac godzine przed treningiem czy mozna wziasc rano

TrOl

TrOl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

clenbuterol - prawdziwy?

Następny temat

testosteron z Kuby

WHEY premium