SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl - h-drol- pytanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3339

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6372
Witam Panów, jest sprawa. Chce poleciec okolo grudnia cykl na H-drol'u. Mam dwa pytania:
1. czy cykl powinien trwac 6 czy 7 tyg? bo slyszalem rozne opinie, ze 6, ze 7 bo to bo tamto. wiec teraz 6 - 50/50/50/75/75/75 mg ed czy 7- 50/50/50/75/75/75/75 mg ed?
2. jak pownien wygladac odblok odpowiednio do wybranej dlugosci cyklu? Poinstruowano mnie ze powinienem wziac listek clomidu i brac po 50mg ed. Ale kolega namawia mnie zebym po tym Clomidzie zapodal Novadex xt od Gaspariego, chociaz przez 15 dni. Co Wy na to? brac Novadex po Clomidzie? a moze w ogole nie brac Clomidu? bo i takie opinie slyszalem... Setki osob a kazda mowi inaczej krytykujac przy tym poprzednika....
Bardzo prosze o pomoc bo sam sdobie z tym nie poradze a nie chce popelnic bledu
dodam jeszcze ze cykl bedzie wspomagany oslonami, witaminami i innymi suplami. koniec cyklu wchodzi stack kreatynowy i nobooster, dieta oczywiscie jest i bedzie.
za pomoc daje sogi oczywiscie, za darmo sie nie robi
pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 253 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8974
Piszecie że h-drol słabo blokuje i nie warto clomidu, a co w przypadku dawek 75mg 1-6, może lepiej ten listek zjeść po cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 49 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8804
ja jechałem przez 6 tyg 1i2 po 2 tabs resztę po 3tabsy Sam h-drol cię nie zblokuje wiec nie potrzebujesz clomidu,Novadex to dziwna rzecz ja po nim miałem libido-0 wiec sam musisz spróbowac,sam h-drol mało efektywny ale na pierwszy raz moze byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9934
siero napisz coś więcej o wynikach po tym cyklu i jak ze spadkami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6372
SIERO sog for You co w takim razie polecasz na odblok?
no bo cos trzeba wziac na ustabilizownaie hormonow, Chociazby dla swietego spokoju



Zmieniony przez - Grubyhb w dniu 2010-08-13 21:41:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
daj jakiś dobry booster teścia i starczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2169
zamiast tego novadexu zakup sobie t-bola z thermolife na allegro pelno wiec nie gadajcie ze ciezko dostac:D poo nim libido u mnie szalało ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6372
no i chyba wezme tego t-bola bo znalazlem same pozytywne opinie na jego temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6372
a Axis HT z BSN nie jest lepsze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
i jedno i drogo dobre
oba też dosyć drogo wychodzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6372
dzieki Aras sog juz wczesniej poszedl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 49 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8804
ja na pct brałem restore z alr ale tak naprawde jest dużo wynalazków i pamiętaj nie oczekuj zbyt duzo po cyklu na samym h-drolu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 cykl..co myslicie..

Następny temat

testosteron + deca dylematy /;/0

WHEY premium