SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl: deca + sustanon - jak brać?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33180

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38
wiek: 22
staz treningowy: 4 lata
waga: 85
wzrost: 182
wymiary: bic 37, klatka 115, pas 85?
cel: przyrost siły i masy mięśniowej

Zdecydowałem się na cykl: deca durabolin + sustanon. Deca (200mg/2ml), Sustanon (250mg/1ml). Pytanie nr
1. Bardzo proszę o rozpisanie cyklu, mianowicie jak długo powinien on trwać i ile tego muszę wziąć aby uzyskać zadowalający
efekt ale także nie przesadzić oraz jak często przyjmować konkretną dawkę. Pytanie nr
2. Powinienem wybrać decę grecką? (odrobine tańszą) czy holenderską? Czy to raczej bez znaczenia? Chodzi mi o to by mieć
ewentualnie lepszy produkt i nie trafić na podróbkę. Pytanie nr
3. Czy możecie polecić coś co spowoduje przy tym mniejszą retencję wody w organizmie? Jeśli tak, konkretnie co oraz ile i jak stosować. Pytanie nr
4. Przypuszczam, że po zakończeniu cyklu deca + sustanon powinienem zaopatrzyć się w Clomid aby wyrównać poziom testosteronu. Ile tego powinienem przyjąć i w jaki sposób (ile i kiedy) np. 2 tygodnie po ostatniej injekcji deci? Czy sam Clomid wystarczy?

Miło by było gdyby odpowiedzi były równie chronologiczne jak pytania (numerki). Z góry dziękuję za wszystkie (przydatne)
odpowiedzi i bardzo proszę wyłącznie o poważne sugestie tych osób, które się na tym znają i dokładnie wiedzą o czym mówią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Deca Durabolin, czyli popularny Nandrolon jest jednym z najbardziej znanych środków anabolicznych stosowanych zarówno przez amatorów, jak i zawodowców. Jest to jeden z bezpieczniejszych środków dopingujących stosowanych w kulturystyce, którego celem jest zwiększanie masy mięśniowej i siły. Raczej nie stosuje się tego środka solo, a w połączeniu z testosteronem, metanabolem, winstrolem. Zazwyczaj stosuje się od 200 do 600 mg tygodniowo, przez okres 8-12 tygodni.

Wśród podstawowych właściwości Nandrolonu wyróżnić należy:

- działa on na zasadzie poprawy dodatniego bilansu azotowego, zwiększając zapas nitrogenu, co jest bezpośrednim impulsem do wzrostu komórek mięśniowych,
- posiada ona również zdolność do zmniejszania katabolicznego hormonu - kortyzolu,
- ma właściwości magazynowania wody w stawach, co jest plusem dla regeneracji naszych stawów.

Sustanon z kolei jest środkiem, który łączy w sobie 4 estry testosteronu:

- 100 mg testosteronu Decanoate,
- 60 mg Phenylpropionate,
- 60 mg Phenylpropionate,
- 30 mg testosteronu Prioponate.

Estry różnej długości cechują się zmienną szybkością uwalniania w organizmie. Nadaje się on w celu budowania siły i masy mięśniowej. Jednak na uwadze trzeba mieć to, że dość mocno zalewa wodą. Stosuję się go raz na tydzień w dawce do 1000 mg. Najczęściej jednak 250-500 mg.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Nr 1 - 7-8 tygodni 200mg Deci + 250mg Sustanonu - można w jednej strzykawie strzelać Dece i Sustę raz w tygodniu.

Nr 2 Może być Grecka - nieważne jaka byle legit.

Nr 3. Wszystko zależy od diety i treningu + aeroby 2-3 w tygodniu po 20-30 minut. Nolvadex dobrze jest mieć pod ręką na wypadek wystąpienia syndromów ginekomastii - swędzenie sutków itp.

Nr. Clomid 36 tabsów, 3 tygodnie od ostatniego shota - w pierwszym dniu 6 tabsów następnie 10 dni po 2 tabsy i 10 dni po 1.

Wsio
3

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
Sustanon na pierwszy cykl,ostro zaczynacie.M
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Alg - co to znaczy M po każdej kropce Pytam przez ciekowość
1

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21300
no wlasnie?
2

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38
do Alg: czytaj posty uważniej, nigdzie nie wspomniałem że jest to mój pierwszy cykl (natomiast pierwszy jeśli chodzi o kłucie mówiąc ściślej). Dziękuję i czekam na kolejne porady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
Spoko czytam zawsze uważnie ale zmylił mnie brak profilu.M oznacza Marcin bo to ja przeważnie tu jestem.Można sie tu sporo dowiedzieć , choć niezawsze zgadzam sie z innymi,ale od tego chyba jest forum.M
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30
moim zdaniem to przy dobrej diecie i odżywkach mówimy tu o bcaa glutamina witaminy minerały odżywki na noc dzień to kolego poczekaj do 110 kg

masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30
mam pytanko waga 137 biceps 57-58 klatka 147 niestety pas 110 ile czego deca sustanon 250 wino czy cos jeszcze i w jakich ilosciach siła jest poterzna dzięki
2

masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
ktory cykl?
co ostatnio brales?

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30
teraz 7 tydzień m1t w sumie 3 cykle deca sustanon250 i tonę odżywek i suplementów

masa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

winko

Następny temat

ODBLOKOWANIE TESTOSTERONU!!!!

WHEY premium