SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cwiczenia na mase nastolatek .

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2142

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 445
Mam 13/14 lat plywam juz 7 lat regularnie trenuje . cwicze regularnie na silowni z 3 miesiace wczesniej cwiczylem tak jakby dla zabawy toznaczy bez planu treningu . Posiadam silownie w ktorej znajduja sie 2 lawki jedna ma na nogi takze a duga na rozpietki . mam takze drazek i gryf lamany oraz prosty , posiadam 140kg obciazenia . Mam wyrzezbiony kaloryfer , klatke piersiowa . w bicepsie mam 32 cm , waze 55kg mam 169cm wzrostu . Chcialbym jak najszybciej nabrac masy pomozcie mi prsze z jakas dieta planem treningowym z tym co mam , i czy moglbym brac jakies odzywki czy cos ? Z gory dzieki :)

NO PAIN NO GAIN ~` A.Schwarzeneggera

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11966 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 445
a co z odzywkami ?

NO PAIN NO GAIN ~` A.Schwarzeneggera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 445
i poprawka cwicze okolo roku :)

NO PAIN NO GAIN ~` A.Schwarzeneggera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11966 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
o odzywkach zapomnij

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 445
dlaczego?

NO PAIN NO GAIN ~` A.Schwarzeneggera

...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2284
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11966 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
wybacz ale usunalem twoja wypowiedz bo nie miala zwiazku z prawda

dlatego, ze w twoim wieku i przy tej wadze bez problemu wyciagniesz z jedzenia wszystkiego czego ci trzeba do wzrostu.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2284
Ok nic się nie dzieje ale z tego co wiem jak się rozwija to nie powinien brać żadnych odżywek, a z tym jedzeniem przyznam rację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 445
a czy teraz musze prowadzic jakas diete taka dokladna czy poprstu starac sie jesc produkty ktore poowinien

NO PAIN NO GAIN ~` A.Schwarzeneggera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przestrzeganie diety 100% da Ci najlepsze efekty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia 15 latka

Następny temat

Skuteczne odchudzanie - kilka wskazówek dietetycznych!

Wiecej