SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cuś innego nish siłownia:P

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4165

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1824


Siema ponownie, tym razem zdjęcie z innej beczki Proshę głosować Jak ktuś chce cuś wiedzieć o desce to zaprasam

"kiedyś będzie lepiej"

mhm...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1824
nio rzeczywiscie to zdjęcie zostało zrobione na biosku przy Thugutta jezdze tam bardzo czesto, bo zazwyczaj nigdzie daleko mi sie nie chce jezdzic, ostatnio se jezdzilem kolo studenta, ale niedlugo mushe odwiedzic zamek bo nie bylo mnie tam kupe czasu
pozdrawiam

"kiedyś będzie lepiej"

mhm...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
Oj, deska to jest to..kiedys jezdzilem...
wczesniej na rolach przez pare lat, ale zrezygnowalem dla wyzszych idei..

Pozdrawiam
Dezir

-==PINGwin pOWERed==-

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1824
dopiero teraz załączam ankietę bo fcześniej cuś się skopało, Zaprasham do głosowania Pozdrawiam

"kiedyś będzie lepiej"

mhm...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
a pamietacie stare plastykowe "Tobex-y"

radek

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
andreij chodzi ci o te co mozna bylo na powierzchni 30cm kwadratowych zrobic zwrot o 180* podczas jazdy ?

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1824
hehe jak bylem maly to bardzo chcialem miec cus takiego deska jest czyms co mnie odciaga od codziennosci jak na niej jezdze jest zaj***scie, shczegolnie jak sie umie ale jeshcze mushe cwiczyc, cwiczyc i jeshcze raz cwiczyc i to jest najwazniejshe aby byc dobrym

"kiedyś będzie lepiej"

mhm...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
tez kiedys jezdzilem...pamietam moja pierwsza probe fiftyfifty na rurce ktora zakonczyla sie wielkim siniakiem na udzie...wrrrr...ale olie juz umialem troche...teraz tylko i wylacznie silownia...

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4476 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48160
ja trochre smigalem na rolkach ....jak zaczelo mi to calkiem niezle wychodzic mialem wypadek na rampie ..polamany, pozrzywany nos i caly w sincach bylem...odechcialo mi sie na kilka dobrych miechow ..pozniej nie mialem juz z kim sie wozic i przestalem

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakos dziwne ze cie nigdy nie widzialem mimo ze mieszkam w szczecinie i na desce jezdze codzien albo co drugi dzien przez 3 lata...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1824
ja cie widzialem kiedys na zamku ale jush tam nie chodze:( u mnie na podworku jest 'fajna' miejscowffka, o ile pamietam to calkiem niezle jezdziles S.O.G. dla ciebie
pozdrawiam

"kiedyś będzie lepiej"

mhm...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1824
qrde wqrwia mnie ta pogoda, nawet se nie mozna pojezdzic

"kiedyś będzie lepiej"

mhm...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moje szczęście

Następny temat

Zna ktoś tego typa???

WHEY premium