SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cp problem z mostkiem sercem ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 437 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9245
witam biore od jakiegos czasu cp . omege, zma bialko , gainer dieta itd w porzadku
i dwa dni od czasu brania przy gwałtowych skretach tułowia czulem lekkie bole w mostu , potem troche mnie cos po prawej stronie kulo co jakis czas
obecnie tylko troche mostek mnie boli pr zy skretach
niewiem czy to spowodowane cp odstawic je ?
nadmienie ze mam problem z nadcisnieniem i powiekszona lewa komore serca z diagnoz lekarzy
biore leki na nadcisnienie
podczas i po cwiczeniach czuje sie normalnie
wczesniej wszystkobylo wporzodku tylko raz mnie mostek bolał ale po tygodniu minelo

Zmieniony przez - f4llen w dniu 2006-06-15 13:18:41

Zmieniony przez - f4llen w dniu 2006-06-15 13:19:07

yyy?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 867 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11652
czy podczas bólu wystepuje uczucie goraca i gwaltowne bicie serca?
watpliwe zeby winowajca byl cp bo nie ma w swoim skladzie niczego co mogloby wplynac na znaczny wzrost cisnienia. jesli to mostek to szukalbym przyczyny w spaniu w niewygodnej pozycji albo w ostateczności nerwbólach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
no to lec do lekarza
mnie bolał i myslałem ze serducho siada a poprostu cos sobie ponadciagałem przy pompkach na poreczach
ale jak masz takie problemy to lekarz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 437 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9245
nie niemam nic z gwałtownym biciem serca
tylko jakos samo czynny bol bez niczego chwile jest potem niema
jakby zero zaleznosci miedzy nim a cwiczeniem

yyy?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
tak jak biliwiget
wybierz sie do lekarza.

Zmieniony przez - KafarXXL w dniu 2006-06-15 16:30:40

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 287 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3763
lekarz to jedyne rozwiazanie

Być stróżem prawa to jest pomysł durny pierd**** wszyscy razem policyjne kur**

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Przypuszczalnie nadwyrężyłeś któryś ze stawów mostkowo-rzebrowych, mięśnie międzyrzebrowe lub jakieś naczynie.
Najlepiej jak obejrzy to lekarz i skieruje co najmniej na prześwietlenie.
Przypuszczam że dostaniesz jakiś lek przeciwzapalny oparty na diclofenaku lub naproxenie.
Jednak warto dać sie zbadać i jeżeli dostaniesz skierowanie na ekg lub badanie enzymów sercowych to wykonaj je gdyż będziesz wiedział czy możesz trenować z dużymi cięrzarami.
Nie wiem czy wiesz ale juz samo branie ZMA bardzo ppozytywnie wpływa na prace serca, potrafi mocno obniżyć ciśnienie krwi. Dobrze również że łykasz omega3. Aby wspomóc prace serca zaopatrz sie również w preparat multiwitaminowy zawierający w swoim składzie durze ilości antyoksydantów i bioflawonoidów. Odpowiednia dieta , ale to zapewne jusz znasz.. Jeżeli przyjmujesz kreatyne to najlepiej jabłczan lub estryfikowany jabłczan gdyż dzięki temu nie będziesz robil tak gwałtownych skoków wagi ale za to będzie dochodzić do hipertrofii czystej tkanki mięśniowej. Glukoza lub inny cukier prosty to szybka synteza lipidów (lipogeneza), a takie sie bierze przy mono(przynajmniej większość). To spowoduje wzrost tłuszczu i podniesie ciśnienie w organiźmie. Polecam raczej staki kreatynowe które dzięki specyficznym związkom (aminokwasom siarkowym, kwas liponowy, osmoprotektanty itp)zwiększają wchłanianie kreatyny bez urzycia glukozy.
Dla Ciebie nadawały by sie takie produkty jak X pand Dymatize, Sztorm lub Szok terapi Uniwersala. Chwalony jest również Horse Power Ultimate, choć niektórzy źle znoszą działanie środków buforujących zawartych w tym preparacie.pozdro

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 437 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9245
dzis juz wmiare loz nie boli mnie zbytnio nic a biore cell pump wiec wg opini uzytkowników forum jest wmiare korzystny przy moich problemach z cisnieniem
a do lekarza chyba sie wybiore w razie pewnośći

yyy?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2087
jawnie miałem cos takiego ze uczucie gorąca i takie uderzenie serca co to znaczy zwracam sie do julo 1 nie bolało podczas tego nic o ile dobrze pamietam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 867 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11652
to oznacza problemy z nadcisnieniem. jesli dodatkowo dochodzi bol w klatce piersiowej to prawdopodobnie dzieje sie cos zlego z sercem. po jakimkolwiek z tych objawow trzeba sie zglosic do lekarza.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CLOUT - TEST

Następny temat

Mały problem

WHEY premium