SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cos na zgubienie wagi

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3687

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 558
Mam 187 i waxe 90 kg chce zrzucic troche kilo, jaki srodek mam wybrac??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
sam środek cudu nie zdziała. proponuje po pierwsze włączyć do planu zajęć solidny trening aerobowy. Wiadomo, że mówimy tutaj tylko o środkach dozwolonych. Proponuje:

Olimp karnityna Plus - 1-2 tab 2h przed treningiem aerobowym oraz dodatkowo 1 tab 0,5 godz. przed śniadaniem oraz kolacją
Olimp GTF - 1tab po posiłku potreningowym
Kofeina 150-300mg - 30-45 min przed treningiem aerobowym - może być solidna
porcja mocnej czarnej i gorzkiej kawy

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 558
a co myslisz o fat burner
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
uważam, że to dobry środek. Musisz jednak oprócz tego przyłozyć się do ćwiczeń aerobowych, no i oczywiście diety. polecam zwiększenie spozycia białka kosztem węglowodanów - to pomaga zwiększyć tempo metabolizmu. I generalnie dieta powinna charakteryzowac ujemnym bilansem energetycznym - czyli 500-1000kcal w diecie mniej niż wynosi zapotrzebowanie.

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najlepsza jest THERMA z prolabu
no ale to ECA


"siła niszcząca wszystko i wszystkich"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
proste

[_^AjAk^_]
Moderator dzialu odzywki znaczy Suplementacja a i mialem jeszcze taki dzial Ringa teraz przezucono mnie do dzialu zdjecia kiedys acida jana a teraz mam ja
www.kesiek.prv.pl<<<----sprawdz to! leze sobie i snie o kims o mojej misce kochanej:*********

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Jeżeli mogę włączyć się do dyskusji...: proponuję, zastąpić, poleconą przez Darka kawę, 4-rema kapsułkami OLIMP Green Tea. Ten preparat, obok kofeiny, zawiera dodatkowo termogeniczne blokery cyklooksygenazy i stymulatory cyklazy adenylowej oraz lipolityczne (rozbijające tłuszcz) blokery aldolazy.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 558
a co to jest to ECA??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
To coś dla osób od 18lat... Ale nie w Europie U nas to wogóle zakazane.

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Nie jestem w temacie - nie znam tego... Czy ECA to skrót nazwy własnej substancji, tak, jak np. HMB, czy nazwa handlowa preparatu złożonego, jak, np. CRP? Jeżeli ktoś wie coś więcej, niech mnie oświeci! Jak dowiem się, co to jest, to powiem, jak działa.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10499
ECA to polaczenie efedryny kofeiny i aspiryny.Czy moglbys cos szerzej powiedziec o Olimp Green Tea.Domyslam sie ze glowny skladnik to pewnie jakis ekstrakt z zielonej herbaty, czy zawiera on jeszcze jakies inne skladniki?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

D.Szukała - prezent

Następny temat

ALC-dawkowanie

WHEY premium