SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cos na prostowanie wlosow

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 28117

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
cos co moglbym uzyc w domu sa jakies specjalne plyny do tego? nie chce mi sie biegac co 2-3 tygodnie do fryzjera na prostowanie

Z gory dziki za nazwy produktow i cene ;)

SFD Team, na forum od 2002-10-05

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
cześć
ja prostuje włsy codziennie i podkreslam że codziennie je myje. czego moge używać wzamian prostownicy? prosze o kontakt
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
żelazko

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
a masz w domu prostownice? tylko to niszczy włosy, bo prostuje na ciepło,ale mozesz np. uzywac przed prostowaniem tym urzadzeniem odzywek Gliss Kura, ktore uaktywniaja sie pod wpływem ciepła,wiec włos jest chroniony lepiej niz przy zwykłych odzywkach.

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
eee wlasnie nie chce prostownicy strasznie wysusza chce czegos bardziej hmm bezpiecznego cos w stylu szampon itp itd.. cos mi sie obilo o uszy ze jest cos takiego jak hmm GUMA? do prostowania o co chodzi?

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
hlaloooo?

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
nie wiem szczerze mówiac, nie uzywam takich rzeczy, ale tak na dobra sprawe watpie zeby jakis kosmetyk dał rade ładnie wyprostowac włosy,choc moge sie mylic, wydaje mi sie że takie mechaniczne jest najskuteczniejsze ,ale tez najbardziej niszczy włosy

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 450 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3828
szampon sunsilk fioletowy i odzywka sunsilk fioletowa moje zawwsze po takim duecie wygladaja jak prostopwane prostownicą

SPRZEDAM PREZENTACJE MATURALNE- info na priv

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 175
Oczywiście w dziedzinie prostowania włosów, wciąż (niestety!) niezastąpiona jest prostownica. Używałem kosmetyków, które teoretycznie mają prostować włosy (np. serum fructis, stanowczo odradzam) - oczywiście efekt był, ale mizerny. Zapytałem się mojej fryzjerki, czy nie istnieje jakiś naprawdę skuteczny produkt, odpowiedziała, że z kosmetyków działa tylko Xtenso Loreala. Co to jest? Zabieg fryzjerski, kosztujący ok. 150 zł (trwa ok. trzech godzin), efekt jak po prostownicy, pozostaje na ok. 5-6 miesięcy. Oczywiście później należy zabieg powtarzać.
Co do prostownicy, stosuję od czerwca. Miałem kiedyś gęste, lśniące włosy. Teraz oczywiście jest inaczej. Po miesiącu, od zaczęcia używania prostownicy zaczęły wypadać (niezbyt mocno, ale jednak).
Podsumowując, jedynym i dobrym rozwiązaniem jest xtenso, lub prostownica. Wybór należy do Ciebie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 190
Jesli chodzi o gume to jest to kosmetyk ktory dziala podobnie do pianki czy wosku, ale ma on konsystencje jakby gumy do zucia i sa po nim lepsze i trwalsze efekty. Rzeczywiscie latwiej jest guma prostowac wlosy niz np. zelem czy pianka. Na poczatku moze wyglada niezle ale po pewnym czasie wlosy znow sie zaczynaja falowac. Mozesz wyprobowac jesli chcesz.

"W życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
a jak wlosy wygladaja po tej gumie? sa normalne czy wygladaja jak bym nalozyl pianke? bo sprawa ma sie tak ze moje wlosy pod wplywej niewielkiej wilgoci czyli zel pianka a nie daj bog zmoczenie wieksze po prostu mi sie robia LOKI!!!

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 190
No to guma moze Ci pomoc bo jest najlepsza do wlosow ktore maja sklonnosc do krecenia sie lub falowania. Jak ja bylem u fryzjera to doradzili mi zebym stosowal gume jesli chce miec proste wlosy bo ona utrwala taka fryzure jaka sobie uloze ale nie "moczy" tak wlosow jak inne kosmetyki wiec nie beda sie falowac. Wiec jesli nie chcesz miec lokow to uzywaj gumy

"W życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc!!!

Następny temat

Ciuchy?

WHEY premium