SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cos na delikatne spalanie ale dużą moc-kick boxing

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1655
Bo na sucho znaczyło z dobrą dietą:P a nie dosłownie hehe

"3nZo jaka z ciebie ****a jest"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 127
na sucho "czyli bez spalaczy" bo o to pytałem. a co do mojego pytania o kreatyne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Na spalacze szkoda pieniędzy.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 678 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5910
a ja Ci szczerze powiem ze dobrym sposobem zrzucenia paru kg jest lewatywa :D powaznie :) w ciagu tyg zrobic sobie z dwa razy lewatywke. Poprawia sie samopoczucie, lepszy humor az zyc sie chce :) Polecam :)

"Walcz z sercem ale używaj tez głowy"
Zapasy - Stoczonych Walk : 10

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Nie wątpię, że po lewatywie żyć się chce
No tak przeczyścisz okład pokarmowy, ale jeśli chodzi o zbędny FAT?
Bieganie, dieta i pij dużo wody i nic więcej.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Ktoś już kiedyś pisał o lewatywie jak na zawody wagę zrzucał

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 104 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 695
Kreatyna nie pobudza tylko zawiera w sobie białko i jest uzywana jako ZWIEKSZAC MASY CIALA ! Pobudza cie dekstroza ktorą razem z nia szamasz - owy cukier powoduje rowniez lepsze wchlanianie kreatyny i co za tym idzie, lepsze efekty . Miesiac temu pisales ze chcesz 4 kilo schudnac i jednoczescnie obrocic to w mięcho - nie ma takiej opcji - albo chudniesz i jesz mniej czyli twoj bilans kaloryczny jest ujemny, albo wpiepszasz wiecej co pozwoli ci na zbudowania masy.
I powiedz co ty przez ten miesiac zrobiles ? czemu dopiero teraz ruszyles swoje leniwe cztwery litery ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 127
lol ludzie PRZECZYTAJCIE STRONE WCZESNIEJ ALBO SIE NIE WYPOWIADAJCIE!! trenowałem ciagle kick boxing !!! a od wczoraj dołożyłem siłownie. czyli ćwicze 5x w tygodniu teraz!!! ciezko tu dostac normalna odpowiedz....MAM ZA SOBA SPORA WIEDZE BO SIE CWICZYLO PARE LAT I KREATYNE TEZ BRAŁEM WIEM CO I JAK. ale ja teraz pochnąć nie cche tylko żeby skoczyła wytrzymałość troche i może mięska troche narosło. odkad trenuje kicka schudłem z 105 w pasie na 90 wiec chyba TROCHE :] ale aż za dużo ogolnie bo nie tylko na brzuchu spadłem :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 104 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 695
Chlopie , piszesz teraz ze kreatyne brales a strone wczesniej pytasz sie co i jak i czy sie do tego dekstroze spozywa - co z tego wynika ? ze sciemniasz i nigdy nie brales, albo brales dokladnie nie wiedzac jak co by oznaczalo ze i tak klamiesz bo niby jestes obeznany.

"dkad trenuje kicka schudłem z 105 w pasie na 90 wiec chyba TROCHE :] ale aż za dużo ogolnie bo nie tylko na brzuchu spadłem :P "

Mam nadzieje ze nie chodzi tu o przyrodzenie ktore ci tez zmalalo.

ogolnie nie ten dzial chlopcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 127
weź kretynie.... ****a pytam czy da to coś na wytrzymalosc itp bo JA NIE CHCE SPUCHNAC. a zreszta olac to. człowieku co Ty wiesz... brałem kreatyne z 5 razy a i metka omka winstrol i deca nie były mi obce swego czasu. dobra zamknijcie to w ****u bo zrobiłem juz takie postepy ze i tak mi nie jesteście wstanie pomóc bo was przerosłem już możliwościami. nara
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

boks i siłownia - pomocy

Następny temat

3 worki, który najwytrzymalszy?

WHEY premium