SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

combat - jaki system najskuteczniejszy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5447

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Temat mowi sam za siebie. (combat - jaki system najskuteczniejszy) Prosze o wypisanie systemow z krotka charakteryzacja. Z gory wielkie THX.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6475
To Ty jestes na tym zdjeciu?


::: LukiS :::

::: LukiS :::

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26792
y...chodzi o to jaki combat jest najskuteczniejszy czy jaki styl (tzn czy to musi byc combat?)
a zdjecie sympatyczne :)

netfan

netfan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodzi mi o combaty.A co do zdjecia to jest robione pare miechow temu wiec moglem sie z deka zmienic ))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Polecam Kravmage ,kalaki, jak masz mozliwosc combat 56 ,a jak nie to judo
POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24347
Obecnie panuje dość spora moda i duży popyt na wszelkiego rodzaju combaty, a to z kolei pociąga coraz większą komercjalizację tych systemów. Niestety komercja w tym zakresie niesie za sobą powstawanie wielu “magicznych” sekcji, pojawianie się nagle “wielkiej klasy” instruktorów i włączanie do repertuaru treningów bezsensownych, idiotycznych i nastawionych pod publiczkę ( szczególnie tą nie mającą pojęcia o realiach walki ) niby-technik które sprawdzić się mają szansę w zasadzie tylko na nieruchomym manekinie który w dodatku we właściwym momencie sam będzie potrafił przewrócić się... Wiele technik np. z combatu56- które widziałem co prawda tylko na kasecie instruktażowej ( ale firmowanej przez Kupsa )- jest wręcz żałosnych i rozśmieszyło by chyba nawet mojego 5-letniego syna, Krav Maga ( którą przez 2 miechy trenowałem ) również zawiera sporo technik z pogranicza s-f a to, co ostatnio pokazują- jak mniemam w ramach (anty)reklamy- chociażby w necie ( np. obrona przy użyciu okularów itp. ) to już paranoja... Z drugiej strony bardzo dużo zależy z całą pewnością od trenera, który może te d****izmy pomijać i uczyć tylko stosunkowo przydatnych rzeczy. Podsumowując: BAS3 nie znam , więc nie będę się wypowiadał, z tego co widziałem do tej pory to bardziej polecam KM niż C56 ( oczywiście jeśli w grę wchodzą tylko combaty, bo w innym przypadku to jest mnóstwo bardziej wartościowych i TAŃSZYCH systemów )...

Pozdrawiam

Jest jeszcze combat kalaki- nie miałem z tym bezpośredniej styczności, ale z tego co widziałem na ich pokazie jest to system warty zainteresowania- i pałki i walka wręcz ( wcale nie taka głupia... )...



Zmieniony przez - Dziura2 w dniu 2003-01-10 13:13:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1319 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7129
Ej gdzie jest ta obrona przy uzyciu okularów ??? Chce też się pośmiać !

BORN TO RISE HELL !!!

ULTIMATE NEW MEMBER OF DBZ TEAM !!!

human at sight,monster at heart

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24347
Stosunkowo niedawno ktoś tu wrzucał linka- postaram sie poszukać...

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24347
Dobra- znalazłem: http://republika.pl/kravmaga_lublin/images/1a.avi
Miłej zabawy

Pozdrawiam


A w ramach "promocji" masz tu odnośnik do dyskusji na ten temat: https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=41358&forum_id=20&Topic_Title=&forum_title=Mieszane sztuki walki - MMA 




Zmieniony przez - Dziura2 w dniu 2003-01-10 15:13:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 153 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1385
Ja chodze na Krav Mage od wrzesnia (no to juz prawie 5 miechow). Mieszkam w Lodzi, i musze powiedziec, ze jest tu bardzo dobra sekcjia. Nie ma co krytykować tego systemu, faktycznie bardzo duzo zalezy od instruktora/trenera jak i własnych cech. U nas jest tak, ze wcale nie uczymy sie jakis tam technik jak z tymi okularami, tylko cwiczymy glownie uderzenia piesciami, lokciami(na tarczach, workach), kopniecia, no i do tego dochodza różne techniki (obrony przed duszeniem itp). Wiec nie jest to taki glupi system. I u nas w cale nie jest tak ze cwiczymy kop w jaja i ucieczke. Krav Maga to bardzo brutalny system. Panuje zasada, ze udezamy jak tylko sie da, czym popadnie, bardzo szybko nie tylko w jaja ale generalnie na wszystki czule punkty (oczy, krtan, szczeka, kark)... Oczywiscie wszystko zalezy od Ciebie. Bedziesz sie przykladal, cwiczyl to mozesz byc pewien ze masz juz szanse wyjsc z roznych niebezpiecznych zaczepek. Jak sie opierniczasz na treningach to mozesz sobie nawet cwiczyc bjj+kick+judo+box+... i tak Ci nic nie pomoze. Ja wybralem Krav Mage i poki co jestem z tego dumny ze cwicze ten system.
Ale moze to tylko dlatego ze trafilem na naprawde dobrego trenera. Pozdrawiam Cie Jarek :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lepszy wolniak czy klasyk??? - odpowiedź na pytanie :)

Następny temat

Taj boxing

WHEY premium