SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cocacolaToZlo! NoweAmbicje:)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3351

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 135
Uwielbiam sport i nie boje sie wysilku! Przez 7 lat trenowalam koszykówke i moja budowa byla dosc atletyczna, mocno umiesnione plecy, brzuch i uda (wazylam przez pewien czas ok68kg) traktowalam to jako swoj atut. Od 1.5 roku nie trenuje i uda i pupa dalej sa duze, ale juz nie w takiej formie. Na gore swoja nie narzekam:) Chcialbym zrzucic ok 4,5 kg i delikatnie wyrobic sylwetke, tracac najwiecej z ud!!

Wiek : 21
Waga : 63
Wzrost : 174
Obwód w biuście : 91
Obwód pod biustem : 75
Obwód talii w najwęższym miejscu : 69
Obwód na wysokości pępka : 79
Obwód bioder : 96
Obwód uda 58
Obwód nad kolanem 42
W którym miejscu najszybciej tyjesz : uda
W którym miejscu najszybciej chudniesz : brzuch
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: 4xtydzien silownia fitness
Co lubisz jeść na śniadanie: jajka
Co lubisz jeść na obiad : pierś z kurczaka
Co jako przekąskę : kiedys co mi wpadlo w rece
Co jako deser : jak wyzej
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : dobry (strzelanie stawów!)
Preferowane formy aktywności fizycznej; wszystko mi sprawia radosc
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : zadnych
Stosowane wcześniej diety : zadnych

Od poczatku tygodnia chodze na silownie mam tam mozliwosc korzystania z wszelkich zajec fitness

A tu w skrocie 3 dni;
PN; 20min biegu, silownia-przygotowanie miesni, 20min biegu
WT; trening na pilkach; mocno poczulam uda, pupe i brzuch, roztruchtanie na biezni
ŚR; fitness-fatburning, 5min roztruchtania po.

jedzenie;
PN: sniad- 2jajka; obiad- salatka z feta; podw-grejprut; kolacja-twarog
WT musli z jogurtem; piers z kuraka+ryz+salata; losos+grejpfrut; twarog
ŚR; baton energrtyczny; losos+salata+ogorek+ryz; łosoś+salata+pomidor+mozzarella+pestki dyni; na podwieczorek zjem grejpfruta na kolacje twarog

Sniadanie jadlam dopiero po treningu, nie wiem czy mozna tak na czczo cwiczyc?? czasem pije powerade'a
Cały czas czytam i staram sie korygowac jedzenie, nie wiem czy do tej pory mialo to rece i nogi? Co powinnam zmienic? jutro dorzuce foty:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Dobrze, żer napisałaś ze masz WRAŻENIE wydętego brzucha bo ja tu żadnego wydęcia nie widzę poza tym pozazdrościć takiego startu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Powinnas zmienic to, ze trenujesz na glodniaka. Ale jesli nadal zyjesz to sorry, ale swiadczy o jakosci treningu Po moim (czyli od Obliques) wyniesliby mnie na noszach.

No ale do rzeczy. Wywal te napoje i batony, bo jak masz zjesc cukier to lepiej isc na dobre ciastko, sugeruje jak kolezance przed chwila odzywke bialkowa przed treningiem.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 135
to byla jednorazowa przygoda z tym batonem bo to jedyne co mialam pod reka,a bylam juz mega glodna:) myslalam, zeby przed treningiem pic sobie koktajl z banana platkow owsianych i bialka(kradlabym chlopakowi)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
ten koktajl nie brzmi zle.

zaraz mnie tu zbanuja za herezje, ale moze lepiej jesc batony bialkowe, bo 'energetyczny' sounds like cukier

choc to i tak wszystko scierwo

a w ogole to malo tego zarcia masz, przeczytaj artykul Obliques
https://www.sfd.pl/Odchudzanie_Łopatologicznie,_czyli_odpowiedzi_na_najczęściej__zadawane_przez_kobiety-t585708.html

Zmieniony przez - wrong w dniu 2010-12-29 18:48:23

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
albo jesz tego twarogu kilo na kolacje, albo masz diete na poziomie 1300 kcal

batony białkowe to chyba nie do końca ścierwo, w Kuchni SFD kiedyś całkiem spoko przepis był na nie

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Marta, ekhm, mowilam o kupnych. Jakos nie dotarlam do tego etapu, zeby same je robic.

Teraz wyczytalam, ze Kieszko w odchudzaniu na rano poleca BCAA albo latwo wchlanialne wegle. Wydaje mi sie jednak, ze odzywka jest ok, taka syntha to ma wegli, ze hoho

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 135
kolejne dwa dni;
czw; shake(banan platki owsiane+ pol miarki bialka); musli+poł łyzeczki miodu kurczak+pomidor+surówka+mozzarella ; sałatka grecka; sałatka grecka
pt: musli; saigonki i do wieczora nic, i dopiero niestety jakiess koreczki salatka ziemniak i troche alkoholu:/
w czwartek trening; rozciaganie 1godz, po 25min biegu pt wolny.
do wszystkich prawie posilkow dodaje pestki dyni, nie wiem czy tak mozna
ps. szczesliwego nowego roku:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć Tobie również szczęśliwego nowego roku

Oraz mój komentarz;

Matko Boska z jakiegokolwiek bądź kościoła!!!
Dziewczyno, zacznij JEŚĆ zanim zrobisz sobie krzywdę nie do naprawienia. Przy takiej "diecie" to co osiągniesz, to dożywotnie problemy z utrzymaniem tkanki tłuszczowej w ryzach.

Czytaj:
https://www.sfd.pl/-t585708.html

.....

silownia-przygotowanie miesni

A co to takiego?

Przed treningiem siłowym bieg owszem, ale jako rozgrzewka, czyli 5-10 minut, w żadnym wypadku 20.

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-01-01 23:44:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 135
sob: bez treningu 1)musli+1lyzeczka miodu 2) grejpfut 3) karkowka z pieczarkami 4)salatka grecka+ losoś 5) twarog+pestki dyni
nied: 1)shake(banan+jogurt+bialko+płatki owsiane) 2) musli 3) karkowka+pieczary+ pomidor 4)serek wiejski+grejpfur 5)twarog+grahamka
trening niedziela; 10min bieżnia; 4x16x11kg odwodziciele; 4x16x11kg przywodziciele; brzuchy na skosnej, brzuchy na maszynie ktora sie skreca na skosy(nie wiem jak sie nazywa) i na stojaco ze sztangietka 4kg skłony w bok; 4x12 na lędzwia; na koniec 10min na orbitku
ciagle sie zbieram do zrobienia fot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
co to jest?!

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
to jest dieta 1000 kcal moja droga, nieznana na forum sfd, wiec nie dziwie sie, ze nie wiesz

Zmieniony przez - wrong w dniu 2011-01-02 22:53:00

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak sie odtłuścić :( ?

Następny temat

prawa noga różni się od lewej

WHEY premium