SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co zrobic aby miesnie nie rosly ????

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CHlopcy co zrobic zeby uprawiajac kolarstwo nie miec nog jak dwa slupy graniczne - jestem kobieta i nie byloby to wskazane....co mam robic zeby od wyczynowego uprawiania tego sportu nie wyksztalcily mi sie za duze miesnie nog?

Pozdrawiam
Kasiek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jest bardzo dobra książka na temat odżywiania się w poszczególnych dyscyplinach sportowych, na której ja się wzorowałem. niestety nie pamiętam tytułu, jak znajdę to dam ci znać, możesz też poszukać czegoś w księgarniach. a może ktoś ci tu na forum doradzi - jest tu dużo specjalistów którzy się na tym znają, choć dieta przy kulturystyce może się różnić od tej przy kolarstwie.
generalnie dużo ryżów i makaronów, warzyw, owoców itp.
ja zawsze na kolację jadałem paczkę ryżu z owocami (banany, brzoskwinie w puszce).
więcej ci nie doradze bo nie chcę cię wprowadzać w błąd, a PAMIĘTAJ że prawidłowe odżywianie jest przy wyczynowo uprawianym sporcie niezmiernie ważne ze względu na wyniki a przede wszystkim na ZDROWIE.
niestety ja nie od początku o tym wiedziałem i skutki ponoszę do dziś.

magic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 245 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4980
Witam. Wydaje mi sie ze jesli nie bierzesz udzialu w sprintach tylko jezdzisz na dlugie dystanse to nie powinnas miec grubych nog, jesli jednak startujesz w sprintach to to jest nieuniknione :) Zapytam sie jeszcze ojczulka (bylego kolarza) to Ci dokladnie napisze ..::POZDROFKA::..

..::/Sukces to przede wszystkim uczciwość wobec siebie/::..

..::/Sukces to przede wszystkim uczciwość wobec siebie/::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wlasnei nielubie dziewczyn ktore maja duze ludki takze dobrze ze oto sie martwisz...
ja sam mam taki problem al ewiem jak temu zaradzic
musisz pedalowac srodkiem stopy a nei palcami wtedy lydka niepracue tak bardzo i nierosnie a co do diety to obniz ilosc bialek to będzie u Ciebei zachodzil katabolizm
pozdrawiam

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=40754 glosowac na TAK
daruje sobei komentarzu o zydkach(tak jak Brutus chcial)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uprawiam kolarstwo górskie. Startuje zarówno w maratonach jak i w wyścigach xc....

Pozdrawiam
Kasiek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Przy szosowych da sie miec nogi niezbyt duze ale przy wymagajacym cross-country to watpie zeby to bylo mozliwe .
Nawet jesli bedziesz ograniczala diete to nic to nie da ,tylko moze zaszkodzic .
To samo dodatkowe aeroby k ktore u cwiczacych na silowni moga spowodowac spadek masy miesniowej u ciebie rezultat bedzie odwrotny bo miesnie przyzwyczajone sa do takiej formy wysilku. Ja na rowerku spedzam caly wolny czas i nogi mam naprawde duze i to glownie przez rower .
Taka na marginesie bylem w tym roku na koloni z dziwczyna rok starsza odemnie ktora jezdzila w rajdach xc i faktycznie uda miala niemale ale lydki pprzecietnej wielkosci (no przeceitnej porownujac do innych ktore dosc powaznie podchodza do jakis sportow) Naprawde wygladala bardzo dobrze .
I jeszcze jedno pytanie , czy masz zamiar trenowac wycznowo czy jezdzic od czasu do czasu , bo w pierwszym wypadku to bez mocnych nog duzo nie zwojujesz w drugim to juz czesciowo zalezy od genetyki i formy treningow tzn im mniej intensywne i dluzsze tym miesnie beda rosly powoli i przestana rosnac szybciej (co nie znaczy szybko) , jesli natomiast bedzesz trenowala glownie na sile i pod wyscigi (czyli krotkie zabijajace odcinki po 2-3 min odpoczynek i znowu to samo i stopniowe zwiekszanie dlugosci ) to nogi ci raczej beda rosly dosyc szybko i raczej szybko nie przestana rosnac .

"Trwa poscig za kasą , pozycją d.u.p.a.mi "

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
właśnie, dużo zależy od rodzju treningu jaki będzie u ciebie przeważał, jeśli siłowo - szybkościowy - nogi muszą rosnąć, jeśli wytrzymałościowy to możesz tylko wyszczupleć. porozmawiaj o tym z twoim trenerem, trenujesz chyba w jakimś klubie.
kolarstwo górskie to w dużej mierze interwały ze względu na ukształtowanie terenu więc na pewno po jakimś czasie nogi muszą być bardziej umięśnione, ale bez paniki jeśli będziesz prawidłowo się odżywiać i generalnie nie masz tendencji do tycia to nużki zawsze będziesz miała śliczne i szczupłe.
ale naprawdę jeśli jesteś w dobrym klubie i masz dobrego trenera to treningi i dietę przede wszystkim konsultuj z nim
powodzenia
kolarstwo to wspaniały i sport

magic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Jezeli ma dobre podstawy to sie zgadzam ze w wytrzymalosciowym moga wyszczuplec , ale jesli nie to tez na pewno troche urosna .Tyle ze w duzo mniejszym stopniu.

"Trwa poscig za kasą , pozycją d.u.p.a.mi "

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niestety nie trenuje w klubie choc bardzo bym chciala :((( nie mam na to czasu, bo pracuje w normalnym wymiarze godzin.
Niemniej po kupnie trenazera i przed przyszlym sezonem chce sie dobrze do niego przygotowac bo ten sezon byl moim pierwszym i przejechanym bez specjalnego przygotowania ) wzielam sobie za cel objechac mojego faceta w przyszlym roku )))
Od tego tygodnia zaczynam silownie i basen i w domu trenazer.

Pozdrawiam
Kasiek

Zmieniony przez - kasiulek w dniu 2002-11-19 12:06:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma co się trudzić żeby nie urosły te mięśnie bo i tak urosną.Normalne jest że jeżeli poddajemy mięśnie wysiłkowi to będą się to nie go przystosowywać rozbudowując się.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Mylisz sie . Popatrz na przyklad na wiekszosc dlugodystansowcow . Ich miesnie sa poddawane dlugotrwalym obciazeniom , a miesnie maja male a ale wytrzymale i wolna meczoce sie .

"Trwa poscig za kasą , pozycją d.u.p.a.mi "

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


bo wala zastrzyki zeby im nie rosly )))))))))))))))))))

Pozdrawiam
Kasiek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOC W LECZENIU SYFÓW

Następny temat

Piersi

Wiecej