sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Ladies SFD

Dodaj odpowiedź

co zacząć w wieku 20 lat

Temat przeniesiony z 'Szybkie pytania bez logowania' przez: anubis84
Wysłana -
Cześć. Mam 20 lat. Jestem średniego wzrostu dziewczyną. Ogólnie na codzień staram się coś ze sobą robić [czyt. siłownia]. Nie wiem czy z amatorskiej siłki coś się może udać?Jednak czuję że to za mało, chciałabym się realizować mocniej w jakimś sporcie a z czasem czerpać z niego korzyści i osiągnięcia. Co byście mi polecili? Dodam że mieszkam w małym miasteczku gdzie nie ma możliwości rozwoju moich wymarzonych sportów. Na codzień studiuję więc są problemy z dojazdem do innych miejscowości. I raczej sporty indywidualne, ale jestem otwarta na wszystkie propozycje. Z góry dzięki :)
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Ale co Cię interesuje ?
Wysłana -
No właśnie w tym przypadku tego co najbardziej bym chciała nie mogę trenować- sztuki walki, a czas wpływa na moją niekorzyść.
Wysłana -
lubię też strzelectwo ale to chyba jest drogi sport, na pewno ze względu na koszta odpada kolarstwo
Wysłana -
Jak studiujesz to pewnie w duzym mieście tam na pewno przecież są kluby, po zajęciach zawsze można zostać i potrenować walki
Wysłana -
Ja bym z tymi dużymi kosztami kolarstwa to nie przesadzał. W maratonach mtb jako amator nie musisz mieć carbonowego roweru za kilkadziesiąt tysi. Przyzwoity sprzęt dla amatora można kupić o wiele taniej i mieć ze startów wiele frajdy.
Wysłana -
tanie i wszedzie dostepne jest bieganie
ale troche nie rozumiem, ze obcy ludzie maja doradzac co mozna trenowac
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź