SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co z MASŁEM. KONFITURAMI owocowymi ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1281

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 846 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7861
Witam
Moja waga 90kg
Dieta nastawiona na przyrost masy mięśniowej i lekka redukcja tłuszczyku

Mam pytanie czy na drugie śniadanie jak jem chleb razowy żytni z polędwicą lub szynką z indyka mogę cieńką warstwą posmarować kromki ?

Co z konfiturami owocowymi np z łowicza wiśniowymi "?
CZy mogę nimi dla smaku np omlet posmarować (zawiera kawałki owoców) albo ser twarogowy delikatnie oblać dla smaku ? Czym słodzić ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29896
Po pierwsze to nie da się zdobyć masy mięśniowej redukując, po drugie te przetwory sklepowe typu konfitury łowicz, zawierają bardzo dużą ilość chemii, przeróżne wzmacniacze smaku, cukry, i inne konserwanty. Ser twarogowy to też nie najlepsze wyjście, bo jak poprzednio także zawiera sporo chemicznych dodatków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 846 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7861
To jaki ser jeść i co proponujesz dla smaku ? jako dodatki?
A co z herbatą ? Pić czy lepiej wode tylko ?
...
Napisał(a)
Usunięty przez Koniu151 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29896
Jeżeli chodzi o ser, to najlepiej biały, czyli twaróg, przyrządzony przez samego ciebie (przyprawy, i warzywa). Oczywiście wiadomo, że jeżeli raz na jakiś czas kupisz taki gotowy ser twarogowy, to nic ci nie będzie, ja tylko ci podrzucam zdrowszą alternatywę. To samo tyczy się konfitur, ale i tak nic nie zastąpi zrobienia domowego dżemu. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 846 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7861
ser biały taki z mleczarni może być ? półtłusty ? A co z masłem do kromek pieczywa ? A herbata ?

tzn ja ostatnio kupuję "twaróg domowy" półtłusty z firmy "sery z krainy mlekiem płynącej" to ten nachemizowany jest ?

Zmieniony przez - Zakar w dniu 2013-01-30 12:27:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29896
Raczej nie powinien być, pół tłusty jest ok. Masło stosuj według uznania (nie wiem jak wygląda twoja dieta), ale wiadomo że lepsze będzie prawdziwe masło niż przeróżne miksy tłuszczów roślinnych i innych margaryn. Herbatka jak najbardziej, szczególnie polecam zieloną, ma wiele zalet!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 846 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7861
ok. Wielkie dzięki za pomoc
Aha a jogurty jako dodatek do serów omletów dla smaku ?
Tylko naturalny czy jakieś owocowe mogą być ? Polać łyżke na ser np ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 846 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7861
i kiedy owoce jeść najlepiej o jakiej porze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
jak nie przesadzasz z ilością pora specjalnie nie ma znaczenia. jogurtu naturalnego możesz używać, owoce wkrój do niego sam.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 846 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7861
Dzięki wszystkim za pomoc :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Smażenie na oliwie z oliwek

Następny temat

Redukcja u początkującego

WHEY premium