SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co z MÓZGIEM??????????????????//

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bylem jakis czas temu na cyklu.deca+winko+susta...........i mialem cholerne klopoty z nauka..nic mi nie wchodzilo do glowy..nie wspominam juz o klopotach z siusiakiem:)deca blokuje przysadke mozowa..czy to podwoduje jakies spowolnienia w pracy mozgu???i dlatego nie moglem sie skupic na nauce?mam w tym roku mature i chce teraz jakis cyklik walnac na mase....ale wazne jest dla mnie zeby to w jakis sposob nie pogorszylo mojej mozliwosci wpajamia wiedzy))niech POMOZE jakis dobrzy czlowiek

chcesz budzić respekt?
najpierw naucz się go...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
To fakt, choć ja np. mam praktycznie same ustne egzaminy twarzą w twarz z wykładowcą

Pozdrawiam
Darth Gochan
Kuba rozpruwacz działu doping
Cichy i dyskretny seryjny zabójca działu MMA

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ludziska poczciwe...gdzie jestescie?powaznie to pytanie mnie nurtuje.moze jest bez sensu i kox nie blokuje w zaden sposob pracy mozgu??nie wiem ale niech ktos w koncu napisze jak to jest!plisssssssss

chcesz budzić respekt?
najpierw naucz się go...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 844 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27935
siema wytlumacz jak po takim cyklu mozna miec 35w bicepsie??to chyba trzeba miec serio klopoty z mozgiem ale nie przejmuj sie bedzie dobrze

CHRON MNIE BOZE PRZED DIABLAMI W MUNDURZE O NIEBIESKIM KOLORZE!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
saa jak zaczynalem wazylem 58 kg i mialem 26 w bicepsie....wiec uwazam ze troszke na silowni zrobilem.moze jestes jednym z tych burakow ktorzy zanim zaczna cwiczyc maja 36 w lapce-ciesz sie..bo ja np takich predyspozycji nie mam.i hooj z tyym.na klate cisne tylko o 15kg mniej niz ty mimi ze mam w vicepsie az 0 6cm mniej....pozdr

chcesz budzić respekt?
najpierw naucz się go...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Tak jak w wiekszosci przypadkow kluczowe znaczenie ma dawka przyjmowanego specyfiku - tak jest rowniez i w tym przypadku - szczegolnie Twoim gdzie (ze wzgledu chociazby na wiek) jakakolwiek dodatkowa dawka androgenow nie jest wskazana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze ktos konkretny mi udzielic odpowiedzi.?

chcesz budzić respekt?
najpierw naucz się go...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 844 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27935
siema niko a mi sie zdaje ze cisniesz mniej odemnie o 20kilo niestety.widzisz juz chciales oszukac oj nieladnie taka czy myslisz ze jak bedziesz mial 6 cm wiecej w bicepsie to bedziesz cisnal wiecej??to nie ma nic do rzeczy koles a buraka poszukaj u siebie na polu czyli na tej wiosce ktorej mieszkasz oki

CHRON MNIE BOZE PRZED DIABLAMI W MUNDURZE O NIEBIESKIM KOLORZE!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Bijcie się! Buehhehehh

-[][]-- r(e)spect --[][]-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 331 Wiek 53 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6042
Poprostu mózgi jednemu i drugiemu nie fukcjonują prawidłowo, zaczynanie odo sterydów wróży bardzo duże kłopoty ze zdrówkiem.Powodzenia!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dcp o co ci chodzi??????????bo nie zrozumialem..jakas aluzja?spice dziekowka.chyba jednoczesnie pisalismy.twoja odpowiedz jest konkretna:)

chcesz budzić respekt?
najpierw naucz się go...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
saa jesli wedlug ciebie warszawa to wioska to rowno masz w tej twojej glowce nasrane...oj rowno.stary poprostu 41 w bicepsie..ktore ty podobno masz to jest duzo jak na nasz wiek..i przy takich wymiarach(jesli ja tyle bede mial to na bank ze 130 pocisne...chyba ze tluszczyk sie ci z lapek rozlewa.....co jak to ziomus jest?

chcesz budzić respekt?
najpierw naucz się go...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakicz efektów spodziewać sie....

Następny temat

Bioreaktor - czy przenoszą fabryke?

WHEY premium