SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co wybrac ?

temat działu:

Marbo

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3240
Witam ,juz jakis czas zastaawiam sie jaka lawke kupic
1. http://www.marbo-sport.pl/marbo-semi-pro-zestaw-11-lawka-wielofunkcyjna-l002-stojaki-3w1-s004.html 
albo
2. http://www.marbo-sport.pl/marbo-semi-pro-lawka-wzmacniana-ze-stojakami-szeroka-l005.html

pierwsza opcja jest dobra ze wzgledu na to ze mam stojaki do przysiadow a tak pozatym mysle ze moze mnie wk***iac ciagle ustawianie lawki aby rowno stala .
Natomiast w drugiej lawce ciekawi mnie ten system na ktorym oparcie i siedzisko sie przesuwa ile to wytrzyma .
Dodam ze to nie jest pierwszy sprzet tylko wymieniam stary na cos nowszego. Czekam na opinie

Zmieniony przez - Shevy w dniu 2012-02-29 17:04:17

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 443 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5332
kumpel ma ta 1 i sobie chwali, bardzie funkcjonalna jest.. ale oczywiscie wszysto zalezy od ciebie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 427 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13145
Oczywiście zestaw nr 1 czyli ławka ms-l002 + stojaki ms-s004. Znajomemu poleciłem ten sam zestaw i jest bardzo zadowolony. Widziałem na własne oczy, jest to kawał dobrego sprzętu :) i ma asekurację w stojakach czyli można bić samodzielnie rekordy bez obaw o własne zdrowie :D Ja polecam zestaw z oddzielnymi stojakami j.w ponieważ będziesz mógł ćwiczyć np ropiętki jak i wyciskanie hantli w skosie co według mnie jest niewygodne na ławce z łaczonymi stojakami. Swoją wypowiedz bazuję na własnych doświadczeniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 572 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5846
również bym proponował wziąć zestaw z oddzielnymi stojakami
ustawienie równo ławki to przecież żaden problem , a możliwości robienia przysiadów jest bardzo przydatna
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3240
Wybrałem pierwszy zestaw , teraz czekam na przesyłke . Dzieki za pomoc .

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Który model stojaków pod modlitewnik wybrać

Następny temat

Sprzęt do domu

WHEY premium