SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co wybrać - trzeci cykl / cel czysta masa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3291

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 271 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5025
Trochę o sobie: pierwszy kontakt z dopingiem- cypio 10ształów, tylko wbiłem ostatni szot i trafił się nie oczekiwany wyjazd za granice na 2tyg.. odblok- 24tab clomid, bcaa, tribulon z treca (testosterone enhacer) wróciłem do pl i po chwili poleciałem z sustą 250mg/ml - wbiłem tylko 8 strztałów bo już miałem dość cały czas czerwone plamy z miejscu ukucia i straszny ból po dotknięciu, jak spróbowałem wbić w udo to nie mogłem chodzić przez tydzień.. zakladałem tu tematy ale po fotkach stwierdzali, że nic poważnego i kazali bić w inne miejsca.. szło w barki i trica z tych ośmiu może ze trzy weszły bez bulu - odblok ten sam co w pierwszym, cykl zakończyłem w marcu tego roku, teraz ćwiczę cały czas na sucho, od stycznia albo i pozniej chcę polecieć: przedtreningówka, białko, aminokwasy, kreta i do tego jakiś sok? coś zaproponujecie? na cypio bardzo mi się podobało, czysta masa szła postępy z treningu na trening- szok! szkoda, że wyjazd się trafił bo bym dokupił drugą buteleczke. na suscie znowu zrobiłem 11kg ale już nie tak czystej masy jak na cypio. Myślałem nad cypio - dwie ampuły po 250mg/ml + winko? prosze o porady, dzięki i pozdrawiam.



1. WIEK: 24
2. WAGA: 76kg
3. WZROST: 175cm
4. WYMIARY:
-biceps: 40cm
-klatka: okolice 120cm
-udo: 54cm
-talia: 84cm
5. STAŻ NA SIŁOWNI: ogólnie to by się uzbierało z 5lat ale to za młodego, pózniej spora przerwa (ok 4lata) i znowu się wziąłem za siebie od września 2011r
6. DIETA: nic nie liczę ale żadnego syfu, kura, ryż, warzywa, ciemne pieczywo, jaja.
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Dwa, 1- cypio 250gm/ml, 2-susta 250mg/ml
8. TRENING: 4 razy w tyg
9. CEL CYKLU: sucha masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: susta 250mg/ml - Marzec 2012
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): po środku
13. STAN ZDROWIA: bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 130
-martwy ciąg: serie z 110kg, max nie sprawdzany
-przysiad: serie z 120kg, max nie sprawdzany
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10123
moze ten twoj dil ma na mysli kompletne HCG ze sprzeda ci z rozpuszczlnikiem czyli dwie ampy-rozpolszcalnik i HCG,albo samo HCG,jesli taniej ci wyjdzie bez to bierz i kup w aptece sol fizjologiczna i z tym zrob,oczywiscie jesli o to tam chodzi

zwyciestwo jest wazne,ale wazniejszy jest udzial z walce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 696 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7060
ja bym teraz spróbował propa bolda i wino ( nie pytaj tylko jakie firmy bo nie chce pimpować ), mozesz sie dowiedzieć w dziale Polskie Realia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94036 Napisanych postów 363860 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667339
1-10/12 cypio 400/500 mg week podzielone na 2 iniekcje w tyg,plus ew opcjonalnie mozna by wcisnąć wino na koniec 1-10/12 cypio 6/8-12/14 wino

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 271 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5025
szczerze to wolę tą drugą opcje.. propa trzeba bić często a strasznie tego nie lubię :/ ale dzięki. a jaki odblok do tego co łodzianin napisał? obejdzie się bez hcg?? bo u mnie w mieście strasznie drogo to chodzi :O I chcę bardzo czystej sylwetki czy dobrze będzie jeśli po treningu na siłowni pobiegam na biezni troche? czy lepiej na cyklu tylko masować a pozniej wycinke zrobić? dzięki i pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94036 Napisanych postów 363860 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667339
nie,jedna ampa 5000 j.m. powinna starczyć,ale hcg niezbędne

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 271 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5025
pytałem dilla o hcg to mówi że zwykle i jakieś kompletne, a te kompletne dwa razy droższe. jakie będzie potrzebne albo o co chodzi z tym zwykłym lub kompletnym, może ktoś wyjaśnić?? dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94036 Napisanych postów 363860 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667339
też nie wiem,niech ci powie dokładnie co on ma na myśli

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126091
Aero po treningu, jakieś 3-4 razy w tyg 20-30 min spokojnie możesz włączyć (wręcz jest to wskazane). Co do tego hcg to kompletnie nie mam pojęcia o co chodzi? Nie spotkałem się z czymś takim jeszcze. A ceny hcg (5000 iu) są raczej śmieszne w skali cyklu (naprawdę to nie jest drogie). Cykl taki jak łodzianin Ci napisał oczywiście jest ok. Ja bym tak na twoim miejscu zrobił. Cypio jest bardzo fajnym estrem testa. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 271 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5025
napisałem do niego o co chodzi, ale jeszcze nie dostalem odpowiedzi.. co do cen hcg to u mnie kosztuje 100% drożej niż przeciętnie, bo kiedyś się tu pytałem o ceny :/ napisałbym cenę ale chyba nie można jeśli się nie myle.. zrobię tak jak radzicie, jeszcze raz wielkie dzięki. a odblok to te hcg i jeszcze clomidu 24tabsy też dołożyć? a może coś jeszcze się przyda? jakieś witamy czy coś? jak sądzicie? bo chcę naprawdę się przyłożyć i zrobić to pożądnie, pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94036 Napisanych postów 363860 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667339
cen nie podajemy na forum.Clomid jak najbardziej musi być,ew nolvadex.Witaminy to sprawa chyba normalna cały rok,reszta rzeczy zależna od diety.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 271 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5025
ostatnio naczytałem się o PH. a co powiecie na Superdrol/M Drol + Epithin-e ? czy lepiej zostać przy tym co ustaliliśmy? dzięki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na drugi raz?

Następny temat

t3 ile odczekac do nastepnego razu

WHEY premium