SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co wy nato!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cze chłopaki.mam zamiar wpakować takie coś:
tydzień deca meta
1/tesc,tesc d 2
2/T T T D 3
3/OMA OMA D 3
4/O O O D 3
5/O O O O D 4
6/O O O D 3
7/O O O D 2
8/T T T D
9/T T D
10/,11/,12/HCG

I CO WY NATO MI SIE ZDAJE ,ŻE PRZYJDZIE MI 20 KG.A ILE BEDZIE SPADKU?A POTYM MAM ZAMIAR ZROBIĆ 1 MIECH PRZERWY I WZIĄŚĆ , WŁAŚNIE CO? PROSZE O NAJLEPSZOM RADE!!

POZDRAWAM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli o o o w jednym tygodniu znaczy 3xomnadren to ja chyba jestem nie z tej bajki. Ubezpiecz się stary i bedzie jeszcze z Ciebie pozytek. Jesli źle zrozumiałem Twoją rozpiske to sory...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wow!!!!!! teść+omka czyli teść+teść!!! w twoim wieku???? wow!!!!
Powinieneś przytyć te 20kg to fakt, ale będziesz miał duzy spadek to też fakt.
No i mam nadzieje, że to nie jest twój pierwszy cykl!!!
Lecz mimo wszystko na twoim miejscu mająć 17!!! lat kupił bym sobie dobre suplementy (naprawde warto).
A jak już jakiś koksik to dece ale tylko teoretycznie.


PS. nie szkoda ci wątroby ?

arturos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
W czasie tego cyklu zakup sobie tyle samo tubek masci na rozstepy co masz strzałów...no i stosuj bo czasem bedziesz jak Majker Dżekson, rozlecisz sie podczas snu...co do tego cyklu to chyba troszke ci zaszkodzi, zreszta niech ktos bardziej "renomowany" ci to uswiadomi.

"Dzisiaj jestem mały, jutro bede duży"

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stary, jak tak bardzo cenisz swoje zycie i zdrowie to najlepiej od razu z soba skoncz

pozdrawiam
Konrad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
POWODZENIA!!!

LICZY SIE TYLKO SIŁA I MASA!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1245 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 296550
po co wyciagasz takie stare posty to nie jest chyba twoj pierwszy

TrOl

TrOl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
LUBIE !!!

LICZY SIE TYLKO SIŁA I MASA!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 933 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14182
Roni! To bardzo milo, ze sam Mr.O raczyl powiadomic nas szaraczkow o tym jaki cykl planuje zastosowac! Ja osobiscie czuje sie zaszczycony i dziwie sie kolegom z forum ktorzy twierdza, ze przy masie zawodowca twojej klasy i gestosci jego umiesnienia podane przez Ciebie dawki sa zbyt duze! Znane mi sa cykle stosowane przez zawodowych kulturystow i w zwiazku z tym chcialbym wyrazic Ci podziekowanie za to, ze swiecisz przykladem uswiadamiajac mlodszym kolegom, ze mega dawki nie sa konieczne nawet do rozwoju muskulatury takiej klasy jak twoja! Jednoczesnie chcialbym zapewnic Cie, ze jestes w Polsce postacia znana przez wszystkich pakujacych i ze, choc to z twojej strony nad wyraz uprzejme - nie musisz pisac swojego nazwiska tak jak sie je po polsku wymawia... Wiele osob w naszym kraju pamieta jak w Katowickim spodku wygrales Mistrzostwa Swiata amatorow w 1991roku! Panowie! Czapki z glow! To sam Ronnie Coleman pisze do nas po polsku! A mowia, ze miesniaki to niedorozwoje a tu prosze... naszemu krolowi wystarczyl kilkudniowy pobyt w naszym kraju ponad 10 lat temu zeby nauczyc sie polskiego

juz wkrotce... badzcie czujni... cierpliwosci... dam znac...

*****************************
KONDUKTOR W WAGONIE SYPIALNYM
*****************************
...mafia.suple.hardcor.pl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 933 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14182
nie dosc, ze artykul sprzed roku a ja nie zauwazylem daty to jeszcze nie moge wyslac odpowiedzi... musze czekac :P a Ty sie Progress nie nabijaj - pozna pora - nie zauwazylem daty

juz wkrotce... badzcie czujni... cierpliwosci... dam znac...

*****************************
KONDUKTOR W WAGONIE SYPIALNYM
*****************************
...mafia.suple.hardcor.pl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Nie chce Cie obrazac, ale jestes glupi, jak but.

Pozdrawiam
metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po prostu musze!!!!

Następny temat

CO TO JEST???

WHEY premium