SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co wy na ta diete....

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2231

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
mam 16 lat, 193cm i waze 95kg uprawiam sporty takie jak kickboxing, box i MMA, do tego mam tez diete miedzy innymi na

9:30 sniadanie: jajecznice + 4 tosty z serem na przemian z szynka

12:30 II sniadanie : ryz z ryba gotowana (przewaznie jest to losos lub filet z ryby)

16:30 obiad: ryz z piersia kurczaka gotowana na przemian z makaronem i czerwonym miesem

21:00 kolacja: platki pelnoziarniste + musli

do tego pije napoje wysoko bialkowe i proteinowe i dozo owocow :banany, jablka, kiwi, winogron, mandarynki, pomarancze.

spedzam po 2 godziny dzinnie na silowni plus 2 godziny na treningach.

napiszcie co o tym myslice pozdrawiam

uprawiam MMA, kickboxing i box.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
mam pyatanie od kilku dni stosuje twoja diete koles08 ta ktora mi polecilem jest super tylko ze bym chcial do niej dodac ok 500 kalori i bialka jak to moge zrobic?

moja dieta wyglada tak:

1. Posilek godz. 7.30
- 100g platkow owsianych
- 50g orzechow wlos kich lub pestek dyni
- 25g rodzynek
- 300ml mleka 2%
- 3 jaja cale gotowane
- 140g pieczywa razowego

2. Posilek godz. 11.00
- 100g piersi kurczaka
- 140g pieczywa razowego
- 2 pomidory
- jogurt pelno ziarnisty lub owocowy

3. Posilek godz. 14.00
- 100g ryzu brazowego
- 150g ryba gotowana
- 2 pomidory
- 10ml oliwy z oliwek

4. Posilek godz. 17.30 (przedtreningowy)
- 100g ryzu brazowego
- 150g piersi kurczaka lub czerwonego miesa
- salatka warzywna

5. Posilek treningowy (podczas treningu)
-Pro Power (all in one) 40g + 500ml mleka

6. Posilek godz. 22.30
- 125g twarogu poltlustego
- 50 g orzechow blockish
- 50 g rodzynek
- jogurt pelno ziarnisty lub owocowy


po tej diecie mam malu problem bo jestem zmeczony moze powinnienem cos do niej dodac by sie tak nieczuc. prosze pomozcie, myslalem o witaminie C czyli sok z kiwi i cytryny lub sok pomaranczory. prosze piszcie pomysly o tym i o tych 500 kalpriach i bialku. dzinki

uprawiam MMA, kickboxing i box.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1186 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8663
Dieta bez sensu musisz sobie ją lepiej rozplanować ... ostatni posiłek odpada lepiej zjeść twaróg poczytaj posty podwieszone (m.in te w linku poniżej.)

Instagram : zdrowie.odzera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
czemu uwazasz ze ta dieta jest bez sensu MrRat?

mam wszystkie skladniki do rozwoju miesni, bialko, tluszcze proteiny i kalorie razem jest ok 2500 kalorii. stosuje ja od ok 5miesiecy i rezultaty sa bardzo dobre.

uprawiam MMA, kickboxing i box.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
9:30 sniadanie: jajecznice + 4 tosty z serem na przemian z szynka
płatki owsiane+jajka+mleko+warzywa+ troche orzechów

12:30 II sniadanie : ryz z ryba gotowana (przewaznie jest to losos lub filet z ryby) dodaj kasze/ryz/makaron dorzuc warzyw i oliwy

16:30 obiad: ryz z piersia kurczaka gotowana na przemian z makaronem i czerwonym miesem dodaj warzyw i orzechy/pestki słonecznika,dyni

tu bym dał jeszcze jeden posiłek np:chleb razowy+jajka+warzywa+oliwa(może byc jajecznica)

21:00 kolacja: platki pelnoziarniste + musli
twarog+warzywa+oliwa


dieta kuleje i to strasznie opierasz diete na złych produktach,wyeliminuj owoce,jogurty(z umiarem) nie jadaj na noc weglowodanow,4 posiłki to za mało,twaróg jedz na wieczor bo sie długo wchłania co na noc jest idelane,pij wode minerlana,zamiast tych napojow
tłuszczy nie uwzgledniasz w diecie to bład,
do tego cwiczysz codziennie?? po 2godz?? a kiedy regeneracja?masz wogule plan treningowy?2godz. to zdecydowanie za długo trening max 80min-90min

Zmieniony przez - koles08 w dniu 2008-07-27 16:58:17

Zmieniony przez - koles08 w dniu 2008-07-27 17:01:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
dzienki za to postaram sie dozucic kilka zeczy tych co napisalaes do mojej diety.

tak mam plan treningowy on wyglada tak:

od 10 do 11 biegam

od 5 do 6 jestem na silowni

od 7 do 9 na treningu.

mam plan cwiczen co do silowni w kazdy dzien mam inna czesc ciala.

woda tak pije od 4 do 7 litrow dziennie, jem tylko 4 posilki dzinnie bo mam na strasznie powolny metabolizm i niejestm w stanie jesc wiecej napoje proteinowe pije podczas treningu.
napuj bialkowy pije przez caly dzienn, sklada sie on z 2 bananow, 2 jajek calych, 2 bialek, 500ml mleka plus jogurt.

tak mniej wiecej to wyglada. odpisz co o tym myslisz koles08 .

dzienki

uprawiam MMA, kickboxing i box.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 498 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4653
Jak dla mnie to lepiej byłoby pobiegać po treningu siłowym. Regeneracja taka jak w Twoim przypadku bieganie jest bardzo dobra, podkreśla twoją rzeźbę Wyeliminuj z diety jogurty, które są źródłem niezdrowych cukrów no i jajeczniczę, lepiej unikać smażonych produktów. Nie ćwicz codziennie na siłowni 4X w tygodniu zupełnie wystarczy po 45 min i do tego maks. 40 min biegania, ale jeżeli to lubisz to ewentualnie godzina może pozostać. Cztery posiłki ciągu dnia to troszkę za mało, ale spożywaj w nich produkty "naprawdę" wysokobiałkowe np. wołowina, polędwica no i oczywiście jajka

http://www.sfd.pl/Synthol_Boys_Frajerzy-t183948.html - wybieramy największego downa z największych ;DD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
napuj bialkowy pije przez caly dzienn, sklada sie on z 2 bananow, 2 jajek calych, 2 bialek, 500ml mleka plus jogurt.

wywal ten koktail

lepeij zjesc pełnowartosciowy posiłek

przed i po bieganiu pamietaj by cos zjesc
4 posiłki to za mało muszisz jesc przed i po bieganiu,przed i po siłce i przed i po treningu

Zmieniony przez - koles08 w dniu 2008-07-28 09:24:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 498 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4653
Dokładnie tak jak mówi kolega wyżej. Cztery posiłki przy twojej wadze to zdecydowanie za mało. Biorąc pod uwagę to, że ważysz 95 kg, powinieneś spożywać dziennie ok. 190g białka, twoją wagę mnożymy razy 2. Organizm jednorazowo jest w stanie przyjąć tylko 30g białka, mnożąc to przez cztery posiłki daje w sumie 120g
Spożywaj nawet do 7 posiłków i nie zapominaj, że to właśnie białko jest budulcem twoich mięśni.

http://www.sfd.pl/Synthol_Boys_Frajerzy-t183948.html - wybieramy największego downa z największych ;DD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
ale co bym mogl dolaczyc zebym spozywac ok 190g bialka dziennie?

postaram sie zmienic dozo zeczy w diecie a jak mam niejesc jajecznicy to w jaki inny sposob mialbym jajka spozywac, czy mam je jesc surowe?

myslalem ze jogurty naturalne sa zdrowe i maja bialko, czy moge je sastapic doza iloscia mleka np. przed treningiem i po tereningu po 500ml?

dzinkuje za pomoc

uprawiam MMA, kickboxing i box.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
czy moze znacie jakies dobre produkty na przyspieszenie metabolizmu ja niejestem w stanie zjesc 5 posilkow dzinnie musze jesc co 4 godzinny bo w innym razie (tak juz mialem jak probowalem jesc czesciej) wymiotuje.

uprawiam MMA, kickboxing i box.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 498 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4653
Jajka jedz gotowane, 3 sztuki dziennie, najlepiej rano. Istnieje mnóstwo produktów wysokobiałkowych np. w/w jajka, wołowina, pierś z kurczaka, pierś z indyka itp. przejrzyj dokładnie dział odżywianie i tam znajdziesz mnóstwo produktów białkowych. Nie jedz 3/4 posiłków ciężkich, tylko 5/6 lekkich, nie do syta.

http://www.sfd.pl/Synthol_Boys_Frajerzy-t183948.html - wybieramy największego downa z największych ;DD

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jeść, aby przytyć ;)

Następny temat

Spalacz - jest sens?

WHEY premium