SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co to jest tussipect i co daja

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45654

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1807
co daje tussipect slyszalem ze jest dostepny bez recepty.na co on wlasciwie dziala. cwicze od dwoch lat
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Tussipect jest preparatem leczniczym, wpływających na układ oddechowy. Działa wykrztuśnie, przeciwzapalnie i odkażająco. Te trzy cechy pozwalają mu wspomagać leczenie stanów chorobowych, objawiających się trudnościami w odkrztuszaniu, występującymi z reguły w czasie przeziębienia, czy grypy.

W skład preparatu wchodzą takie substancje czynne, jak:

- wyciąg tymiankowy,
- saponiny,
- chlorowodorek efedryny,

Połączenie tych składników powoduje lepsze samopoczucie w czasie przeziębienia i zdolność do funkcjonowania (dodatek efedryny). Wpływa ona również na rozluźnienie i rozkurczenie mięśni gładkich oraz pogłębienie i przyspieszenie procesu oddychania. Dzięki dodatkowi wyciągu z tymianku następuje samoistny ruch nabłonka rzęskowego górnych dróg oddechowych. Daje to efekt zwiększenia ilości wydzielanego śluzu i ułatwienia odkrztuszania. Saponiny z kolei wpływają na zwiększenie wydzielania gruczołów oskrzelowych.

Preparat ten dość często stosowany jest w środowisku studentów lub osób redukujących tkankę tłuszczową. Wszytko to z uwagi na obecność efedryny. Związek ten zaliczany jest do środków pobudzających. W znacznym stopniu wpływa to na zdolności do dłuższej nauki. Należy jednak pamiętać, że w sporcie związek ten zaliczany jest do niedozwolonych środków. Może ona mieć wpływ na funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1770 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29460
jest to lek bodajze na chorobe zwiazana z nerkami???? czy cos takiego dokladnie nie pamietam. zawiera ona pewne ilosci efedryny(taki maly dop*****lacz) wiec uzywany jest przez nie ktorych do spalania tkanki tluszczowej. osobiscie nie polecam kiedys sprobowalem wzielem 5 na godzine przed treningiem i myslalem ze zemdleje podczas cwiczen, strasznie zle sie czulem i chcialo mi sie wymiotowac. lepiej kup sobie guarane jest drozsza ale bezpieczniejsza i daje dobrego kopa!!!

Carpe diem bez sterydów!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 341 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16084
niezle tussipect lek na nerki hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tussipect to lek na kaszel, syrop taki ziołowy.
Ludki go biorą bo zawiera 0,07g efedryny, która pobudza podobnie jak b.mocna kawa tylko jeszcze mocniej i oprócz pobudzania poprawia oddychanie (dlatego jest w syropie na kaszel).

Chcesz poczuć jak działa to musisz łyknąć całą flaszkę na raz, ale po co, wystarczy że będizesz normalnie się odżywiał i trenował, kup sobie też aminokwasy i witaminy a Tussipect stosuj na kaszel bo po to jest produkowany.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
witam
jak napisal moj ziomal BADBOY
tussipect (tussio tussire - z łaciny kaszlec)jest lekiem na kaszel
ziolowym oczywiscie dostepnym w tabletkach a co do nerekto je moze tylko obciazac!!!
zgadza sie ze zawiera efedryne (srodek uznany za dopingowy ) ktory zmaga wydolnosc oddechowa ( u mnie o 20 % - po prostu jestem w stanie przebiec o 20 % wiecej niz bez 2 tabletek tussipectu)
oprocz tego zawiera jakies tam ziólka (lukrecja tymianek - rowniez na kaszelek ) co do tussipectu to moja mamusia jest farmaceuta pracuje na am w poznaniu zajmuje sie ziolkami i w sumie dzieki jej pozytywnej opinii tussipect produkuja)
pozdrawiam

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
witam
jak napisal moj ziomal BADBOY
tussipect (tussio tussire - z łaciny kaszlec)jest lekiem na kaszel
ziolowym oczywiscie dostepnym w tabletkach a co do nerekto je moze tylko obciazac!!!
zgadza sie ze zawiera efedryne (srodek uznany za dopingowy ) ktory zmaga wydolnosc oddechowa ( u mnie o 20 % - po prostu jestem w stanie przebiec o 20 % wiecej niz bez 2 tabletek tussipectu)

BADBoY gwiazdka ;)
oprocz tego zawiera jakies tam ziólka (lukrecja tymianek - rowniez na kaszelek ) co do tussipectu to moja mamusia jest farmaceuta pracuje na am w poznaniu zajmuje sie ziolkami i w sumie dzieki jej pozytywnej opinii tussipect produkuja)
pozdrawiam

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
1

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1770 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29460
i o co ci fenomen chodzi, napisalem ze "bodajze" bo nie pamietalem dokladnie na co to jest(nie jestem takim dobrym farmaceutom jak ty), ale to i tak tego klienta nie obchodzi czy to jest na kaszel(czy nerki). a dalej opisalem przeciez dobrze

Carpe diem bez sterydów!!!

Zmieniony przez - Warner w dniu 2002-04-21 09:10:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TUSSIPECT hm hm jedni na nigo nażekają drudzy go chwalą,jedna tabletka zawiera 15mg efedryny i naprawde pare tabletek potrafi dać kopa ,potrafi terz wprowadzić w uzależnienie!!!! Ja przez krutki okres stosowałem go na odchudzanie w taki sposub zastępując preparaty ECA
2tab tusia mocna kawa a nawet dwie w tylko pierwsza godzine przed całym zestawem i polopiryna S zamiast aspiryny bo jest tańsza normalna dawka w preparacie ECA(efedryna+kofeina+aspiryna) to 20mg efedryny 200mg kofeiny i 300mg aspiryny.A zamiast kawy można se kupić tabletki z kofeiną w aptece coś tam mają wystarczy sie spytać
A co do efedryny ma działanie podobne do amfetaminy tylko z 10 razy słabszePrzyznam sie kiedyś z kumplem wzieliśmy po 15 TAB!!!!! tusia mieliś my takiego kopa żę ....... tylko że jeżeli ktoś ma słabe serce to lepiej niech tego nie uzywa!!!!
Pozdrawiam (licze na jakiś głosik he he he )

)))))))))
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 341 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16084
ok ale jak kiedys nie bedziesz czegos pewien sprawdz to zanim napiszesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak efedryna jest dużo słabsza od amfetaminy ale ostatnie co można o niej powiedzieć to to że uzależnia.
Stworzona została by amfe naśladować i nie uzależniać.

BTW heroina została stworzona by leczyć morfinizm - chyba im coś nie poszło .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1770 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29460
fenomen: wiem powinienem sprawdzic, ale przeciez mu chodzilo o to co daje tussipecs cwiczacym, a nie ze leczy kaszel) ale przeciez nie ma o co sie klocic...)

Carpe diem bez sterydów!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kupić białko serwatkowe

Następny temat

suplementy od cybera

WHEY premium