SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co to jest ECA?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 19128

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy ktoś może mi napisać coś o ECA. Pierwszy raz słyszę. Poproszę o info jak działa, jakie są skutki uboczne, gdzie to kupić i za ile. No i czy są jakieś przeciwskazania. Mam 180 cm, ważę 80 kg. Chciałabym zrzucić ok. 15 kg. Czy ECA to dobry pomysł. Przymierzałam się do Meridii. Poradzcie!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Wraz z biegiem doświadczenia w kształtowaniu swojej sylwetki, pojawiają się u nas coraz to nowe pytania i wątpliwości, odnośnie do diety, treningu, czy suplementacji. Szczególnie ta ostatnia cieszy się sporym powodzeniem. Jak najbardziej warto ją stosować i jest ona w stanie wspomóc nasze zdrowie, jakość treningu, samopoczucie, a przede wszystkim wygląd sylwetki. Problem pojawia się wtedy, gdy osoba niedoświadczona zaczyna się interesować substancjami zabronionymi w stosowaniu i mogącymi wpłynąć negatywnie na nasze zdrowie. Do takich bez wątpienia należy zaliczyć ECA. Tym bardziej leki pokroju sibutraminy, o której wspominasz. W ten sposób daleko niestety nie zajdziesz. Przekonasz się o tym prędzej niż później.

ECA, czyli połączenie efedryny, kofeiny i aspiryny jest suplementem mogącym być bardzo niebezpiecznym dla osoby niedoświadczonej. Przede wszystkim warto wspomnieć, że efedryna obecnie nie jest dostępna w sprzedaży. Nawet na czarnym rynku jej zakup jest mało prawdopodobny. Jedynie w lekach z apteki, których celem jest leczenie problemów z zapaleniem gardła i katarem.

Efedryna jest silnym stymulantem, zwiększającym koncentrację, pobudzenie, zmniejszającym apetyt i zwiększającym termogenezę. W połączeniu z kofeiną i aspiryną efekt wspomagający redukcję tkanki tłuszczowej ulega zwiększeniu. Jednak również istnieje większe ryzyko efektów ubocznych. Np. problemów z sercem lub błoną śluzową żołądka.



1

Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
http://www.hcteam.republika.pl/indexX_EFEDRA.htm

Tu jest esencja wiedzy na ten temat.

Pozdrawiam
Nicolai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy ECA może być używana przez dziewczątka i co o tym myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czytałam przed chwilą,że efektem ubocznym Brania ECA jest przerost mięśnia sęrcowego.Poza tym efekty uboczne mogą pojawić się w przyszłości.Co o tym myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Cóż, ECA uważana jest w Europie za doping - zapewne nie bez podstaw. O przeroście mięśnia sercowego nie słyszałem. ECA mogą oczywiście brać kobiety, jeśli tylko wszystko z sercem i ogólnie ze zdrowiem jest ok. Nie polecam brania ECA własnej roboty, bo zawsze można coś zepsupć w proporcjach. O jednym z ECA (Therma Pro) jest ogromny post na suplementacji - wypowiadają się też kobiety; proponuję zajrzeć, warto.

Pozdrawiam
Nicolai
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 303 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2265
ja biore... boze jak to brzmi... no dobra do rzeczy - efekty sa ale jesli rownoczesnie stosujesz przyzwoita diete i cwiczysz. kupujesz tabletki tussipect w aptece (3.50zl)do tego aspirynke albo polopirynke S i kawe. bierzesz 2 tabletki tussi do tego tabletke aspirynki i dwie kawy na godzine przed treningiem. efekty uboczne to kolotanie serca (dlatego musi byc zdrowe zebys nie wykitowala) drzenie rak wiec nie bierz przed pojsciem do szkoly bo nie bedziesz mogla pisac :) i nie bierz zbyt pozno bo nie mozna spac. ja uzywam eca przed dyskoteka - to dosc wyczerpujacy trening... nie chce sie spac ale chce sie skakac :) super sprawa jak dla mnie. tylko ze znajomi twierdza ze jestm narkomanka... mozesz tez wybrac naturalna alternatywe tzn ziolowa. robisz mieszanke z zielonej herbaty kory wierzby i nalewki z kwiatow glogu. dziala podobnie ale tabletki sa latwiejsze do spozycia tzn chodzi o to ze tamto sie dlugo przygotowuje a tabletki tylko polkniesz i juz a zamiast kawy mozesz kofex kupic. a te wszystkie produkty zawierajace eca ktore mozesz kupic w sklepach sa strasznie drogie! zreszta rob jak chcesz... jakby cos to pisz na maila do mnie :) pozrawiam

chatcat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za wypowiedzi.Boję się jednak efektów ubocznych i myślę,że nie potrzebuję uszczęśliwiać się na siłę.Spróbuję z l-karnitynką,może troszkę mi pomoże.Pozdrowienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
po cholere brac jakies badziewie???
co wy panny chcecie schudnac i co bez zadnych wspomagaczy nieda sie tego zrobic tak?
Bzdura
dobra dieta, ale naprawde dobra + aeroby a efekty szybko przyjdo same

pozdrawiam

radek

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak Radziu.Masz rację, ale uwierz mi nie wszystkim jest łatwo.Mam 22 latka i zmagam się ze swoim nie całkiem idealnym ciałkiem od...dawna.Podam swoje parametry żebyś mógł stwierdzić czy nie przesadzam.Waga 69kg. przy wzroście 170cm.Fajnie prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
Lolcia przed kazdym posilkiem pij wode- w ten sposob oszukasz zolodek
I biegaj codziennie jesli dasz rade
ale, ale rob to z glowo wolniutenko byle by dlugo na maxa 45 minut styknie.

A eca to naprawde ostatecznosc, a co by bylo jak by niebylo takiego srodka w sprzedazy hmmmmmmmm?> no co poddala bys sie????
no wiec wylaczaj komputerek i trenuj trenuj:]]]

pozdrawiam

radek
1

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 303 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2265
spoczko... ja mam 169cm waze 68kg biegam codzinnie minimum45 min do tego z rana brzuszki 30min... 2razy w tygodniu silownia i stepaerobik i jeszcze basen. biore czasem eca (jak za duzo zjem) i nie mam rewelacyjnych efektow :( a cwicze tak juz 3 miesiac. nienormalna jestem

chatcat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kasza gryczana

Następny temat

ILE BIAŁKA,WĘGLOWODANÓW...

WHEY premium