SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co teraz ? guru pomoz

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1945

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
Witam

Otoz sprawa wygloda nastepujoco- mozecie mi pogratulowac- ZERWALEM z nalogiem jaki jest picie kawy, pilem w b. duzych ilosciach zwykle ok 3 filizanek[duzych] bardzo mocnej kawy.
Od miesioca juz niepije, ma sie te silno wole ;]]]]
Wnioski: super samopoczucie full energii- serio po kawie bylem przez gora 2 h nakrecony a potem zawsze oklaplem
ale, ale jeden minus zawsze mialem niskie cisnienie i cholernie cesto boli mnie glowa

i co tu robic????? co zmiana pogody moj leb strasznie to odczowa

pozdrawiam

radek

.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
no to gratulacje ,ale ja bym tak bardzo nie przesadzał ze szkodliwością kawy...jak boli Cie główka przy złej pogodzie to jedną śmiało możesz wypić...to nie narkotyki-do nałogu nie wrócisz:)

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Ja nie piłem kofeiny przez półtora miecha ze względu na kreatynę - teraz znowu "chlam to litrami".

BOOGIE WOOGIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 826 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9577
Mamy ten sam problem z czaszka,nie ma na to rady,trzeba brac cos przeciwbolowego,jak tylko sie zaczyna bol,i przez lata uodparniac organizm na coraz nowe leki).Aha,czekam teraz na wezwanie do neurologa aby ta glowe obadal,wstepnie powiedzial ze sa leki co bierzesz cale zycie i wtedy nie boli cie nigdy,choc niezbyt mi to pasuje-zatruwac sie farmakami do konca zycia...Czasem mysle ze nam,migrenowcom Bog dal piekno ,inteligencje a te bole to to taka pokuta,hehe.Pozdrw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Andriej. Jak nie chcesz sobie aplikować kofeiny na ból głowy to uważnie patrz na skład leków przeciwbólowych. Wiele popularnych tabletek ją zawiera, gdyż ma ona działanie synergistyczne z innymi środkami np. aspiryną, paracetamolem (wzmacnia ich działanie).

Maciej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podszedłbym do tego inaczej. Bóle głowy mogą wynikać z zespołu podkradania (oczywiście w przenośni) przez mięśnie, szczególnie ćwiczone. Może lepiej byłoby używać preparatu np. Bellergot lub kropli Dihydroergotamina. Generalnie są to alkaloidy sporyszu poprawiające przepływ mózgowy. To już pozostawiam do decyzji lekarza. Nie obejdzie się bez badania.
Pozdrawiam.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
wielkie dzieki za pomoc

pozdrawiam

radek

.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ginekomastia

Następny temat

wzrok

Wiecej