SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co sie dzieje -.-?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2727

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 629 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5944
panowie kto mi powie co sie dzieje podnosilem 65 kg 11 razy i max 80 kg 1 lub 2 razy teraz biore 65kg 4-6 razy z wysilkiem a 80 to hoho

Tak ! Jestem Zbieraczem Sog'ów!
Zaglosuj na mnie,Prosze! =(

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1339 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16534
a co ma sie dziac? miales jakas przerwe wakacyjna, czy co?

teść z oma na mecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 629 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5944
wlasnie nie cwicze regolarnie..czulem sie slaby nie chcialem spalic miesni to zrobilem przerwe 1 tygodniowa ale to bylo z 2 tygodnie temu

Tak ! Jestem Zbieraczem Sog'ów!
Zaglosuj na mnie,Prosze! =(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 441 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8121
siła ci spadła i już, może być wiele powodów, przerwa, zła regeneracja i tak dalej. weź się za siebie to wróci ;p

III---III III---III III---III III---III

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1339 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16534
"czulem sie slaby nie chcialem spalic miesni" - nie trybie tego stary.
jesli miales przerwe 1week to dziwne, ze ci tak zeszlo
moze rzeczywiscie cos ci dolega i organizm jest oslabiony, napisz cos wiecej to sie pomysli.

teść z oma na mecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 629 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5944
nie wiem juz sam.. wykmincie cos chlopaki bo to mnie juz zaczyna wku... zamiast rosnac w sile spadam jak pijak ze stolka.. 65 kg nakladalem na rozgrzewke walilem sobie lajtema dzis zdejmuje i jakbym tam mial z 80 nalozone.. co myslicie o pogodzie letniej parno jest nawet w robocie nic nie zrobie a pot sie ze mnie leje jakbym zapierdzielal z 8 godzin

Tak ! Jestem Zbieraczem Sog'ów!
Zaglosuj na mnie,Prosze! =(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 629 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5944
podejrzewam pogode.. albo moze leki bo cos mnie wysypalo bylem u dermatologa przepisala mi tabletki.. nie moge stosowac zadnej kreatyny bo zawiera ona w sobie witamine A tak jak ten lek i przez okres brania lekarstwa nie moge nic stosowac zadnych suplementow a przed tem zaczelem brac kretke 1 cykl byl no i teraz nie moge nic ale watpie zeby mnie tak ten lek oslabil bo normalnie na codzien czuje sie raczej na silach a jak sztange zdejme ze stojakow to czuje sie malutki.. nie wiem co z ta pogoda moze ona tak na mnie wplywa jestem oslabiony czy cos

Tak ! Jestem Zbieraczem Sog'ów!
Zaglosuj na mnie,Prosze! =(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49888
spokojnie nie panikuj to jest normalne zacznij znow normalnie jesc cwiczyc tez tak mialem pare razy czesto trzeba wracac do formy lecz to troche trwa organizm to nie maszyna z czasem sie rozkreca

Pamiec miesniowa jest takie pojecie

ktore

jesli doszlismy do jakiegos wyniku ciezko robota i jedzeniem ale zdarzyla nam sie przerwa i zmuszasz organizm do takiego wysilku w ktora na dana chwile nie jest podolac (daj mu sie troche zregenerowac) w sensie zmniejsz troche intensywnosc cwiczen zmniejsz ciezary i wtedy organizm sobie (tak to nazwe)przypomni ze kiedys juz taki ciezar podnosil tylko potrzeba mu na to troche czasu i nie zarzowac za bardzo
czyli przez jakis czas zrob w miare lekkie treningi
dam CI przyklad

pierwsze 2 tygodnie treningu klatki

zalozmy 40x12/50x10/55xile tam dasz rade/55 kg tez ile rady dasz

nastepny trening klatki

40/50/55/60

i jeszcze jeden

40/50/55/60/60 organizm zacznie sobie juz powoli przypominac

jak widze jestes w takim okresie treningowym ze tak napisze poczatkujacym czyli sila jak narazie bardzo szybko rosnie

ew mozesz se wspomoc suplementacje kreatyna

a tera soga dawajta


Turysta na MODA !


aha daje Ci okolo miesiac czasu ze powinienes wrocic do tego co bylo jesli kreatyne odpada lozik dobre jedzenie powinno pomoc

Zmieniony przez - Turysta16 w dniu 2009-08-18 23:32:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
weź się za michę

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 305 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2995
musisz brac kox inaczej bedziesz ciagle spadał az cofniesz sie w rozwoju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 629 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5944
hehe oke dzieki chlopaki

Tak ! Jestem Zbieraczem Sog'ów!
Zaglosuj na mnie,Prosze! =(

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobór sprzętu na siłownie.

Następny temat

Tabela postępu

WHEY premium