SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co sadzicie o takim ulozeniu supli

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 171 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1027
Nastepnym tyd to zrobimy:)
musze jeszcze rozpisac jak brac supple w dni nie treningowe...
dlatego ze cwicze 5 dni a weeked rest day ale jest miejsce na dlugie trasy na rowerze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wydaje mi sie ze jesli dieta jest w DNT w porzadku to jedynie HMB i spalacz i bedzie OK w wersji ekono ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 171 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1027
tak tak dieta trzymana przez 7dni:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ocenimy pierwsze postepy za 7 kolejnych dni :)

powodzenia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2681
Ja tam już pięc miesięcy jadę bez supli i efekt wynikający z ich braku jest niewielki ,w sumie bardziej cieszę się z tego ze mam te 2 tysiące w kieszeni niż z tego ze miałbym ten centymetr więcej w kablu,czy 3 kilo więcej na sztandze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 236 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6581
W sumie jeśli dobrą masz michę to po co suple? To ma być uzupełnienie niedoborów w pożywieniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 171 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1027
dobra micha dobre supple I sie jedzie
mi tam kasa nie gra czy wydam je... dobrze preferujaca mam prace.. wiec moge dzialac smialo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 236 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6581
Nie no spoko stać Ciebie to kupuj. Sam mam jeszcze więcej supli niż Ty wymieniłeś, więc trudno takie podejście krytykować- to by była hipokryzja :p Tylko niektórzy traktują suple jako podstawę diety, a nie jako uzupełnienie. Zaznaczam przy okazji, że nie chodzi mi o Ciebie.

ps. a zestaw supli całkiem przyjemny :) powodzenia w dążeniu do celu.

Zmieniony przez - Zyberiusz w dniu 2014-05-31 22:19:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
zawsze DIETA na pierwszym miejscu
jednak nie zawsze i nie kazdemy sie chce wszystko robic idealnie - tutaj pomocne sa odzywki

dodatkowo sa suplementy ktore pomagaja poprawic pojedyncze (czasem jednak i hurtowo ) parametry treningowe
jak spalacz czy juz klasyczna kreatyna

nie mozna wiec zawsze powiedziec ze suple to jedzenie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 236 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6581
Po pierwsze dieta, po drugie trening, ewentualnie dalej suple. Zgodzę się, że pomagają, ale niektórzy uważają, że jest to cudowny środek. Zgodzę się, że jest kilka suplementów, które warto brać. Jednak jak ktoś myśli, że weźmie np. spalacz i tłuszcz będzie sam leciał no to sorry. Ok nie piszę tutaj o autorze wątku, ale spotkałem się już z takimi przypadkami.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kwas ursolowy – w poszukiwaniu bezpiecznych sterydów

Następny temat

mikro i makroelementy dla lekkoatletów

WHEY premium