SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co robicie, gdy cos wam wypadnie?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2062

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
siemka, czasem zdazy sie tak jak np u mnie ze poznam jakas panne spedze z nia w amoku caly dzien, noc, wie prawie nic nie zjem i oleje dzien treningowy. jak sobie z tym radzic gdy okazuje sie ze zapomnsiles zrobic dzis plecow z trzy dniowego plany, czy jest 22:00 a ty pierwszy raz otwierasz lodowke tego dnia?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
ta, ona troche białka zjadła i zostąłem na lodzie ;d

caly dzie na jajkach na smalcu i boczku, masakra. Potem się dziwi ze ja taki chudy ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
No nic nie zrobisz. Nie nadgonisz, po prostu wracasz do rzeczywistości i lecisz wg planu.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Trzeba sobie zadać pytanie co dla kogo jest wazne, jak trenujesz rekereacyje dla samego siebie, na 1 miejscu życie potem siłownia.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
david13
siemka, czasem zdazy sie tak jak np u mnie ze poznam jakas panne spedze z nia w amoku caly dzien, noc, wie prawie nic nie zjem i oleje dzien treningowy. jak sobie z tym radzic gdy okazuje sie ze zapomnsiles zrobic dzis plecow z trzy dniowego plany, czy jest 22:00 a ty pierwszy raz otwierasz lodowke tego dnia?


a jak sobie radzić ? normalnie , funkcjonujesz dalej. Nic nie nadrobisz i tyle lecisz dalej wg swojego schematu. Inna sprawa że nie specjalnie widzę jak można dopiero o 22 coś zjeść (i to już nie w kwestiach związanych z odżywianiem pod sporty sylwetkowe)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Poza tym, co to za Panna, co ukochanego nie nakarmi przez całą dobę? A na poważnie, to jednodniowe odstępstwo zdrowia i sylwetki nie zrujnuje, ale jeśli to się częsciej powtarza, to może się niekorzystnie na zdrowiu odbić.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
david13
siemka, czasem zdazy sie tak jak np u mnie ze poznam jakas panne


raczej to nie jego ukochana
co nie zmienia faktu że coś do zjedzenia powinno być


Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2017-07-27 22:53:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
no ukochana nie xP ale ostro sie porobilo wiec nie myslalp sie o glodzie

w ogole to jako facet ktory czesto jest z kims innym, w wieku 29 lat jestem po 3 zwiazkach i z 20 "zapchaj dziurach"
zauwazylem ze tak naprawde my mezczyzni sie glownie popedem kierujemy, gdyby nie on ja pewnie mialbym wyj.. na samkczki. a tak to jak ide potanczyc, to zarazdo jakiejs podbijam i jest moja a pozniej "tydzien-dwa zabiegane" wychodzi szydlo z worka i sytuacja sie powtarza.



Zmieniony przez - david13 w dniu 2017-07-28 05:38:21

Zmieniony przez - david13 w dniu 2017-07-28 05:39:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2581 Napisanych postów 5117 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78311
Zależy wszystko na jakim etapie jesteś
Zawsze można te panny jako aeroby potraktować haha
a tak serio, dzień głodówki nikomu krzywdy nie zrobi, jak odpuścisz np plecy we wtorek to zrób je w środę albo przesuń plan o dzień.

Jak nie jesteś zawodnikiem to ciesz się pannami i życiem.
Siłownia zawsze cierpliwie poczeka, młodość nie.
Pozdrawiam!

P. S. Mimo wszystko jednak uważam że najlepiej pogodzić panny z siłownią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5
Ja zawsze w takich przypadkach idę zgodnie z planem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
wiadomo że jeden tryb nie idzie do końca z drugim (skoro wspomniałeś o imprezach) ale też nie ma co się ograniczać z nie wyjść się pobawić bo ciężary czy później to przeżywać tylko robić dalej swoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1071 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53478
no i kolejna niedziela po calonocnych aerobach. moze ta wstanie i sniadanie pomysli zrobic xd

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kontuzja mięśnia półbłoniastego, prosze o pomoc

Następny temat

Rezonans magnetyczny - czy warto?

WHEY premium