SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co robię źle?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 590

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3564


Dzień dobry, ćwiczę sam na swojej małej siłowni w piwnicy już 8 miesięcy. Plan wygląda tak, że ćwiczę na zmianę fbw, split, 3 dni w tygodniu (poszczególne ćwiczenia dobrze dobrane wg. poradników na tym forum). Oprócz tego jem 4/5 posiłków dziennie, w prawie każdym jest białko. W te 8 miesięcy przybrałem z 63/4 kg na 70, ogólnie efekty siłowe są też duże. Na ławce płaskiej zaczynałem od 20 kg, teraz serie robie ciężarem ponad 50. Na początku wogóle nie robiłem podciągania na drążku (tylko martwy ciąg, wiosłowanie i szrugusy na plecy), drążek dokupiłem ok. miesiąc temu i zacząłem na nim ćwiczyć (narazie opuszczanie bo dźwigam się tylko 2/3 razy). Patrząc na zdjęcia może mi nie uwierzycie ale w wyglądzie też się sporo zmieniło bo zaczynałem od kompletnego zera; mięśnie praktycznie nie istniały.
Dołączając zdjęcia proszę Was o rady co jeszcze mogę zmienić, poprawić etc, bo jednak w 8miesięcy chyba powinienem wyglądać już zdecydowanie lepiej, sądzę tak np. po efektach innych ludzi z tego forum i np. po tym: http://www.naluz.net/2009/03/30/niesamowita-transformacja-w-5-lat-89-foto/#more-267

Proszę o wszelkie rady, sugestie itd, może mam dużo więcej jeść? ćwiczyć innym planem? może jakiś dodatkowy sport? Do poszerzenia tych pleców wystarczy drążek?

Pozdrawiam


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 22

Waga: 70

Wzrost: 175

Cel treningowy: masa

Staż treningowy na słowni: 8 miesięcy

Uprawiane inne sporty: brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): ławka, sztanga, hantelki, drążek

Dieta: jem to co powinno się jeść, unikam słodyczy itd

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3564


,.,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Ćwicz dalej, pilnuj regularności treningów i techniki ćwiczeń.

Jedz odpowiednio bo to klucz do sukcesu.

Wysypiaj się.

Skoro startowałeś od zupelnego zera, sam widzisz efekty i progres to jest całkiem okej, potrzeba ci jeszcze masy mięsniowej.

Zmieniony przez - Viren w dniu 2011-05-28 19:13:21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan

Następny temat

Trening- proszę o ocene.

WHEY premium