SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co o tym myslicie???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3183

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 291 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4069
co myslicie o vitinie firmy delecta?? oze napisze sklad (na 1 porcje) bialo:6,2 g
tluszcz:2,4 g
weglowodany:36,5 g
blonnik:2,9
i 180 kcal

czy moge to zjesc po treningu areobowym??? co w ogole powinnam zjesc po takim treningu??dowiedzialam sie ze w sumie to posilek ten powinien byc czysto bialkowy ale naprawde nie wiem co bym mogla zjesc...biorac pod uwage ze mam diete do 1500 kcal a po treningu ide na 9 godzin do szkoly...(biore zawsze 3 kanapki z ciemnym chlebkiem i jablko czyli 6 skibek... a potem obiadek skaldajacy sie z ok 400 kcal...a potem moze jakies jablko...boje sie ze po treningach aerobowych bede taaka glodna i bede musiala przekroczyc to moje 1500 kcal...aha tylko nie piszcie ze mam zjesc rano tunczyka!!! pozdrawiam bulma
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 291 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4069
ykhm!!! co jest??!! co tu taki zastoj co??!!!czyzbyscie nie znali odpowiedzi na dreczace mnie pytania??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po treningu bezposrednio zjedz 40-50g wafli ryzowych i po godzinie dopiero pelny posilek - sporo bialka, ww zlozone , warzywa. Rozumiem ze trenujesz na czczo wiec to powinien byc twoj najbardziej wartosciowy posilek dnia. Ale w tej kwestii nalepiej udaj sie do Smoczka. Ona Ci chyba lepiej pomoze w Twoim przypadku.
Co do Vitiny i innych tego typu swinstw w proszku, instant to sobie je daruj. Wiecej Ci przyniosa szkody niz pozytku.
Pozdrawiam

Jak se podchmielisz, tak się wyśpisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
Profil nie dziala wiec nic o Tobie nie wiem.
Napisz cos wiecej o sobie: waga, trening (objetosc, kiedy) , dieta (najlepiej rozpisz). Wtedy odpowiemy.

I opisz ta Vitine bo zupelnie nie wiem co to jest (z czego toto jest).

______________________________
I want to be a better man
Lord knows that I'm trying
I want to keep the master's plan
But sometimes things get wild
Demons sleep with me in bed
I can feel their fire
When darkness gets around my head
Sometimes I go blind
______________________________
Doradca w Odżywianiu

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 291 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4069
a wiec vitina sklada sie z platkow jeczmiennyh i iowsianych mleko odtluszczone w proszku cukier proszek jablkowy otreby owsiane modyfikowana (?!) skrobia ziemniaczana e1412 jablka suszone siemie lniane slonecznik sol aromat identyczny z naturalnym (hehe) barwnik tez idetyczny z naruralnym: beta karoten ....no to wszystko..jest praie identyczny do naturalnych skladnikow



a co o mnie...no to przez 3 lata gralam w kosza (jako rozgrywajaca.. ) jestem sprawna fizycznie mimi paru kilogramow za duzo..mierze 165 waze 60 kg.....nie chce mi sie wiecej pisac......no i nie jem wiecej niz 1500 kcal- jesli chodzi o diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 291 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4069
no myslicie cos o tym??!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
Jak na cos po treningu aerobowym to nie polecam.
Lepiej jakies carbo, glukoze czy wafle.

______________________________
I want to be a better man
Lord knows that I'm trying
I want to keep the master's plan
But sometimes things get wild
Demons sleep with me in bed
I can feel their fire
When darkness gets around my head
Sometimes I go blind
______________________________
Doradca w Odżywianiu

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 291 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4069
hm...a moze byc np jajaecznica albo puszka jakies rybki w pomidorkach..albo moje ukochane platki cheriosy???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
Kiedy ta jajecznica i inne smakolyki?

______________________________
I want to be a better man
Lord knows that I'm trying
I want to keep the master's plan
But sometimes things get wild
Demons sleep with me in bed
I can feel their fire
When darkness gets around my head
Sometimes I go blind
______________________________
Doradca w Odżywianiu

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 291 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4069
no na sniadanie po aerobach......macie dla mnie w ogole jakies wskazowki??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BULMA
Powtorze Ci jeszcze raz. Po treningu (szczegolnie aerobowym) musisz uzupelnic braki glikogenu w miesniach, czyli musisz podniesc poziom cukru, czyli musisz dostarczyc organizmowi jakichs weglowodanow prostych. Mozesz to zrobic jedzac TUZ po treningu odzywke weglowodanowa (carbo) lub 50g wafli ryzowych lub pszennych lub 30g glukozy. wszytsko poza carbo do kupienia w zwyklych spozywczakach. Dopiero 30-60 min po tym posilku zjadasz jakies weglowodany zlozone (ryz,makaron,kasza) + duzo bialka (cycki kuraka,bialy ser,wolowina,bialka jaj) + jakies warzywa. Polecam pomidor i ogorek holenderski gdyz sa to rzeczy na ktorych strawienie organizm zuzywa wiecej energii niz one same dostarczaja, wiec wytwarza sie ujemny bilans energetyczny o co chodzi przy odchudzaniu.
Jesli chodzisz np. na godz 8 do szkoly lub pracy (a tak wnioskuje) i robisz jogging przed tym to radze zrobic tak:
6.00-7.00 aeroby (jogging,rowerek)
7.00- posilek z ww prostych
7.00-7.30-czas na prysznic,wyszykowanie sie,przygotowanie posilku
7.30-7.45-sniadanie
Jesli masz malo czasu rano lub tak bardzo lubisz ta jajecznice to polecam jajko z makaronem na sniadanie. Przygotowuje sie szybko i latwo. gotujesz makaron (taki jak do rosolu lub spaghetti), w tym czasie przygotowujesz sobie jajka jak na jajecznice i mieszasz to na patelni. przygotowanie tego nie powinno Ci zajac wiecej czasu jak 10-15min.

Uff.. Mam nadzieje ze juz rozwialem wszystkie twoje watpliwosci i pytania i ze dasz nam jush spokoj!!!

Oczywiscie zartuje - mam nadzieje ze pomoglem ;)
Pozdrawiam

Jak se podchmielisz, tak się wyśpisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poniewaz glikogen jest zuzywany w trakcie wysiku aerobowego w stopniu niewielkim (energia jest czerpana na drodze przemian kwasow tluszczowych)
nie wydaje sie zasadne spozywanie weglowodanow prostych po zakonczeniu cwiczen aerobowych.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nieobecność

Następny temat

Usuwanie owłosienia i blizn

Wiecej