SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co najlepsze zeby przytyc ? tanim kosztem hehe

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 18
Mam nie typowy problem ponieważ mam szybką przemieniane materi (tak stwierdził kolega)pale szlugi nalogowo paczka max 35godin do tego 2-3 razy w tygodniu giet kopru wypalam...
Od 2 miesięcy:
* jem w tych samych godzinach mniej więcej (5-6) posiłków łącznie w ciagu dnia śniadanie , cos w szkole , obiad , znów cos zjem okolo godz 17 , potem okolo godziny 19-20 jem i okolo 22:30 kolacja .
*odżywiam się w miarę dobrze na tyle co mogę
*staram się co drugi dzień ćwiczyć a robie to nalogowo tez od dwóch miesięcy bo wczesniej czasu nie bylo i checi .. Robię pompki,wjazdy zacząłem robic no mam na kartce te ćwiczenia mniejsza o to fakt faktem ćwiczę co drugi dzień 1,5godz maksimum 2 godziny
*ćwiczę tez z jednym hantlem 10kg (narazie) poniewaz chciałem przy kozaczyć i przy 60kg na lawce mostek się odezwał i od półtora tygodnia na lawce nie ćwiczę oczywiście wczesniej mniejszy ciezar bralem
*nie brałem nigdy sterydów żadnych (nad czym się zastanawiam bo zaczyna juz mnie to irytować ze kur.. non stop 55kg na wadze ) na pusty zoladek ze tak się okresle i bez ubran żeby nie było mam 168 cm wzrostu i 17lat poszedłem w mamę i dlatego jestem niski
*nie brałem odzywek ze sklepow choc kiedys u kolegi jeden raz na masę
*robię sam molotowa na po treningu z np
2xbanan
2xjajka cale
1xszklanka jogurtu owocowego
1xszklanka mleka
3-4lychy stolowe cukru
75g mrożonych owoców (borówek)
1xlyzka stolowa miodu
*planuje zakup mass activlab w netto choc zastanawiam się żeby nie kupic jakiejś lepszej polecajcie mi i proponujcie co mam z sobą zrobić hee
Ps.sterydy na masę są ? Czy cos w tym stylu ze nie tracę tego wszystkiego co zjem tylko idzie w ciało większość proszę o pomoccc !
Proszę o wyrozumiałość i jakby temat byl nie odnosny do treningu dla początkujących proszę o przeniesienie tam gdzie powinien być.




Zmieniony przez - SkunneK w dniu 2018-03-08 05:41:25

Zmieniony przez - SkunneK w dniu 2018-03-08 05:44:30
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 619
Odżywka węglowodanowo-białkowa to tylko UZUPEŁNIENIE diety, zresztą tańsze niż porządne posiłki :) Na pewno łatwiej Ci będzie przytyć stosując "masówkę" ale to nie zwalnia Cię z wpie***nia jak prosię :) Kontroluj wagę raz na dwa tygodnie np.: jak nie przytyłeś 1 KG, jedz więcej/lepiej. Jak masz czas i ochotę, to poproś kogoś tutaj z ekspertów o jadłospis, albo po prostu żryj i lub KG choćby tłuszczu póki chudy jesteś :)

A co do ćwiczeń, jeśli nie możesz sobie pozwolić na siłownię, to stosuj przynajmniej jakiś profesjonalny instruktaż kalisteniki (poradników w Internecie jest mnóstwo).


Zmieniony przez - Qpers w dniu 2018-03-08 21:12:25
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie sądzę by to było pisane poważnie ,jeżeli tak to gratulację :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
witaj, przede wszystkim trzeba zaczac od grutownej przebudowy diety, zaczac jesc faktycznie to co potrzebuje organizm i takie ilosci, ktore pozwola na przytycie.
tutaj nie ma filozofii, jak nie tyjesz, to jesz za malo, z powietrza nie urosniesz, musisz jesc wiecej, na tyle duzo, aby masa ciala powoli wzrastala.

trening tez bedzie tutaj kluczowy, musi uwzgledniac cale cialo, ciezkie cwiczenia wielostawowe, ktore pozowla na rozwoj ciala

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Zamiast gieta kopru to kup sobie jakiegos gainera

*nie brałem nigdy sterydów żadnych (nad czym się zastanawiam bo zaczyna juz mnie to irytować ze kur.. non stop 55kg na wadze )

Mysle, ze po sterydach u Ciebie moze byc tylko gorzej ....z główką

P.S a jak Cie martwi waga to przy kolejnym wazeniu zważ sie z tą hantla 10 kg ktora cwiczysz i bedzie 65





Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2018-03-08 11:14:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 18
Hehe pierwsza odpowiedz mnie urzekla i ta z koprem tez. Planuje zakup odzywek ale pytanie czy są jakies na przyrost masy tluszczowej i jednocześnie mięśniowej .. Polećcie mi jakies odzywki .. PS.jem w ch** i ciut ciut . PS nie mogę przytyć a naprawde jem w ch** bo gastro non stop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136782
Wrzuć dietę w formie zrzutu z Potreningu.pl Ten szejk co sobie robisz jest średni, na kij sypiesz tam cukru stołowego?

Zacznij ćwiczyć z ciężarami bo klepaniem samych pompek po 2 godz dziennie to co najwyżej zaszpanujesz przed sierżantem w wojsku na unitarce

Weź ogranicz to zioło bo sorry, ale ale jesteś nastolatek i palisz co 2 dni? To co Ty będziesz brał jak dojdzie odpowiedzialność za 30 klientów w pracy? Ścieżka koki z rana żeby tylko z łóżka wstać?

Ps. A nie przyszło Ci do głowy że to przez zioło nie możesz przytyć?
1

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurze co by Ci tu polecić 4 piwka do jedzonka i za 2 tyg masz już dodatkowe kg serio :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 619
Dla pocieszenia powiem Ci, że kilka miesięcy temu zaczynałem przy niemal identycznym wzroście i masie... W pół roku przytyłem z 54 do 64 kg, wystarczyło JEŚĆ WIĘCEJ... Nigdy nie stosowałem żadnej diety, zwyczajnie zacząłem jeść to samo, tylko w większych porcjach (na siłę). Kilogramy same lecą do góry, bo gdzieś nadmiar kalorii musi się odłożyć.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
jest wiecje to pojecie wzgledne, dla kogos kto jadal 6kapanek dziennie, 8 kapanek bedzie oznaczalo wiecej:_) dlatego lepiej znalezc jakis bardziej konkretny punkt odniesienia, jak np wartosc kaloryczna minimum

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 18
Co do ćwiczeń to 11 ćwiczeń mam z własną masa ciała a hantel mam bo typek lezal za gita i go mu pobralm bo grubas i tak nie cwiczyl xde ok sprobuje zacząć jeść jeszcze więcej ale apetytu ogólnie nie mam . Nie wiedziałem ze palenie ma cos do tycia do apetytu to wiem .. A jakies odzywki polecacie ? Pompę mogę brać ? Bo mam budżet z starszym kolega i chcemy na pol sobie zamówić odzywek . PS. Waga dzisiaj pokazala 56kg :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Źle się odżywiasz i słaby trening z jedną hantlą, to słaby bodziec do wzrostu masy mięśniowej
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie ćwiczenia dla kobiety szczupłej ?

Następny temat

Dziennik treningowy

WHEY premium