SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co najlepiej spala tłuszcz ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25053

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1757 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14215
Większość ludzi pisze że l-karnityna jest do dupy, i lepiej inwestować w inne spalacze tłuszczu. Tylko jakie? która odżywka najlepiej (najszybciej) spala tłuszcz????

z góry dziękuje!!!!:)

Bóg Honor Ojczyzna !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9
Rozumiem. A czy mógłbyś podać nazwy jakiś odżywek czy coś tym stylu żebym po prostu poszedł i kupił i żeby pomogło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ECA.

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 780 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 67484
Te inne spalacze to ECA ale nic nie napisales o sobie wiec niewiadomo czy mozna Ci to polecic.Pamietaj ze jest to srodek silnie pobudzajacy.Duzo informacji znajdziesz w archiwum,jednak mysle ze odpowiednia dieta i cwiczenia moga dac naprawde duzo nie narazajac zdrowia.
Ps.wypelnij profil bo bez tego ciezko cokolwiek poradzic.

Pozdrowienia

voytas
1

voytas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz zdrowe serce? Jak tak to wal ECA + np. białko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4964
Absolutnie nie kupuj HCA z Hiteca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MMMaciek a co ma piernik do wiatraka ???

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4964
A to że ostatnio to stosowałem chodzi mi o HCA .Niby to spalacz tłuszczu nawet jest napisane na pudełku że w Indiach nazywają go pożeraczem tłuszczu itp. Brałem to przez miesiąc jedno pudełko i absolutnie nie zauważyłem żadnych zmian na lepsze. Więc o to mi chodzi.

PS
Jak nie widzisz podobieństwa między splaczem tłuszczu a HCA to bardzo mi przykro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć.
Mam pytanko, czy branie 2 tabletek tussipectu + 1 tabletka kofexu okoł 45 - 60 min. przed treningiem, da efekty energetyczne i będzie spalać tłuszcz ???

Z góry dziękuje za odpowiedż i POZDRAWIAM...

Kamiński Artur
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
Tak,dodaj jeszcze aspirynę i masz ECA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki crash.
Ale zastanawiam się nad używaniem aspiryny, bo ona powoduje że organizm dodatkowo się poci, a to zabardzo mi nie odpowiada.
Dlatego też, czy używanie efedryny i kofeiny bez aspiryny nie wpłynie negatywnie ne póżniejsze efekty ???

Dzięki i POZDRAWIAM...

Kamiński Artur
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
efedryna+kofeina+aspiryna, kazda z tych rzeczy podnosi ciepłote ciala(wieksze spalanie), ale razem sa duuuuzo bardziej skuteczne, tylko trzeba uwazac zeby nie przedawkowac, np aspiryna stosowana przy goraczce, chorobie obniza temperature ciala ale stosowana bez potrzeby(gdy jestes zdrowy) podwyzsza temperature, duzo kofeiny ma zielona herbata(ok 4-5%), lecz duza ilosc tycz produktow w moczu dyskwalifikuje cie z zawodow(w polsce te produkty sa zakazane a wiec to zalezy tylko od ciebie, a co do l-karnityny -naprawde jest do dupy (chyba ze masz duzo kasy)

ramirez
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odzywki za 400zl

Następny temat

Biostymina+Kreatyna

WHEY premium