SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co na wypadanie wlosow?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14195

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2347
witam mam problem z wlosami na glowie chodzi o to ze mi wypadaja...
wiec tak dlugo juz uzywam gelu do wlosow od kad pamietam czy to wypadanie wlosow jest tym spowodowane? ze wlosy sa slabione?
poradzcie mi prosze jakies dobre plyny czy cos takiego
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
https://www.sfd.pl/Search.asp?wczym=tytul&search=wypadanie w�os�w

a jakiego żelu używasz? jak jakiegoś za 3 zl to może i być od tego, może też nakładasz kosmiczne ilości tego specyfiku,
jak chcesz miec pewność że to ten żel to go odstaw na jakis czas i zobaczysz czy nadal wypadają, jesli tak tzn że nie od tego, albo zmień na inny
włosy moga wypadek z róznych przyczyn, od stresu po niedożywienie i jeszcze inne

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2347
dzieki bardzo a mozesz mi doradzic jakies masci na wcieranie we wlosy...czy cos takiego? nie chce byc lysy zelu juz nie nakladam...
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8750
mi masakrycznie wychodziły kłaki :P
najpierw po operacji wyrostka i prawdopodobnie było to spowodowane narkozą, brałam DROMIN i naprawde mi pomógł już po paru dniach

po jakimś czasie znów sie zaczęło i było to spowodowane brakiem składnika w moim organizmie i moim d****izmem (zła i uboga "dieta") :P (ogólnie mam anemie od dziecka) czyli żelaza, brałam ascofer przez 2-3miechy i na razie nie musze sie martwić szczotką pełną kudłów

niedawno dermatolog przepisał mi środek LOXON 5%, właśnie do wcierania, hm, wydaje mi sie że nieco pomógł, jednak więcej chyba zawdzięczam żelazu ;) drogie to troche jest, więc na początek porób badania i spróbuj ten DROMIN (drożdzowy i dobry też na paznokcie, cere)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 560
Ja to moze monotematyczna jestem, alee... na wypadajace wlosy, na wszelkie z wlosami klopoty... nafta kosmetyczna, li tylko i jedynie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2347
dzieki bardzo za wypowiedzi naprawde mi pomogliscie! pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1639 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39608
U mnie pomoglo ziele skrzypu
do tego wit z grupy B plus cynk
i szampony przeciwlupiezowe np nizoral
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 560
Moge z calego serca polecic jeszcze szampony, odzywki i kapsulki wzmacniajace wlosy firmy Radical. Szczegolnie zestaw kapsulek - kuracja miesieczna kosztuje ok 33pln i jest najlepszym, moim zdaniem, specyfikiem przeciw wypadaniu wlosow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1639 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39608
Lou gdzie to mozna dostac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2347
sluchajcie mam cos takiego: wosk do wlosow, jakis Petrole Lotion to jest plyn z nafta kosmetyczna i chlorofilem i jeszzce taki maly spray Loxon 2% -to jest plyn do stosowania na skore glowy(pobudza porost wlosow) jeszcze jest niby 5% ale to wezme jak to skoncze...jak myslicie moze byc? narazie?
aha i chyba kupie sobie to co radzicie. troche tego bedzie;P pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2347
aha i mam WYCIĄG ZE SKRZEPU POLNEGO Z WITAMINAMI
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kolor włosów

Następny temat

Pare pytan o badania

WHEY premium