SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co na pierwszy raz??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc wszystkim. Chcialbym sie was poradzic co jest najleprze na pierwszy raz. A chodzi mi tu o to co by wziac nie mysle tu o tych "powaznych" cyklach typu meta. Tylko o czyms slabszym po czym beda jakies efekty. pleas doradzcie cos...;-}
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Stary Ty masz 15 lat !!!!!!!!!!!!!!!!!
Polecam dobre odzywianie sie witaminki i dobry trening.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witaminki?? np B12 w zastrzykach?? , a trenuje 3 latka i jakies tam efekty mam zwlaszcza ze jestem endomorfikiem. bralem gainery i wiele mi to nie dalo, ale nie narzekam. niechce brac sterydow dlatego napisalem cos slabego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6569
nie chcesz brac sterydow, tylko zastrzyki ;), wszystko jedno jakie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1549 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9462
Stary nie wazne czy nabierasz masy czy nie, czy cwiczysz 3 czy 5 lat. Majac 15 lat nie powinines brac nic. Szkoda zdrowia. Za 4 lata mozna pomyslec ale do tego czasu cwiczac uczciwie, do tego na odzywkach itp bedziesz wystarczajaco wielki. Zaufaj mi. Nie bierz tego gowna a w kazdym razie nie majac tyle lat ile masz.

"Carpe diem" bo "Panta rhei".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
zgadzam sie z przedmowca w 100% poczekaj pare latek i wtedy sie zastanow nad sensem brania SAA!!!

'The only thing to fear is running out of bear'
MODER DZIALU TARGOWISKO

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
w wieku 15 lat twoja gospodarka hormonalna dziala na korzysc twoich treningow wiec daj sobie spokoj z koxem

na twoim miejscu zastanowilbym sie nad przemyslana suplementacja, zapodaj sobie np. dobrej jakosci bialko, przecierz to wlasnie jego niedobory sa obserwowane u duzej czesci poczatkujacych kulturystow...
pomysl tez nad hmb hi-teca.... moj znajomy polaczyl to razem z kreatyna i mial dobre efekty w postacie suchej masy miesniowej...
poczytaj troche o suplementacji a nie psuj sobie organizmu sterydami zwlaszcza w wieku 15 lat

g4bb3r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki wszystkim , poradze sie was i lepjej nic nie wezme :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
i to jest bardzo dobra decyzja

'The only thing to fear is running out of bear'
MODER DZIALU TARGOWISKO

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MIETEK RUSKI CZY POSKI?

Następny temat

Ganabol

WHEY premium