SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co na mase miesniowa?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10499

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!
Potrzebuję pomocy fachowców i "doświadczycieli") Zależy mi trochę na zbudowaniu masy mięśniowej no i do tego przydałaby się jakaś odżywka. Na siłownie chodze długo - wyniki są niezłe - ale do tej pory bawiłem się tylko z Kreatyną. Jakie odżywki możecie polecić? Głównie ze stajnie hi-teca może? Coś pewnie co zawiera białko? Crea mass, whey pro? A możę HMB - o którym nie wiele wiem. Z góry dzięki, pozdr
Kamil
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe, coś mi się żle wpisalo z tym udem:) nie 95 ale 59 mialo byc:P...co tam:) dzieki for all za odp
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1071
Nie wiem jak stoisz z kasą, ale jeśli chodzi o hiteca to polecam ci Super Mass Professional. Kumpel brał i był bardzo zadowolony. Akurat teraz w sklepiku jest promocja na tą odżywkę. A co do HMB - dobre, ale w dużych dawkach i przez dłuższy okres czasu. Jednym słowem nie opłaca się, są lepsze środki, a poza tym HMB nie jest na mase. Pozdrawiam.

Byk

Byk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7752
dobre tez jest odzywka American Muscle gdzie bialko wynosi 25%


Tommy

Tommy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
hmm
jak juz to bym sobie sprawil
zestaw
bialko
gainerka
aminokwasy
hmb
+ kreatna

pytanie jakie to sie usali jak bedzie wiadomo ile kasy masz

...::: MoD MoDoW :::: PaN I WlAdCa WaSzYcH ZdIeC :::...

zycie jest walka... .. .

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6143
profil wypelniajcie!!!!!!!!!!!!!!!!! ja polecam z hi tec bialko hi tec protein , jesli nie masz problemu z tluszczem to gainer czyli super mass profesional -stosowalem i jest naprawdey ,creamass tez stosowalem pewnie sa lepsze kreatyny ale ta jest niezla i ten smak pychota hmb bralem ale w smiesznych dawkach wiec sie nie wypowiadam , zhi teca to chyba tyle hi tec protein bedzie lepszy od ich serwatki (to nie tylko moje zdanie)

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
hi tec protein bardzo dobre bialeczko) stosowalem i polecam!!!!

co do zestawu na mase to ja polecam kreatyne,glutamine i bcaa badz hmb no ale to troszke kosztuje wiec poczekajmy az powiesz ile mozesz zaplacic!!!
i prosba wypelnij profil!! zawsze jest latwiej doradzic!!!!

'The only thing to fear is running out of bear'
MODER DZIALU TARGOWISKO

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oki, wypełniłem profil. Sorka:) Poza tym dzięki za odpowiedzi. Z kasą to sam nie wiem. Różnie to bywa. W każdym razie nie najgorzej. A co powiecie na zestaw hitec protein i kreatyna? Bedzie dobre na mase? Ewentualnie moze jakis gainer? Ale zeby tego za duzo nie było:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6143
moim zdaniem ok tylko teraz jakas madra kreatyne moze od cybera jaks z usa typu prolab asc przejzyj troche albo od lalki lub sona multipower ultimate spotrs one a z tym udem to jak ty na kicku kopiesz ja mam 60 przy 187 tez chodze na kicka i nie wyobrazam sobie jak bym mial ponad 90 ja mierze w najszerszym miejscu u gory , a w podziece wystarcza sogi

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 133 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1624
American Muscle nie polecam tak samo Scieka Nutrition!!! Lepiej już kupić nutrenda, albo troche dołożyć i MM4000! a do tego tribulusa zapodać!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6143
bardzo madre tribulus on ma tylko 20 lat po co przeciez jest tyle innych srodkow

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
kreatynka i bialeczko bardzo dobrze
mozesz tez zapodac kreatynke z glutaminka efekty murowane!!!
kreatynke proponuje HDT od cybera badz jakas od SONBATEGO!!!!

powodzenia!!!

'The only thing to fear is running out of bear'
MODER DZIALU TARGOWISKO

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy bialko ... ?

Następny temat

Problem z kreatyna hiteca!!!

WHEY premium