SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co na głód

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
witam ! Mam bardzo niski BF...okolice swojego set pointu jakieś hmmm 10-11% i zależy mi na utrzymaniu...każde minimalne przekroczenie w diecie i odkłada mi się czasami przegrywam choć później AERO to nadrabia :):)

Podajcie jakiś środek na głód...bo taki odczuwam między posiłkami...coś z apteki , sklepu z odżywkami , nie chodzi mi o coś typu efedryna itp. wogóle sam siebie zaskakuje że o to prosze... ja znałem do tej pory takie metody na głód...

-warzywa zielone (błonnik)
-dużo pić wody i herbat zielonych
-jakieś witaminy...ale ja wszystko mam
-SILNA WOLA

a może jest coś w aptece do kupienia na zabicie uczucia głodu ??

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Chrom I zwieksz warzywa.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
okej....ile tego chromu łykać ?

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 658 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5426
30mikrogram chromu, czyli 1 tabl/dzień najlepiej rano. Zwróć uwagę by był to chrom organiczny, a nie jakiś pikonian, bo jes rakotwoorczy. Aha, chrom zmiejsza apetyt na słodycze, a nie ogólnie na paszę, więc czy o to Ci chodziło?

Agent J-23

---NIech MOC będzie z Wami---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Nie tylko na slodycze

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 658 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5426
Meridia zmniejsza apetyt ogólnie. Jest wyłącznie na receptę i trochę kosztuje ( też się bierze 1/dzień) Ale nie chce się jeść wcale. Jak robisz mase to bedziesz się moosiał zmooszac do jedzenia. Bo jak rano zjesz liść sałaty, to więcej do wieczora bedzie ciężko
pzdr
Agent J-23

---NIech MOC będzie z Wami---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
no bez przesady..zależy jeszcze ile tego łykasz i jak na kogo działa..
ja łykam jedną tab. dziennie i na liściu sałaty bym 15 min. nie wytrzymał

weź sobie namocz jakoś otręby, dodaj trochę rodzynek do smaku i się zapchasz.

a z tą wodą i herbatami to nie na długo.
wypijesz, ale za jakiś czas będzie Ci się jeszcze bardziej jeść chciało.

Zmieniony przez - wylliam w dniu 2005-07-07 23:37:13

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
ja polecam tez błonnik , herbatki i wode

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 305 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3521
Witam! Zastosuj chrom (najlepiej organiczny - chelat aminokwasowy lub polinikotynian ) 200 mikrogram 1 tableta dziennie (ja biore po śniadaniu ) a między posiłkami pij dużo wody.

"Jedyne miejsce, gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik" - Vince Lombardi
"Życie jest jak Miriam: Niby wszystko ładnie, pięknie, a tu h*j"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
dzięki wam...sogi wrzucam

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
dzięki za ten chrom...nie wiem czy tylko sobie wkręcam czy rzeczywiście pomaga

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko, tłuszcze i węglowodany

Następny temat

Co powoduje że tyjemy ???

WHEY premium