SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co na cykl? tauryna czy BCAA?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3494
obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył) : nie ma

Wiek : 18

Waga : 72

Wzrost : 186

Cel cyklu : masówka

stosowane już wcześniej suplementy : brak

Uprawiane inne sporty : czasami piłka nożna

stosowane wcześniej spalacze : brak

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni : brak

ilość dni wolnych od kreatyny : wystarczajaca

przewidziane finanse na cykl : 150zł

uwagi i sugestie : -

Staż treningowy : 6 miesięcy (tydzien w tydzien- 3 razy w tygodniu)

Witam niedlugo zaczynam cykl. Mam juz Mono Vitalmaxa classic, gainer monster mass i chce jeszcze do tego dokupic tauryne albo BCAA lecz nie bardzo jestem przekonany co lepsze, wiem ze tauryna lepiej wchłania mono, a bcaa lepsza regeneracja po treningu, a moze obydwa suple kupic?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
możesz obydwa jak masz kasy wystarczająco, jak musisz się zdecydować na jedno bierz bcaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
Tauryna nie "wchłania lepiej mono" - nie spotkałem się z żadnymi argumentami potwierdzającymi tą tezę.

W ogóle jej działanie jest raczej symboliczne.

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2437 Napisanych postów 24162 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401979
jęzeli jeszcze nie kupiłeś to daj sobie spokój z bcaa a tym bardziej z tauryną. w Twoim przypadku bcaa raczej nie potrzebne. skup sie na podstawach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3494
dlaczego nie potrzebne?z czego tak wnioskujesz? wiadomo kulturystyka to sport wymagający czasu, ja ten czas mam, ale chcialbym jeszcze jakiś srodek dot ego zestawu dołozyc, BCAA- dlaczego nie?

"skup sie na podstawach" o jakich podstawach mowisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
z takim stazem nie ma sensu siegac po suple, pocwicz jeszcze troche i dopiero tu wroc, a narazie skup sie na odpowiedniej diecie i na poprawnym treningu.

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3494
ja chcialem zebyscie mi doradzili co wziasc, a nie odradzali, czytalem ze suplementacje moza zacząć po 6 miesięcznym stazu. FBW na początek był, cykl silowy i cykl masowy tez, i teraz chcialem suple na masówke i kolejny cykl masowy , więc prosze doradźcie a nie odradzajcie, kupilem juz te wywzej wymienione suple i teraz mialbym je dac komus jak milosierny samarytanin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2437 Napisanych postów 24162 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401979
Chodzi głównie o odpowiednie odżywianie. możesz je ewentualnie wspomóc gainerem/białkiem jeżeli dieta tego wymaga.
Co do bcaa to bardzo dobry suplement ale bardziej przydatny na redukcji. na diecie masowej przy odpowiednim odżywianiu można się bez nich obejść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
jesli tak bardzo chcesz brac to samo mono starczy.

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3494
no kupilem gainer czyli dieta kuleje momentami, ktoś poleca jakis inny splement zamiast BCAA na mase?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2437 Napisanych postów 24162 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401979
mono i gainer w ilosciach uzupełniających braki w diecie-ta oczywiście to podstawa- i wystarczy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na rekompozycje ciałka- do oceny!!

Następny temat

Kreatyna i Dextroza

Wiecej