SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o budowaniu masy!

co na ''mase'' ?

Wysłana -
wiek 24
wzrost 184
waga 67-8

co na uzupełnienie straconych kilogramów po ciężkim dniu pracy ?
gainer,białko,proteiny ? ważna rzecz, mam tendencje do trądzika jak zjem za dużo słodkiego z tych trzech odżywek która byłaby najmniej ryzykowna odnośnie ewentualnej wysypke? na regeneracje jakiś suplement polecacie?

Zmieniony przez - pyton96 w dniu 2018-05-12 22:58:30
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
pyton96

wiek 19
wzrost 184
waga 67-8

co na uzupełnienie straconych kilogramów po ciężkim dniu pracy ?
gainer,białko,proteiny ? ważna rzecz, mam tendencje do trądzika jak zjem za dużo słodkiego z tych trzech odżywek która byłaby najmniej ryzykowna odnośnie ewentualnej wysypke? na regeneracje jakiś suplement polecacie?

Zmieniony przez - pyton96 w dniu 2018-05-12 22:58:30
Wysłana -
A ile tych kilogramów tracisz ?

białko a proteiny to jest to samo, po słodkim nie masz problemów z trądzikiem ale raczej po węglach chyba więc gainer.
Wysłana -
W ciągu dnia pracy nic nie tracisz. Skup się na obwodach ciała i i diecie. Polecam zacząć od wyliczenia zapotrzebowania kalorycznego.

http://m.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_BF-t276436.html

Zmieniony przez - domer w dniu 2018-05-12 23:15:52
Wysłana -
anubis84
A ile tych kilogramów tracisz ?

białko a proteiny to jest to samo, po słodkim nie masz problemów z trądzikiem ale raczej po węglach chyba więc gainer.

po słodkim nie masz problemów z trądzikiem MAM

jakis konkretny gainer?
Wysłana -
No to gainera sobie daruj a przyłóż się do odzywiania
Wysłana -
Miałem na myśli że gainer odpada, białko też jest słodkie ale węgli dużo nie zawiera, samo słodkie nie wywołuje trądziku zapewne.
Wysłana -
Poziom wiedzy 0 ale jesteśmy by sobie nawzajem pomagać,walnij jakiegoś gainera np.Mass Activator z SFD czy Mass Xxl Trec i bedzie git "chyba"
Wysłana -
-ZŁY-
Poziom wiedzy 0 ale jesteśmy by sobie nawzajem pomagać,walnij jakiegoś gainera np.Mass Activator z SFD czy Mass Xxl Trec i bedzie git "chyba"

za to Ty brylujesz
Wysłana -
Ten tradzik może się nasilać pi węglach prostych , wiec lepiej uważać
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź