SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co na '+' przy testosteronie?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Jestem ciekaw, czego pozytywnego moge sie spodziewac zwiekszajac poziom wydzielania testosteronu w moim organizmie o ok. 20%.
Spodziewam sie zwiekszenia regenracji i moze troszke wiecej agresji no i lepsza potencja.
Opiszcie prosze Wasze wrazenia? Czy czuliscie sie 'jak mlody Bog' :)
Jestem ciekaw opinii.

Pozdrawiam
M.
3MIASTO GORA!
BJJ
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Bez przesady, tak to ja się czułem na 400mg\tydz a to nieco
więcej niż 20% I też nie jest to nic szczególnego, ludzie różnie reagują.

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Dzieki Gochan...
No nie wierze.. nikt wiecej nie ma doswiadczenia z testosteronem? SZOK!

Pozdrawiam
M.
3MIASTO GORA!
BJJ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 107 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
ehmm po 500/tydzień w fazie szczytu nie moglem sie skupic na niczym ,chcialem tylko siedziec na silce caly czas ,wienc przy takiej ilosci tescia nauka jest imho niemozliwa, czulem wielką agresje co nieraz moglo być na + lub -
Aha no i percepcja lekko sie zmienila ,tak jak byś zajarał jakis stuff ,niestety do tej pory to czuje

HARDCORE PRIDE!
przed zmianą nicka LPA 3878, LWA 173.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
a wlasnie.. jaki jest naturalny poziom testosteronu u zdrowego czlowieka? nie wiem jak to sie podaje... w mg?
no i czkam dalej na te opinie.. bardzo mnie to ciekawi.. sam cyklu nie planuje .. ew. TT za jakis czas.. :)


Pozdrawiam
M.
3MIASTO GORA!
BJJ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Norma wynosi 5-15mg\dzień u zdrowego mężczyzny.
A co do nauki na teściu to jak dla mnie przypuszczam, że nawet 1000mg by mi nie przeszkadzało. Lepsza koncentracja,
lepsza pamięć.

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 107 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
Gochan to ty chyba jakims wyjątkiem od reguly jestes bo wiekszosc moim znajomych na tesciu nie byla w stanie sie uczyc ,slaba koncentracja doslownie uniemozliwiala gosciom nauke , byli lekko otępiali i mieli tzn zwieszki.

HARDCORE PRIDE!
przed zmianą nicka LPA 3878, LWA 173.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
DeeGenerate, nie wiem czy slyszales ze mowi lekarze coraz czesciej probuja uzywac tescia w roznych formach jako lek przeciwdepresyjny u mezczyzn.
Lifter
P.S. Mam takiego fajnego kolo ktorego troche przypakowalem, ma 43 lata i daje mu 500mg sust na tydzien przez 8 tyg, i 3-4 miechy przerwy.
Jak jest na tescie to mowi ze czuje sie jak mlodu bog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 107 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
lifter ale ja mowie o tym ze na tesciu cięzko jest sie uczyc a ty mi tu z depresjami wyjeżdzasz
co ma piernik do wiatraka?
hehe z tym goscie po 40-stce to niezly motyw :}
ciekawe czy staruszek 70 letni czul by sie jak mlody bog? hehe


HARDCORE PRIDE!
przed zmianą nicka LPA 3878, LWA 173.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Taka ciekawostka to miala byc, odnosnie letargow.
Ten kolo co ma 40 lat ma 45 w lapce
Lifter
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mietek i osłonki

Następny temat

cykl [ deka + meta + sustanon ]

WHEY premium