SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co myslicie o takim cyklu!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3501

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1258 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 55306
moja waga teraz wynosi okł.85kg chce dobic do 90kg ale nieco wolniej.interesuje mnie bardziej suche mieso wiec postanowiłem zapodac TESTO.priopionicum i cos z nandrolonu!

trwanie cyklu to 6.tyg dawkowanie to poprostu 50mg testo co 3 dni i tak dokonca tych 6 tyg. aha a jeszcze w tym 100mg laurabolinu/tydzien

DZIEKI Z WSZYSTKO

3 mechy bez treningow!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
ogólnie ok.ale nie wiem czy laurabolinu nie powino byc wiecej.po cyklu wez clomid i jakas kreatyne na powstrzymanie spadkow-waga nie spadnie zabardzo.pozatym nadrolon dobrzebybyło zebys brał 2miechy(zacznij szybciej o propionicum)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1258 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 55306
wystarczy CLOMID czy raczej HCG przy takiej ilosci tescia??

DZIEKI Z WSZYSTKO

3 mechy bez treningow!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
propionicum jest słabym testosteronem.mysle ze clomid starczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7629
dołącz do tego test. prolongatum 100 mg tygodniowo.
On w przeciwieństwie do propionicum nie schodzi tak szybko z organizmu i osiągniesz lepsze efekty.
Możesz też dołączyć trochę więcej nandonoli ok. 200 mg tygodniowo
Po takim cyklu weż jeszcze hcg.

Pozdrawiam

Siła i Honor, bracie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
racja, mozesz, ale nie musisz dodac jeszcze 100mg prolona tygodniowo, taka ilosc wystarczy przy jednoczesnym uzywaniu propiona
co do zwiekszenia dawki nandrolonu to tu tez sie zgadzam z herkulesem

a poza tym to 5kg robi sie dobrą suplementacja

g4bb3r



Zmieniony przez - g4bb3r w dniu 2002-08-26 16:50:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1258 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 55306
Dzieki za iformacje X-VENOM-X P.S Widze ze na profilu przedstawia sie kawał chłopa ))) pozdro..

DZIEKI Z WSZYSTKO

3 mechy bez treningow!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
VENOM wytlumacz mi wiec dlaczego na jednym cyklu prolona zrobilem 12kg masy?

i jestem pewien ze nie bylo to 12kg samej wody

g4bb3r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
i jesli mozesz to powiedz cos wiecej na temat nieskutecznosci prolona w budowaniu masy miesniowej, moze masz dostep do jakichs naukowych opracowan na ten temat? z checia przeczytam

g4bb3r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 828 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49635
Venom jestes jakimś znanym zawodnikiem, bo rekordy w profilu masz lepsze od niektórych strongmenów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Tak przypuszczalem, ze VENOM jest "Kims" jezeli chodzi o kulturystyke - mimo wszystko postaram sie poddac w watpliwosc stwierdzenie jakoby "... PROLONGATUM DLA KULTURYSTOW JEST BEZUZYTECZNY I SZKODA NA NIEGO PIENIEDZY ..."

Otoz - udowodniono naukowo, ze jednorazowe podanie 250mg testosteronu (np. enanthatu - czyli popularnego prolongatum) powoduje znaczne zwiekszenie ilosci insulinopodobnego czynnika wzrostu IGF-1 w organizmie czlowieka. Samo zwiekszenie poziomu IGF-1 nie daje nam jeszcze praktycznie nic. Ci ktorzy interesowali sie troche IGF-1 wiedza o co dokladnie mi chodzi - specyficzne bialko wiazace IGF-1 powoduje, ze w tej postaci IGF-1 - najprosciej mowiac - nie dziala. Ale - okazalo sie, ze podanie dawki 300mg dekanianu nandrolonu tygodniowo u mezczyzn zmniejsza ilosc bialka wiazacego IGF-1. Zmniejszenie ilosci tego bialka oznacza w pratyce zwiekszenie ilosci biodostepnego IGF-1, a to z kolei wywiera glebokie dzialanie pobudzajace przyrost miesni.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kox "Doskonaly"

Następny temat

Juz czas?

WHEY premium